PDA

View Full Version : Писна ми ....



Kolekcioner
07-07-2013, 21:50
Здравейте !
Има едно момиче с което си пишем от 2-3 седмици, но се познаваме от доста дълго време.
Тя е с 2 години по-голяма от мен.
Писна ми всяка вечер да и пращам целувки за здрасти, целувки за лека нощ в чата. Мислех, че между нас има нещо макар и да е с 2 години по-голяма от мен.
Накрая се пошегувах във фейсбуук и попитах за кой бе написала един любовен статус.... тя ми каза името на друго момче...
Гърдите ми се свиха.... изпитах странно чувство все едно нещо ме яде отвътре бавно, но сигурно...
Когато излизаме в компания се закачаме един с друг, аз я гъделичкам :3 тя ме хапе по врата...
Някой може ли да ми каже как да ми стане по-добре от сега ?
Съжалявам, ако пиша несвързано, но в главата ми е адска каша....

BlueFace
07-07-2013, 22:03
Повечето момичета не се занимават с момчета на тяхната възраст, пък камо ли с 2 години по-малък от тях. Случва се, но е рядко срещано явление. Момичетата смятат момчетата на тяхната възраст за недорасли и имат някаква налудничева идея, че умствено се развиват по-бързо от тях. Търсят си по-големи, по-зрели, такива, които могат да им предложат повече неща.

Конкретно за твоя случай - най-вероятно те приема като малко братче. Ти си на 14 тя е на 16 много си малък за нея. До 19-20 години всяка една изминала година те променя значително. Намери си някоя на твоята възраст и спри да си тровиш живота.

Kolekcioner
07-07-2013, 22:11
Повечето момичета не се занимават с момчета на тяхната възраст, пък камо ли с 2 години по-малък от тях. Случва се, но е рядко срещано явление. Момичетата смятат момчетата на тяхната възраст за недорасли и имат някаква налудничева идея, че умствено се развиват по-бързо от тях. Търсят си по-големи, по-зрели, такива, които могат да им предложат повече неща.

Конкретно за твоя случай - най-вероятно те приема като малко братче. Ти си на 14 тя е на 16 много си малък за нея. До 19-20 години всяка една изминала година те променя значително. Намери си някоя на твоята възраст и спри да си тровиш живота.

Мм човек не знам, но се съмнявам да ме чувства като "малко братче".. та тя се натиска с мен ?!
В компанията с която излизаме има и по-големи от мен (всички) , но тя не се занимава с тях. Пък и акъла ми е малко "по-не детски"... не знам, но много ми е замотано.. поне да не залъгваше лапе което вярва ....

nyxu
07-07-2013, 22:15
Ми явно й е скучно и затова се занимава с теб. Пък в крайна сметка само тя си знае. Защо не я попиташ направо?

BlueFace
07-07-2013, 22:15
Дефинирай натиска.

Ако искаш да се пробваш няма лошо - каниш я на среща, излизате и си изяснявате нещата. Така поне няма да си правиш някакви спекулации и да питаш хората из форумите. Ние няма как да знаем дали те харесва, дали си играе с теб. Не сме и в главата, не сме врачки. Може да и е тръпка да се заиграва с по-малки, може пък и да те харесва. Ние не може да сме сигурни кое от двете е, това ти трябва да го разбереш сам : )

Kolekcioner
07-07-2013, 22:22
Ми явно й е скучно и затова се занимава с теб. Пък в крайна сметка само тя си знае. Защо не я попиташ направо?

Хлътнала е по друго момче тя си каза ...

Kolekcioner
07-07-2013, 22:24
Дефинирай натиска.

Ако искаш да се пробваш няма лошо - каниш я на среща, излизате и си изяснявате нещата. Така поне няма да си правиш някакви спекулации и да питаш хората из форумите. Ние няма как да знаем дали те харесва, дали си играе с теб. Не сме и в главата, не сме врачки. Може да и е тръпка да се заиграва с по-малки, може пък и да те харесва. Ние не може да сме сигурни кое от двете е, това ти трябва да го разбереш сам : )
Под натиска имам предвид това с хапането, прегръща ме и още (няма какво да обяснявам по на години сте от мен знаете как е. )
Не знам кфа' тръпка и е ама се побърквам... Няма значение благодаря за отговорите ! Ще се оправя някак си. :)

nyxu
07-07-2013, 22:27
Ми попитай поне дали имаш някакъв шанс? Иначе от написаното от теб, според мен се е занимавала с теб, защото й е било скучно.
В крайна сметка не разбрах за какво е темата. В какъв смисъл да ти стане по-добре, да те утешаваме ли искаш или някакъв съвет какво да правиш с нея? :?

Kolekcioner
07-07-2013, 22:33
Исках да ми кажете как да превъзмогна това чувство.

BlueFace
07-07-2013, 22:39
Аз попитах, защото за мен "натискане" е примерно тя да ти е седнала в скута и да се целувате, обарвате и т.н., а не да те прегръща и да те хапе по врата.

За нея това е просто някаква приятелска закачка, ти го приемаш по друг начин, защото така ти се иска. Ще ти мине, ще си намериш друга. Само че следващия път гледай да си избереш някоя на твоите годинки. На тази възраст сте прекалено емоционални и едва ли не се "влюбвате" във всяка втора готина мадама, а ако ви отреже все едно е дошъл краят на света.

BlueFace
07-07-2013, 22:42
Исках да ми кажете как да превъзмогна това чувство.

Ами като за начало спри да мислиш за нея. Прави неща, които отвличат вниманието ти от тези мисли. Няма да стане изведнъж, ще се садваш 1-2 седмици, после ще си набележиш някоя друга и всичко ще започне отначало : ) Излизай навън, запознавай се с нови хора и така... Другите варианти са самоубийство, наркотици, да отвлечеш родителите или да станеш гей.

Kolekcioner
07-07-2013, 22:45
Ами като за начало спри да мислиш за нея. Прави неща, които отвличат вниманието ти от тези мисли. Няма да стане изведнъж, ще се садваш 1-2 седмици, после ще си набележиш някоя друга и всичко ще започне отначало : ) Излизай навън, запознавай се с нови хора и така... Другите варианти са самоубийство, наркотици, да отвлечеш родителите или да станеш гей.

Хаха за тия последните се съмнявам.. иначе мерси ! :)