PDA

View Full Version : Да го пребия ли ? :)



jonito8
07-07-2013, 22:04
Има един на когото съм му набрал от около 1 месец . Той видя че изпитвам страх и реши да атакува един ден . Той ме удари но аз не се съпротивих . Сега вече мисля че имам смелоста да му пръсна носът и надали ако ми кипне и няма никой покрай нас едва ли някой ще го спаси .

Pos7_
07-07-2013, 22:36
Не е това решението. Защо не го питаш какъв му е проблема? На колко си години?

nyxu
07-07-2013, 22:38
Какво означава "той ме удари, но аз не се съпротивих"? :D
Това с боя е мноого селска постъпка, не виждам смисъл.. :?

psychopath
07-08-2013, 04:03
Вземи му страха. Изтрескай му бирена бутилка или паве в главата...или го наръгай. Да се знае! ;д

NikafNqkaf
07-08-2013, 06:12
Бе кви страхове да му взима бе ... Направо да наема един боинг 999 и да каца върху него. Или пък, ако е морски да наеме яхта. Да му каже ОЛЕ, ОЛЕ, ОЛЕ, ОЛЕ, ГОТИН правя купон на яхтата си, най-голямото събитие за тая година, вход свободен, ше има много яки путенца. И тоя като отиде пиян да му завърже езика за мотора и да му направи една центрофуга. А ако не отиде пиян, да го напие, да му инсталира една патерица в кошницата и да го праща да си плува с китовете и делфините.

jonito8
07-08-2013, 18:25
Тва с наръгването е прекалено :D Чак толкова не , иначе тва с бутилката е за предпочитане .

jonito8
07-08-2013, 18:27
На 15 години съм но и той даже незнае какъв му е проблема . Просто се ебава с грешния човек .

Pacmanrlz
07-08-2013, 18:45
Сплаши го само, ако не стане знаеш какво трябва да направиш.Имах същия проблем миналото лято един си мислеше, че може се ебава с мен ама си го получи.С ножа е прекалено вече :D

Баща Ти
07-08-2013, 20:25
Искам да му отидеш с четири черни ML-а и да се стреляте! Задължително после ми парти линк от БТВ новините!

evtimow :3
07-12-2013, 13:45
На 15 години съм но и той даже незнае какъв му е проблема . Просто се ебава с грешния човек .
Задуши го с хлороформ и след това му вържи двата крака за две различни коли.Едната кола тръгва надясно, другата - наляво.

yakuza_
07-12-2013, 13:50
Може да те харесва и да иска нещо повече.

hardsoultosave
07-12-2013, 14:57
Да набиеш някого е възможно най-тъпото нещо, което мога да си представя да направиш.
Като гледам умееш да използваш думите, вземи говори като човек, кво ще го биеш? :D

socareless
07-12-2013, 15:11
Не е нужно да го наръгваш,достатъчно би било да му извадиш нож и да почнеш да го натегаш нещо(трябва да изглеждаш доста надъхан за целта),питай го дали са е толкова смел и с две думи накарай го да те помисли за луд и да се насере в гащите и следващия път едва ли ще посмее и да те погледне.
По този начин хем няма да има пострадали(евентуално :D) хем ще те остави на мира:D

Chacho
07-12-2013, 15:27
Удри, таа мачка не е наша!

pesho..xd
07-12-2013, 15:40
По този начин хем няма да има пострадали(евентуално :D) хем ще те остави на мира:D

+1

ама къф нож, напра'о с калашник!

Smrazqvashta
07-12-2013, 16:31
Какво е това подстрекателство към насилие, било то и на шега?
Как така някой ще те удря без причина? И къде се разиграва тази ситуация, ако е в училището ви, могат да го изключат. Най-неправилната реакция е да падаш на нивото на глупака. И да речем отиваш ти и го удряш, за да му покажеш, че си мъжага и не те е страх. Но той е някакъв супер дебил и това не го стряска и той те удря. И какво правите? Всеки път, като се видите ще се нахвърляте един на друг, като цигани на купчина желязо ли?
Преди да се правите мармалад, пробвай да поговориш с него. Иди и го питай директно какъв му е проблема. Тази постъпка не те прави страхливец, тя доказва, че си по-умен от него !!!

klimatronik
07-12-2013, 16:46
Какво е това подстрекателство към насилие, било то и на шега?
Как така някой ще те удря без причина? И къде се разиграва тази ситуация, ако е в училището ви, могат да го изключат. Най-неправилната реакция е да падаш на нивото на глупака. И да речем отиваш ти и го удряш, за да му покажеш, че си мъжага и не те е страх. Но той е някакъв супер дебил и това не го стряска и той те удря. И какво правите? Всеки път, като се видите ще се нахвърляте един на друг, като цигани на купчина желязо ли?
Преди да се правите мармалад, пробвай да поговориш с него. Иди и го питай директно какъв му е проблема. Тази постъпка не те прави страхливец, тя доказва, че си по-умен от него !!!

Не очаквах да чуя толкова тъп и безсмислен коментар от теб.. Все едно не знаеш на кой свят се намираш.
Може ли да го изключат от училище ,ако се бил оплачил. Абе еейй ти знаеш ли в моето даскало така как ги изключваха. И,че на следващия ден както е 7 клас уж деца ще го пребият до болница,защото някои индивиди ,,деца'' са толкова прости,че не си дават сметка,че могат да бъдат вкарани в затвора след оплакване в полицията.
Да се опитваш човешки да разговаряш с такъв пикльо е акт на олигофрения.. Това са деца, с много голямо самочувствие, които не разбират от думи, защото така или иначе родителите им ги бият със сопи ;)

socareless
07-12-2013, 16:48
^еми ако се окаже такъв лумпен за какъвто говориш ти(какъвто най-вероятно е),с приказки е още по-малък шанса да му въздействаш, най-много да те помисли за още по-голям страхливец,което ще е добра причина за напред да си позволява да прави с момчето и по-големи дебилщини...Такива хора от дума не разбират,трябва някой да му тегли един хубав бой за да се постави и той в тази ситуация,само тогава би могъл да преоцени поведението си.Покажеш ли няква слабост,той непременно ще се възползва от това и ще стане по-неприятно... така че мъжката и да не ти пука ;д

klimatronik
07-12-2013, 17:04
^еми ако се окаже такъв лумпен за какъвто говориш ти(какъвто най-вероятно е),с приказки е още по-малък шанса да му въздействаш, най-много да те помисли за още по-голям страхливец,което ще е добра причина за напред да си позволява да прави с момчето и по-големи дебилщини...Такива хора от дума не разбират,трябва някой да му тегли един хубав бой за да се постави и той в тази ситуация,само тогава би могъл да преоцени поведението си.Покажеш ли няква слабост,той непременно ще се възползва от това и ще стане по-неприятно... така че мъжката и да не ти пука ;д

