PDA

View Full Version : Малко помощ/подкрепа?



llemans
07-08-2013, 09:04
Здравейте.
Моля за съвети какво да правя... Имам приятелка заедно сме от 6-7месеца правили сме секс много ..возиме се и аз карам на място където няма хора за да правиме секс още по светло ..докато карах тя ме пипаше на всякъде,целуваше ме и тн.аз се възбудих после след още някво време каране пристигаме и вече мога да и обърна внимание но до тогава ми беше паднал ..почнахме на ново да се целуваме и тн. възбудих се отново бяхме от вън до колата (подпряни на колата) не можах да го вкарам известно време ..после почнахме да го правиме и пак ми падна ..какъв е проблема? тя е страшно секси и преди сме го правили на открито ..сега не знам какво стана .. а пък тази сутрин нямах обикновенното сутрешно възбуждане ? Дайте някакви съвети,хора ..защо ми пада толкова бързо ..или пък други пъти по време на секса пак ми пада а е страшен секса ??

disfu
07-08-2013, 09:28
Най вероятно е психически проблема, мислиш какво ще стане с оная ти работа и тогава не ти става или ти пада, може да си вземеш билкови стимуланти за да ти става дори и когато мислиш какво ще стане с оная ти работа..

Споко най важното е като ти се случи засечка да не и обръщаш внимание, макар и да е много трудно.. пробвай Cupidra или Vitagra, на билкова основа са не са вредни..

llemans
07-08-2013, 09:42
Благодаря ти много,мисля ,че си прав.. ще пробвам

FuCKkK13
07-08-2013, 10:28
абее 2 пъти му спаднал и вече билкови отвари му забъркват



може да е от много неща - преумора,недоспиване,психи чески - мислиш,че пак ще ти спадне,имаш проблеми за които мислиш,напрегнат си и т.н.
следващия път просто тегли една черта и започни наново т.е. забравяш за тия 2-3 пъти и просто наново... не го мисли толкова и си правете кефа,ако тръгне да спада гаджето ти да помага с ръце/уста и така,не е толкова фатално,що си мислите,че това НИКОГА не трябва да се случва и че едва ли не на повечето не им се е случвало :?

llemans
07-08-2013, 10:35
Не знам просто обменям опит и някой да каже как е при него ... абее решил ли е ,че ще пада ..нищо не може да го спре ..ръце/уста пак си пада .. не знам кво се случва .. предполагам нещо психически

FuCKkK13
07-08-2013, 10:38
абе на колко време правите секс ?
ако е всеки ден,що не пробваш 3-4 дена да не правите секс и да видиш дали ще е така
сам като си доставяш удоволствие( ако си пробвал) пак ли е така ?

llemans
07-08-2013, 10:44
Не го правиме много често защото няма къде ...за момента който говоря предния ден правихме а перди това 1 седмица Не бяхме го правили
Преди 3-4 месеца имаше една седмица където всеки ден го правихме и по няколко пъти тогава нямаше проблем...
Аз си мисля защото не го правиме често и примерно понякога се задоволявам сам ..и после като го правиме ..свършвам бързо и някви такива или ми пада ..

disfu
07-08-2013, 14:40
Със Витаграта ще му е по лесно да мине през това, ще го направи 1-2-3 пъти и после няма да му трябва Витагра.. Без помоща на стимуланта ще ти е по тудно.. и с времето колкото повече неоспешни опити правиш, толкова по трудно ще е да се орпавиш, за това според мене най лесното решение е да пробва билков стимулант, няма странични ефекти и е напълно безвреден, това не е Виагра или циалис, те са химия..

Друг съвет който мога да ти дам е да не те ебее въобще за това което ти се е случило, прави си кефа, живеи си живота и всичко ще се нареди.. :)

А ии да не забравя, много важно е как се отнася и как го приема мацката т.е. гаджето ти, тая цялата работа.. защото жената играе много важна роля в това, ако приятелката ти знае какво да прави няма да имаш нужда даже от стимуланти като за начало.. но все пак малко са тея жени който могат така лесно да премахнат тея мисли от главата ти :)

llemans
07-08-2013, 15:24
Ясно значи ще пробвам с тия билки ..наистина много ви благодаря за съветите на всички ..успехи

baby_baby
08-03-2013, 21:47
Може от всичко да е

existenz55
08-04-2013, 06:44
То май няма мъж на който да не му се е случвало (или няма да си признае). И аз съм има случай да не мога да дигна самолета, а момичето беше уникално и нарочно беше сложила една прозрачна ролкя да се вижда всичко през нея и така ме посрещна в тях. Вярно е, че и тя не положи усилие да дигне самолета от пистата (е това е най лошото на малките пикли, че няма още знания и умения и знае само да седне, да дигне краката и помпи там).... Та не се притеснявай случва се на всеки.