Виж сега. Не всички могат да се бият. Особено, ако момчето е с 2 глави по нисък и слабичък, защото някои се развиват по-бързо , а други по-бавно в пубертета. боят от някой друг също няма да го научи, нито пък да го възпита, защото както казах, родителите малко ли ги бият такива децата си? Напротив. още по-голяма омраза може да насърчи у него и да го направи още по безмилостен, докато не стигне до крайности. Не всички хора се учат само от бой. Понякога наистина има безнадеждни случаи. Изключването им от училище не става хич лесно, особено,ако родителите им имат връзки, но дори изключването нищо не помага. То или ще се възпита това дете.. или още от тогава бавно, но сигурно се насочва към престъпния живот, освен,ако в бъдеще не разбере за лошите си постъпки както е при много деца. Всеки съжалява за неща ,които е правил като малък..

Баща Ти
07-12-2013, 17:48
Филмар, кво разбираш от бой? Щом пускаш такава тема, значи нямаш сърцето да го пребиеш, айде ходи и гледай сънчо.

SWASTIKA
07-12-2013, 20:26
Липсата на елементарни отношения дете - родител, както и пълната липса на родителско присъствие в живота на децата е основен първопричинител за подобни ситуации.

Всъщност причината е далеч по - дълбока и родителска грешка, но не искам да дълбая.

Да се обърнеш към родителите си за подобни неща в тези времена се счита за путьовщина и женсвеност. Точно по тази причина децата или търсят начин да се покажат пред останалите деца, или търсят начин да си изразходват наслоената агресия върху други деца, или просто не знаят какво всъщност е правилно и неправилно. Граница, която е безпрецедентно размита в опита за модерно поколение и по - свободни родители.

Детското поколение е твърде деградирало, за да има някакъв шанс да се поправи.

Искрено съжалявам, ако си сирак (за което искрено се надявам да не си) и моля те приеми моите съболезнования, но в противен случай си поредния гамен, който в опита си да бъде по - мъжествен губи представа за реалността.

Има достатъчно институции, които си вършат доста добре работата и не ти говоря колкото да си почеша ташаците. Поговори с родителите си за това и решете проблема.

noworries
07-12-2013, 22:03
Насилието не е решение .. Първо потърси някакво по-цивилизован начин за разрешаване на проблема,преди да прибягваш до крайности и да се надъхваш.. Но в крайна сметка ако той се нахвърли да те бие,няма да стоиш и да го гледаш,я..

psychopath
07-13-2013, 03:25
Много сте толерантни!

In cultrum veritas :D

socareless
07-14-2013, 17:35
Колкото искате можете да размишлявате в направление "Етика и право",ама реалността е такава,че подобен тип хора не проявяват съчуствие(или поне никога няма да го направят открито) и нямат никакво чувство за справедливост да не кажа и съвест(демек ОСЪЗНАТО чувство за вина) и по тези причини никога не биха подходили с разбиране.Тях би ги удоволетворило единствено да те принизят по някакъв начин,да те накарат да се чувстваш непълноценен,като по този те начин демонстрират своето превъзходство...та от тоя ред на мисли идва това по някакъв начин ти да го поставиш в такава ситуация,за да го "свалиш на земята" и да осъзнае, че не е всемогъщ.И не бих казал че би било много не морално от твоя страна да го направиш,защото по този начин дефакто(ако не е абсолютно безмозъчен(в какъвто случай впрочем пак би си го заслужавал))би могъл да му помогнеш да се осъзнае докато не е станало твърде късно

Който има силата притежава и правото.
Целта оправдава средстава и т.н.
(тва за успокоение на морално чувствителните:D)

Smrazqvashta
07-14-2013, 18:15
Не очаквах да чуя толкова тъп и безсмислен коментар от теб.. Все едно не знаеш на кой свят се намираш.
Може ли да го изключат от училище ,ако се бил оплачил. Абе еейй ти знаеш ли в моето даскало така как ги изключваха. И,че на следващия ден както е 7 клас уж деца ще го пребият до болница,защото някои индивиди ,,деца'' са толкова прости,че не си дават сметка,че могат да бъдат вкарани в затвора след оплакване в полицията.
Да се опитваш човешки да разговаряш с такъв пикльо е акт на олигофрения.. Това са деца, с много голямо самочувствие, които не разбират от думи, защото така или иначе родителите им ги бият със сопи ;)

О, я се успокой. Ако всички мислиха толкова примитивно, като теб трябваше да се изпобием по улиците и на път и пред път. Не знам в какво училище си учил, но в моето доста такива побойници и побойнички видяха вратите му затворени, защото се правеха на велики и недосегаеми.

И все пак както и да го погледна, ако той му се нахвърли ще станат двама олигофрени. Ако това е целта ок - трепете се!

klimatronik
07-14-2013, 18:24
О, я се успокой. Ако всички мислиха толкова примитивно, като теб трябваше да се изпобием по улиците и на път и пред път. Не знам в какво училище си учил, но в моето доста такива побойници и побойнички видяха вратите му затворени, защото се правеха на велики и недосегаеми.

И все пак както и да го погледна, ако той му се нахвърли ще станат двама олигофрени. Ако това е целта ок - трепете се!

В твоето може би, но не на всякъде е едно и също. Има различни случаи както обясних. socareless е много прав за тези хора, но лошото е, ако да речем потърпевшия няма кой да му помогне... той друг избор няма. Или ще казваш да си сменя училището той?

socareless
07-14-2013, 18:33
О, я се успокой. Ако всички мислиха толкова примитивно, като теб трябваше да се изпобием по улиците и на път и пред път. Не знам в какво училище си учил, но в моето доста такива побойници и побойнички видяха вратите му затворени, защото се правеха на велики и недосегаеми.

И все пак както и да го погледна, ако той му се нахвърли ще станат двама олигофрени. Ако това е целта ок - трепете се!
Идеализъм < Рационализъм

Smrazqvashta
07-14-2013, 18:59
В твоето може би, но не на всякъде е едно и също. Има различни случаи както обясних. socareless е много прав за тези хора, но лошото е, ако да речем потърпевшия няма кой да му помогне... той друг избор няма. Или ще казваш да си сменя училището той?

Как да няма кой да му помогне? Я стига глупости. Ти, ако имаш 14-15годишно дете с тези проблеми няма ли да му помогнеш? Ще предпочетеш да се оправя само и да се бие с всеки, който му се ребчи ли? Къде са родителите? Къде са заспалите госпожи и дирекцията?
Ако отиде и се оплаче в дирекцията или каже на родителите си съм сигурна, че ще има реакция. Да ама дребната душица не мисли по този начин. Той си казва "Оф, кво да казвам на тия тъпи даскали". "Оф, да не съм мамино детенце". И т.н.
Да не говорим колко още организации има, както някой по горе спомена.
Тя държавата ни, че е заухава и беззаконна съм съгласна, ама чак да оставим децата да се избиват по между си в училищата ли? И да ги поущряваме даже......

socareless
07-14-2013, 19:47
Ще се обърне към мама и тати, ще му опраат бакиите -ок.Ама кат свикне по тоя начин,кво, цял живот ли ще ходи да плаче на рамото на мама и тати за щяло и нещяло?По-добре да се научиш от рано,отколкото, когато вече е късно,иначе другото е несериозно;d

klimatronik
07-14-2013, 19:49
Как да няма кой да му помогне? Я стига глупости. Ти, ако имаш 14-15годишно дете с тези проблеми няма ли да му помогнеш? Ще предпочетеш да се оправя само и да се бие с всеки, който му се ребчи ли? Къде са родителите? Къде са заспалите госпожи и дирекцията?
Ако отиде и се оплаче в дирекцията или каже на родителите си съм сигурна, че ще има реакция. Да ама дребната душица не мисли по този начин. Той си казва "Оф, кво да казвам на тия тъпи даскали". "Оф, да не съм мамино детенце". И т.н.
Да не говорим колко още организации има, както някой по горе спомена.
Тя държавата ни, че е заухава и беззаконна съм съгласна, ама чак да оставим децата да се избиват по между си в училищата ли? И да ги поущряваме даже......

Боже! Ти да не си чужденка?
Минал съм през тези неща.
Родителите какво ги намесваш? Първо на първо, че има родители за убиване. Второ, те не са божии пратеници, които могат да направят всичко. И трето, мислиш ли,че момче ще споделя на родителите си,че го бият без да го е срам, камо ли пред баща си?
Госпожи ли? Тя дирекцията не прави нищо, ти госпожите намесваш. В някои училища госпожичките не смеят да се обадят, защото се страхуват за себе си + това много от тях са станали такива почти като ей така от взети от улицата хора, търсещи си някаква работа.
Да се оплачи на даскал, ако го бият - равностойно на 100% -во пребиване и никаква реакция.
Да се оплачи на дирекция - риск печели , риск губи. И така е не само в изостаналите селски училища , ами и в много съвсем нормални в градовете.
Ти спомняш ли си БТВ репортерите преди 2 години,когато даваха за журналиста под прикритие като учител в едно даскало? Как спокойно си носиха ножове учениците в училище,а учителите не им пукаше?
Направо ме изумяваш! Боже, моли се да не ти се случва такова нещо с децата ти, че ще видиш,че единствените въпроси ,които ще обсъждате с тях ще са от сорта на ,, ами дай да те преместим в друго училище тогава, че не знам какво да направя''

Smrazqvashta
07-14-2013, 19:54
На 15 той е още ДЕТЕ. Няма как да се справи сам с някои аспекти от живота. Имаш ли си представа колко лабилна е една детска психика? Утре ще вземе да ви послуша и ще отиде да забие една бухалка в главата на оня и ще го остави на място. Какво правим след това? Виновен ще е той, не вие. Не можеш да подстрекаваш едно дете към насилие с цел да го възпиташ или да го направиш по-силно. Силата не се гради с това да го правиш побойник или да го оставиш да се оправя от малко само, тя се гради с възпитание, морал, етика, ценности.
Има си неща с които ще се оправя сам и сам ще взима решения, има и такива където трябва намеса.

klimatronik
07-14-2013, 19:59
На 15 той е още ДЕТЕ. Няма как да се справи сам с някои аспекти от живота. Имаш ли си представа колко лабилна е една детска психика? Утре ще вземе да ви послуша и ще отиде да забие една бухалка в главата на оня и ще го остави на място. Какво правим след това? Виновен ще е той, не вие. Не можеш да подстрекаваш едно дете към насилие с цел да го възпиташ или да го направиш по-силно. Силата не се гради с това да го правиш побойник или да го оставиш да се оправя от малко само, тя се гради с възпитание, морал, етика, ценности.
Има си неща с които ще се оправя сам и сам ще взима решения, има и такива където трябва намеса.

Не, не знам какъв е неговия случай точно , така че не го съветвам нищо. Но, ако може да се бие - да се защитава. А не да дава да го бият и да си мълчи.

Smrazqvashta
07-14-2013, 20:01
Боже! Ти да не си чужденка?
Минал съм през тези неща.
Родителите какво ги намесваш? Първо на първо, че има родители за убиване. Второ, те не са божии пратеници, които могат да направят всичко. И трето, мислиш ли,че момче ще споделя на родителите си,че го бият без да го е срам, камо ли пред баща си?
Госпожи ли? Тя дирекцията не прави нищо, ти госпожите намесваш. В някои училища госпожичките не смеят да се обадят, защото се страхуват за себе си + това много от тях са станали такива почти като ей така от взети от улицата хора, търсещи си някаква работа.
Да се оплачи на даскал, ако го бият - равностойно на 100% -во пребиване и никаква реакция.
Да се оплачи на дирекция - риск печели , риск губи. И така е не само в изостаналите селски училища , ами и в много съвсем нормални в градовете.
Ти спомняш ли си БТВ репортерите преди 2 години,когато даваха за журналиста под прикритие като учител в едно даскало? Как спокойно си носиха ножове учениците в училище,а учителите не им пукаше?
Направо ме изумяваш! Боже, моли се да не ти се случва такова нещо с децата ти, че ще видиш,че единствените въпроси ,които ще обсъждате с тях ще са от сорта на ,, ами дай да те преместим в друго училище тогава, че не знам какво да направя''

Абе ти си луд! Не мога да се съглася с теб и това е! Какво? Искаш да ми кажеш, че ако утре банда малолетни престъпници тероризират детето ти, ти ще го преместиш в друго училище ли? Какво ще кажеш на това дете? Как ще му обясниш постъпката си? Ако не можеш да го предпазиш от банда елементарни лекенца, които пушат, пият, бият се и дрогирват по училищата, какво остава за улицата? Какво остава за всичко останало? Как смяташ, то да оцелее в живота? Как ти, като родител ще го опазиш? Ако в квартала ви живеят други такива ЛЕКЕНЦА и квартала ли ще смениш? Ще го сменяш квартали и училища и ще бягаш, защото не можеш да помогнеш на детето си ли?
Не, не, не мога да те разбера. Искам да видя и твоята гледна точка, но наистина не мога да те разбера.

socareless
07-14-2013, 20:01
Да 100% така ще стане,излез малко от филма pls.
Ако отиде и го остави на место с бухалка,само защото някой му е намекнал в някъв форум, то в такъв случай на пича въобще не трябва да му се дава телевизия,компютър или какъвто и да било източник на информация :)

Баща Ти
07-14-2013, 20:03
Как да няма кой да му помогне? Я стига глупости. Ти, ако имаш 14-15годишно дете с тези проблеми няма ли да му помогнеш? Ще предпочетеш да се оправя само и да се бие с всеки, който му се ребчи ли? Къде са родителите? Къде са заспалите госпожи и дирекцията?


Да, права си и на 30 пак ще тича при маминка, да го спасява :D

Smrazqvashta
07-14-2013, 20:04
Да, права си и на 30 пак ще тича при маминка, да го спасява :D

Правиш ли разлика между 15 и 30? Както казах има неща за които трябва намеса и такива за които не трябва.

Не съм казала майка му, да му държи оная работа, докато пикае.

Баща Ти
07-14-2013, 20:09
Правиш ли разлика между 15 и 30? Както казах има неща за които трябва намеса и такива за които не трябва.

Не съм казала майка му, да му държи оная работа, докато пикае.

Живееш в аквариум, мила, няма я връзка с реалността.

Моето училище - 1200 човека, Национална гимназия, имахме аналогичен случай. В рамките на 10 дена 2 пъти стана малко кочина с някакви минаващи мангали. И то идваха полиции, линейки. Единия път ме викна директорката, понеже съм от обичайните заподозрени :D, реакцията й "Само да няма телевизии". При аналогични случай вътре в училището - същото: едно смъмряне, максимум забележка и това е.

Училищният персонал не може да направи нищо, тук става въпрос за пращящи от тестостерон хора, които нямат чувство, че може да им се търси сметка.

Само ми кажи - като се оплаче на баща си и той отиде да вдигне скандал на тия келеши, и като бият и него и баща му, ти ли ще отидеш да ги защитиш? :)

Smrazqvashta
07-14-2013, 20:19
Живееш в аквариум, мила, няма я връзка с реалността.

Моето училище - 1200 човека, Национална гимназия, имахме аналогичен случай. В рамките на 10 дена 2 пъти стана малко кочина с някакви минаващи мангали. И то идваха полиции, линейки. Единия път ме викна директорката, понеже съм от обичайните заподозрени :D, реакцията й "Само да няма телевизии". При аналогични случай вътре в училището - същото: едно смъмряне, максимум забележка и това е.

Училищният персонал не може да направи нищо, тук става въпрос за пращящи от тестостерон хора, които нямат чувство, че може да им се търси сметка.

Само ми кажи - като се оплаче на баща си и той отиде да вдигне скандал на тия келеши, и като бият и него и баща му, ти ли ще отидеш да ги защитиш? :)

Окс. Нека да отиде и да се сбие с оня въпросния. Утре оня тестостероновия, както гo описваш ще си викне"бандата" и ще го пребият. Като се прибере преобразен до неузнаваемост ти ли ще обясняваш на родителите му защо е така?
Не знам какви родители има, не знам наистина. Само виж каква ситуация ми обясняваш, 10-20 пикливи хлапета да пребият един зрял мъж - окс и той да няма какво да направи? :lol:
Не говоря чисто физически 1 срещу 10 - окс, напълно съгласна за преимущество. Но аз говоря в чист аспект за ситуацията, че той, ако иска няма какво да направи? :lol:


Спирам да споря. Се 1.

Бийте се, избивайте се, чупете си ръцете, краката, носовете и се молете някой ден да не попаднете на някой отговорен родител, който знае как да се оправи с банда глупави и наивни хлапета, които си мислят, че са хванали Господ за чепа. ;)

klimatronik
07-14-2013, 20:22
Абе ти си луд! Не мога да се съглася с теб и това е! Какво? Искаш да ми кажеш, че ако утре банда малолетни престъпници тероризират детето ти, ти ще го преместиш в друго училище ли? Какво ще кажеш на това дете? Как ще му обясниш постъпката си? Ако не можеш да го предпазиш от банда елементарни лекенца, които пушат, пият, бият се и дрогирват по училищата, какво остава за улицата? Какво остава за всичко останало? Как смяташ, то да оцелее в живота? Как ти, като родител ще го опазиш? Ако в квартала ви живеят други такива ЛЕКЕНЦА и квартала ли ще смениш? Ще го сменяш квартали и училища и ще бягаш, защото не можеш да помогнеш на детето си ли?
Не, не, не мога да те разбера. Искам да видя и твоята гледна точка, но наистина не мога да те разбера.

Не знам какво ще правя. Точно по тази причини и не искам да имам деца в тази държава. Когато си в клас на изроди (15 годишна възраст не е хич малка и на тази възраст има хора, които се гледат самостоятелно и живеят сами. Да го насърчавам и да го уча да се бие детето е абсолютна глупост, особено ,ако то просто е по чувствително и не може. Имаше един клип и песен на еминем за насилието , в който показваше как момчето,което го бият всекидневно се осмелява и удря нападателя си един ден, от което печели респект и вече спират да го бият. Е да, ама тук, рискуваш да те пребият до смърт. Аз учих едно от най-елитните училища ще ти кажа. Не те лъжа. Имаше един от класа ми, който друго момче нещо го беше напсувало и ударило. Той го преби до вкарване в болница. Понеже бяхме края на 7 клас и директорката ни беше овца - не го изгониха,въпреки постоянните му предупреждения ,той остана до край в класа. Не го изгониха и прикриваха всичко. Ако щеш ми вярвай. Та накарай да се оплачи дето ти.. да се оплачва бе.. Аз пък ще ти кажа... че ако ще търси помощ - то по-добре в полицията. И му наеми пазач,че като се прибира от училище след поредната жалба от него - да не го спукат в някое ъгълче на улицата.. ( па и намушкан може да се окаже, ако се съпротиви много ( без да искат де)

Баща Ти
07-14-2013, 20:22
От "родител" до "родител" разликата е голяма. Ако бащата е някой като сина, дето цял живот са го тормозили - първо съучениците, после приятелите, после колегите, шефа, жената, мислиш ли, че ще направи нещо?

Ако е някой на място - по един шамар и ще се наакат, ама после винаги ще му напомнят, че баща му го пази.

klimatronik
07-14-2013, 20:25
Не говоря чисто физически 1 срещу 10 - окс, напълно съгласна за преимущество. Но аз говоря в чист аспект за ситуацията, че той, ако иска няма какво да направи? :lol:



Пази боже да го пази сляпо като теб.. 15 годишни има такива развити за възраста ти, че ще те вдигат от лег моето момиче

klimatronik
07-14-2013, 20:26
От "родител" до "родител" разликата е голяма. Ако бащата е някой като сина, дето цял живот са го тормозили - първо съучениците, после приятелите, после колегите, шефа, жената, мислиш ли, че ще направи нещо?

Ако е някой на място - по един шамар и ще се наакат, ама после винаги ще му напомнят, че баща му го пази.

И ти говориш глупости, пълни.. Бащата може да го съдят, щото е пълнолетен драги ми ... така че няма как да му помага в боя

Баща Ти
07-14-2013, 20:30
И ти говориш глупости, пълни.. Бащата може да го съдят, щото е пълнолетен драги ми ... така че няма как да му помага

Разбираш ги нещата, евала! И като си непълнолетен (ако имаш 14) - пак могат да те съдят, просто наказанията са по-леки.

Въобще в така дадената ситуация - всеки може да съди всеки и да върти нещата както си поиска, така че? Плюс това никой прокурор няма да осъди баща, щото е ударил шамар на някой, който е бил сина му, аре малко по-сериозно..

Smrazqvashta
07-14-2013, 20:32
klimatronik и Баща Ти,

Не Ви познавам, като личности. Но аз поставям ситуацията от коренно различна гледна точка. Само си представете ситуацията да имате едно, единствено дете от жената на живота Ви и то да се прибере вкъщи мязащо на блъснато от влак и вие просто ще седите, защото може и вас да ви пребият, така ли? :lol:

Виждала съм на какво е способен един родител, който обича детето си и е готов да го закриля с цената на живота си. Повярвайте ми много по опасен е от 10 лигльовци с джобни ножчета и разбити амбиции.

klimatronik - Относно ситуацията, която описа стигнало се е до там, защото точно тези родителите за които аз говоря ги е нямало. Ще вкарат детето ти в болница и ти нищо няма да направиш? Изверга ще си ходи спокойно, като пич на училище и ще тормози и други деца? Да, да, как ли пък не? :lol:
Това не са родители за мен, така че този пример въобще не го давай.

Smrazqvashta
07-14-2013, 20:39
Пази боже да го пази сляпо като теб.. 15 годишни има такива развити за възраста ти, че ще те вдигат от лег моето момиче

Не съм твоето момиче, няма и да бъда. Знам много добре какви за възрасТТа си келеши има. Но явно ти не знаеш какви родители има. Живот и здраве след време, Ти обяснявай на детето си за тези развитите "страшилища" и гледай безучастно отстрани. ;) Аз моите смятам да ги защитавам, дори с цената на живота си.

klimatronik
07-14-2013, 20:40
Разбираш ги нещата, евала! И като си непълнолетен (ако имаш 14) - пак могат да те съдят, просто наказанията са по-леки.

Въобще в така дадената ситуация - всеки може да съди всеки и да върти нещата както си поиска, така че? Плюс това никой прокурор няма да осъди баща, щото е ударил шамар на някой, който е бил сина му, аре малко по-сериозно..

хайде бе, отиди и осъди 14 годишен. ако съм баща и това става.. това бих направил , вместо да го ударя. Или направо с родителите му ще се разправям и точно едно предупреждение.. след това тях ще ги гоня с бухалката, не малкия .

klimatronik
07-14-2013, 20:44
klimatronik и Баща Ти,

Не Ви познавам, като личности. Но аз поставям ситуацията от коренно различна гледна точка. Само си представете ситуацията да имате едно, единствено дете от жената на живота Ви и то да се прибере вкъщи мязащо на блъснато от влак и вие просто ще седите, защото може и вас да ви пребият, така ли? :lol:

Виждала съм на какво е способен един родител, който обича детето си и е готов да го закриля с цената на живота си. Повярвайте ми много по опасен е от 10 лигльовци с джобни ножчета и разбити амбиции.

klimatronik - Относно ситуацията, която описа стигнало се е до там, защото точно тези родителите за които аз говоря ги е нямало. Ще вкарат детето ти в болница и ти нищо няма да направиш? Изверга ще си ходи спокойно, като пич на училище и ще тормози и други деца? Да, да, как ли пък не? :lol:
Това не са родители за мен, така че този пример въобще не го давай.

Да, разбира се. Но, не е толкова лесно, детето да си признае пред вас ,че го тормозят ;)
И за съжаление изверга ще си ходи спокойно, защото такива родители са наистина малко. Нито на родителите им пукаше, нито съучениците, нито даскалите... ;)

klimatronik
07-14-2013, 20:46
Не съм твоето момиче, няма и да бъда. Знам много добре какви за възрасТТа си келеши има. Но явно ти не знаеш какви родители има. Живот и здраве след време, Ти обяснявай на детето си за тези развитите "страшилища" и гледай безучастно отстрани. ;) Аз моите смятам да ги защитавам, дори с цената на живота си.

ти мен проститутка ме изкара..

skornex
07-15-2013, 17:29
ЕМ БОЙ БОЙ БОЙ БОЙ БОЙ БОЙ БОЙ БОЙ

ge6aaaa3
07-15-2013, 17:38
На 15 години съм но и той даже незнае какъв му е проблема . Просто се ебава с грешния човек .
Нацелил си е точния човек, мен ако питаш... Щом не си се съпротивлявал като те е ударил и пускаш разни теми тип "ДРЪЖТЕ МЕ, ЩЕ ГО УДАРЯ, ДРЪЖТЕ МЕ БЕ ХОРА!!!", значи си е намирил човека за гаврата... Тъпо е да отидеш и да го удариш ей така. Като почне пак да те ебава /100% ще има пак/, му отвърни и нещата ще се наредят. Естествено не да му чупиш главата...
Едит: Смразяваща, теб никой не те е ебавал, щото си женско. При вас са интрижки, подмятания, ала-бала, ама не тормоз в истинския смисъл. При нас още в момента, в който се оплачеш на ваще и ставаш обект на подигравки. И с право. На 15 трябва да можеш да се оправяш с такива лигльовци. Да му хвърли една гора бой, ама на място и да видиш после ще го закача ли. Ключовият момент е да се види кой е започнал и да имаш свидетел. ;)

skornex
07-15-2013, 17:49
КАКТО КАЗВА БАЩА МИ "Ако е по голям от тебе зимаш един камък пукаш му главата и бягаш :D"

klimatronik
07-15-2013, 19:05
Нацелил си е точния човек, мен ако питаш... Щом не си се съпротивлявал като те е ударил и пускаш разни теми тип "ДРЪЖТЕ МЕ, ЩЕ ГО УДАРЯ, ДРЪЖТЕ МЕ БЕ ХОРА!!!", значи си е намирил човека за гаврата... Тъпо е да отидеш и да го удариш ей така. Като почне пак да те ебава /100% ще има пак/, му отвърни и нещата ще се наредят. Естествено не да му чупиш главата...
Едит: Смразяваща, теб никой не те е ебавал, щото си женско. При вас са интрижки, подмятания, ала-бала, ама не тормоз в истинския смисъл. При нас още в момента, в който се оплачеш на ваще и ставаш обект на подигравки. И с право. На 15 трябва да можеш да се оправяш с такива лигльовци. Да му хвърли една гора бой, ама на място и да видиш после ще го закача ли. Ключовият момент е да се види кой е започнал и да имаш свидетел. ;)

и ако не може да се бие?

ge6aaaa3
07-15-2013, 19:18
Ми да се научи... Не е нужно да е масивен, за да може да се бие, а и се съмнявам да не може да забие два юмрука на някакъв шматарок.

klimatronik
07-15-2013, 19:41
Ми да се научи... Не е нужно да е масивен, за да може да се бие, а и се съмнявам да не може да забие два юмрука на някакъв шматарок.

принципно такива ,,шматароци'' се движат в банди.... второ.. с два юмрука може да си изпроси 50 юмрука, защото не всички деца могат и искат да удрят и да се бият .
Аз като малък също,може би нямах смелостта. Чак след 9 клас се промених,че дори из основи, но допреди това изпитвах някакво чувство на съжаление и не можех да удрям ;)

ge6aaaa3
07-15-2013, 19:55
Аз пък като малък се биех много, пък скоро не съм... :D
С два юмрука в слънчевия сплит и брадичката, нищо няма да си изпроси. Все някога ще остане сам. Като го опука веднъж качествено, няма на никой да се оплаче.

klimatronik
07-15-2013, 19:59
Аз пък като малък се биех много, пък скоро не съм... :D
С два юмрука в слънчевия сплит и брадичката, нищо няма да си изпроси. Все някога ще остане сам. Като го опука веднъж качествено, няма на никой да се оплаче.

Не е сигурно. ;)
и ти пак не разбираш, че за да го подпукаш качествено, така както не са го били (с кръв и синини, че да му вземеш акъла) не може да се осъществи от всеки човек. (камо ли дете)

Баща Ти
07-15-2013, 20:03
принципно такива ,,шматароци'' се движат в банди.... второ.. с два юмрука може да си изпроси 50 юмрука, защото не всички деца могат и искат да удрят и да се бият .
Аз като малък също,може би нямах смелостта. Чак след 9 клас се промених,че дори из основи, но допреди това изпитвах някакво чувство на съжаление и не можех да удрям ;)

Абе, климатроник, много ги разбираш бойщата и делата? Я кажи в колко сбивания си участвал и ходи му помогни на момчето ти.

ge6aaaa3
07-15-2013, 20:06
А, не! Синини и кръв не трябва да има! ;) Има и друг вариант за сплашване, но не съм го казал, щото с лабилната психика на авторчето ще стане някой гаф... ;)

klimatronik
07-15-2013, 20:48
Абе, климатроник, много ги разбираш бойщата и делата? Я кажи в колко сбивания си участвал и ходи му помогни на момчето ти.

самия автор тъй кат го гледа не е от тези, за които спамих :Д

BrightSun
07-16-2013, 06:01
Темата наистина носи на бъзик, но ако погледнем сериозно - плашеща е все по-голямата агресия у младите хора... То е ясно, че спречкванията и сбиванията винаги са били част от израстването на повечето момчета, но сега са станали ежедневие, и вече не само сред момчетата...

ge6aaaa3
07-16-2013, 10:54
^Глупости! До сега е имало само два случая да ми налитат на бой, като се има предвид, че определено не съм някой едър. Около мен също не са ставали повече от 2-3 сбивания в истинския смисъл на думата. Това че медиите раздухват разни дивотии не ги прави по-верни... Онзи ден в БТВ Новините "Над 80% от младежите под 18 годишна възраст са опитвали алкохол!/шок и ужас/"... И какво?!? Дядо ми ми е разказвал как навремето са правили попара с вино на малките деца, за да заспиват по-лесно. :D Има и разлика между това да си опитвал и да консумираш с мярка и това да си се напивал и да стигаш до токсикологията. По същия начин има разлика между бой и шамар зад врата с идиотска усмивка и фразата "Видиш ли гол врат, удари го да не те е яд!". ;)

Chacho
07-16-2013, 11:28
Представям си как изнасилват и бият Смразяваща, а тя не се съпротивлява, за да е по-умната.

ge6aaaa3
07-16-2013, 12:58
Авторе, какво стана? Намери ли си топките?

klimatronik
07-16-2013, 18:42
^Глупости! До сега е имало само два случая да ми налитат на бой, като се има предвид, че определено не съм някой едър. Около мен също не са ставали повече от 2-3 сбивания в истинския смисъл на думата. Това че медиите раздухват разни дивотии не ги прави по-верни... Онзи ден в БТВ Новините "Над 80% от младежите под 18 годишна възраст са опитвали алкохол!/шок и ужас/"... И какво?!? Дядо ми ми е разказвал как навремето са правили попара с вино на малките деца, за да заспиват по-лесно. :D Има и разлика между това да си опитвал и да консумираш с мярка и това да си се напивал и да стигаш до токсикологията. По същия начин има разлика между бой и шамар зад врата с идиотска усмивка и фразата "Видиш ли гол врат, удари го да не те е яд!". ;)

Просто си израстнал в по-културна среда ... ;) Иначе мнението ти го оприличавам напълно с този на смразяваща и не съм съгласен.
На времето е нямало такова насилие по училищата, защото е имало строг контрол и дисциплина. В семействата също се е държало на морала и ценностите. Порнографии като сега е нямало никъде.

ge6aaaa3
07-16-2013, 18:45
И каква е разликата дали детето ти ще го шамари учител или връстник?

klimatronik
07-16-2013, 18:53
И каква е разликата дали детето ти ще го шамари учител или връстник?

Разликата е там,че учителя няма да му удари шамар просто ей така за удоволствие.. ами защото ще си направил нещо извън правилата И ти ще си седиш мирно на чина. Докато сега- бой, лайна, шум.. никво учене.. ЧИКИИ В ЧАС, СЕКС И НАТИСКАНЕ В КОРИДОРА...
пък и от учителя трябва да се има повече респект от връсника ти

ge6aaaa3
07-16-2013, 19:01
Съгласен съм, че трябва да има уважение към учителите, НО... Има учители, които просто не си заслужават уважението. Такива, на които не им пука дали ще си свършат работата/да те научат/, а искат да си изтикат там годината, да нямат поправителни за лятото и това е... Има дори и такива, които не разбират материала, който ти преподават. Аз съм в професианална гимназия и имаме учители по специални предмети, които просто не знаят за какво са там. Отделно, че пушат редом с учениците пред училището. Какъв респект за такива?!? Има и учители, които си заслужават и са уважавани от учениците си, въпреки че нямат право да удрят. Има си хора, които просто вдъхват уважение и го заслужават, но не са всички такива.

klimatronik
07-16-2013, 19:24
Съгласен съм, че трябва да има уважение към учителите, НО... Има учители, които просто не си заслужават уважението. Такива, на които не им пука дали ще си свършат работата/да те научат/, а искат да си изтикат там годината, да нямат поправителни за лятото и това е... Има дори и такива, които не разбират материала, който ти преподават. Аз съм в професианална гимназия и имаме учители по специални предмети, които просто не знаят за какво са там. Отделно, че пушат редом с учениците пред училището. Какъв респект за такива?!? Има и учители, които си заслужават и са уважавани от учениците си, въпреки че нямат право да удрят. Има си хора, които просто вдъхват уважение и го заслужават, но не са всички такива.
Ти да не правиш опит за сравнение с днешните учители и тези преди ?
Искам да ми обясниш и защо преди класовете са били дружни, а сега не?
Наистина ли мислиш,че да те бие някое пишлиме за кеф всеки ден без да можеш да очакваш съдействие и помощ от учителите е едно и също с това да ти удари шамар някой си, защото не спазваш реда ?

ge6aaaa3
07-16-2013, 19:29
Аз мисля, че ако не можеш да се оправяш сам, никой не може да ти помогне... Под оправяш сам разбирай първо думи, после пак думи, после още малко думи и ако не стане - бой. Идеята е да си тежиш на мястото. Ако си някой плюнчо, всеки ще те взема за ебавка. Не знам как е в другите класове, но моя сме доста задружни. Може и да е щото сме само кочове, но сме сплотени като цяло. Пак ги има хапливите базици и по някой друг шамар зад врата, но не е нищо общо с бой или някакъв постоянен тормоз на определени хора.

klimatronik
07-16-2013, 19:50
Аз мисля, че ако не можеш да се оправяш сам, никой не може да ти помогне... Под оправяш сам разбирай първо думи, после пак думи, после още малко думи и ако не стане - бой. Идеята е да си тежиш на мястото. Ако си някой плюнчо, всеки ще те взема за ебавка. Не знам как е в другите класове, но моя сме доста задружни. Може и да е щото сме само кочове, но сме сплотени като цяло. Пак ги има хапливите базици и по някой друг шамар зад врата, но не е нищо общо с бой или някакъв постоянен тормоз на определени хора.

Аз спирам да си пиша с теб, щом си мислиш,че светът се върти само около теб..
Това,че в твоя клас е нямало издънки и си мислите,че сте много задружни.. не означава,че на всякъде е така ;)
Постоянен тормоз над определени хора го има на много места. И това определение за плюнките също няма нищо общо с темата. Нима мислиш,че детето,което не може да се защити и го бият е плюнка ?

Smrazqvashta
07-16-2013, 19:56
Представям си как изнасилват и бият Смразяваща, а тя не се съпротивлява, за да е по-умната.

Chacho, ситуацията, която посочваш няма нищо общо с тази. Тук говорим за насърчаване на насилие между деца в училище. Разбира се, че не бих го одобрила и сметнала за правилно. Малкият нито е насилен, нито пребит, дори не уточни дали е ударен силно или просто с цел сплашване и доминиране, което е често срещано при децата на неговата възраст.
Не твърдя, че той не изпитва болка и унижение или, че е правилно да търпи. Но да насърчаваш деца да се самоизбиват използвайки бутилки, други предмети и тем подобни си е просто садистично според мен.

ge6aaaa3
07-16-2013, 19:58
Не, мисля че детето което не може да се изправи срещу насилниците си, да говори с тях и да се разбере че и то има достойнство е такова. Дори и да те набият, пак ще се чувстваш по-добре от това да те мачкат постоянно. В повечето случаи е достатъчно и само да покажеш, че ти стиска, дори не се стига до бой. Наистина съжалявам, ако са те тормозили в училище и в никакъв случай не оправдавам насилниците, но е имало какво да направиш, както и въпросното хлапе има.

klimatronik
07-16-2013, 20:11
Не, мисля че детето което не може да се изправи срещу насилниците си, да говори с тях и да се разбере че и то има достойнство е такова. Дори и да те набият, пак ще се чувстваш по-добре от това да те мачкат постоянно. В повечето случаи е достатъчно и само да покажеш, че ти стиска, дори не се стига до бой. Наистина съжалявам, ако са те тормозили в училище и в никакъв случай не оправдавам насилниците, но е имало какво да направиш, както и въпросното хлапе има.

хахаха. По - назад в темата се обясни,че такива деца не разбират и говорене .. Какво ги спира да те бият, като те набият веднъж хубаво, въпреки че си се съпротивил ?
За теб плюнки са всички деца, които не са могли да се справят.
Исус Христос също е бил плюнка.
Всички деца на вярващи свещенници са плюнки ..
Аз съм до тук в спора ;) няма смисъл

ge6aaaa3
07-16-2013, 20:25
Не съм вярващ, така че тези аргументи не вървят. Малко са тези, които не разбират изобщо... Ако се държиш нахакано и без да ти пука, че го играят гангстерчета, няма да те закачат. Пак ти казвам, че не защитавам побойниците, ако с това убеждение си останал! Просто смятам, че човек на 15 години трябва да може да се справя с такива лекенца. Ако нещата станат по-дебели, да звъни на полиция. Като му цъфнат две куки на врата, помиарчето ще си помисли дали пак ще се прави на мъж. Не може, обаче, да разчита на училището като институция или на родителите... В училище, нищо не им правят на такива, а те разбират че си пропял и 100%, че ще ядеш бой. Родителите без училището нищо не могат да направят, освен саморазправа.

klimatronik
07-16-2013, 20:40
Това,че не всеки може да се направи на гангстер и да се държи нахално и долно - не означава,че е плюнка. Още повече, че ти си от 1-ви клас с тези хора и те много добре си те познават какъв си ;) Като не си вярващ ,защо въобще да му сера и в мътните - ти пука ине подкрепящ побойниците. Защото вярата е точно в изразяването на любовта и доброто.
Та дай да се върнем на зад. Ако си на 14 години и те бият, а ти не звъниш на полицията , а търпиш - си плюнка?

ge6aaaa3
07-17-2013, 07:47
1.Нахакано и долно са съвсем различни неща!
2. Не ми е нужен някакъв Бог, за да зачитам и уважавам хората.
3. Да, ако не правя нищо, за да се защитя и да променя ситуацията, значи съм такъв.

klimatronik
07-17-2013, 11:00
Да, има решения, но те не са каквито ти ги каза.

ge6aaaa3
07-17-2013, 21:09
А я ни просветли какви са? Не какви са БИЛИ, а какви СА!

dirtyyy
07-17-2013, 22:27
Пребий го бе
смажи го
на пода
на кайма

klimatronik
07-18-2013, 12:10
А я ни просветли какви са? Не какви са БИЛИ, а какви СА!

как така какви са били? Ами не знам какви, но това да скочи да се бие или ей така изведнъж да започне да държи нахално и наперено пред хора, които го познават - не става ;)

ge6aaaa3
07-18-2013, 12:12
Значи, му предлагаш да си стои кротко и онзи да го обижда и удря?

klimatronik
07-18-2013, 12:16
Значи, му предлагаш да си стои кротко и онзи да го обижда и удря?

Не. Ако смята ,че може да го набие- да действа. Нямах предвид лично автора на темата. Той щом задава такива въпроси е ясно какъв е. Но просто в някои случаи да скочи сам срещу 5-ма, или да ги издебва един по-един - е не успешно и не всички деца го могат това. Така че.. не съм на мнение,че трябва да бездейства, но тези общи приказки и съвети, с които съветвате момчета не винаги са полезни...

Mariela234
07-18-2013, 12:20
Не. Ако смята ,че може да го набие- да действа. Нямах предвид лично автора на темата. Той щом задава такива въпроси е ясно какъв е. Но просто в някои случаи да скочи сам срещу 5-ма, или да ги издебва един по-един - е не успешно и не всички деца го могат това. Така че.. не съм на мнение,че трябва да бездейства, но тези общи приказки и съвети, с които съветвате момчета не винаги са полезни...

vinagi znaes vsichko :** love you babe

ge6aaaa3
07-18-2013, 12:24
Той автора на темата е изгубена кауза, щом пита по форуми дали му е писнало да го тормозят... Говоря по принцип, защото има доста тормозени деца... Винаги могат да направят нещо. Най-малкото може да си намери приятели или поне по-близки познати. Колкото и да са слаби, когато са 5 човека и са решили, че това няма да продължава така, имат шанс. А и както казах, повечето такива проблеми се разрешават още преди да се стигне до бой, трябва само да покажеш позиция.

Vicky.
07-29-2013, 09:18
По-умния отстъпва...Не му обръщай внимание..Ама ако ти се нахвърли не гледай само :D Бий,където можеш..

psychopath
07-29-2013, 13:05
Всички к'урви се правят на толерантни, ама всъщност се кефят на лоши момчета, тарикати и да гълтат сперма.
Хитлер беше прав!

Bunnita
08-09-2013, 16:47
Много сте незрели като цяло,няма смисъл ...

sneering
08-09-2013, 17:16
Всички сте се забили в някъв ненужен агресивен филм братче. Кво значи си му набрал? Губиш си времето и се вглъбяваш в някъв агресивен свят,и не се усещаш как през това време може да изживяваш далеч по яки неща !

tanya-1971-bg
08-09-2013, 18:05
Такива конфликти, не рядко стигат до тук!
http://www.gdin.bg/Pages/Prisons/Default.aspx?evntid=25715
Внимайвайте какви съвети му давате!