PDA

View Full Version : Тренировка за стягане и оформяне на тялото



lqlq89
07-08-2013, 10:55
Здравейте, съфорумци.
От няколко месеца тренирам по-упорито и съм решила да си го направя като навик, да ми е кеф и начин на живот занапред.
Значи имам още няколко дни до завършването на 30 days shred.
След тази програма се чудя дали да започна Insanity или Ripper in 30? Храня се долу-горе здравослочвно. Аз от тази програма резултат като на повечето снимки на момичетата не видях ама аз си давах и почивки, когато не бях в града и нямаше как да правя упражненията. Но и наваксвах след това дните.
Аз ще пиша и в други теми де. Но да чуя и вашите мнение.
Помогнете ми, моля ви.

п.п Имам малко мазнинки по корема, бедрата и дупето. Искам да ги изчистя и да заформя малко мускули и да си стегна тялото.

marrcandy
07-08-2013, 11:04
Ходи на фитнес. С тези упражнения няма да направиш кой знае какво. Оправи си храната. Направи си режим на хранене и. Програма с тренировки. Това е.
За да качиш маса ти трябват много тежки тренировки. Пък и мисля ,че целта ти е да се стегнеш,а не да качваш мускул. Но да фитнеса ще ти свърши по-добра работа.

lqlq89
07-08-2013, 11:07
Аз точно искам да се стегна. На фитнес съм ходила няколко пъти и не ми хареса особено.
А как да почистя мазнините? Да съчетая 30 минутки кардио, с 30 минутки силови?

firstdiesel
07-08-2013, 12:30
Ходи на фитнес. С тези упражнения няма да направиш кой знае какво. Оправи си храната. Направи си режим на хранене и. Програма с тренировки. Това е.
За да качиш маса ти трябват много тежки тренировки. Пък и мисля ,че целта ти е да се стегнеш,а не да качваш мускул. Но да фитнеса ще ти свърши по-добра работа.

ето тва е!

...
щом не ти харесва, значи не си за тоя спорт!
стегнато тяло се прави с АБСОЛЮТНО правилно хранене, РЕДОВНА ТРЕНИРОВКА с тежести и МАЛКО кардио

тези готови програми не могат да се адаптират към твоя прогрес, така че аз лично ги смятам за USELESS CRAP

xantia
07-08-2013, 14:28
ето тва е!

...
щом не ти харесва, значи не си за тоя спорт!
стегнато тяло се прави с АБСОЛЮТНО правилно хранене, РЕДОВНА ТРЕНИРОВКА с тежести и МАЛКО кардио

тези готови програми не могат да се адаптират към твоя прогрес, така че аз лично ги смятам за USELESS CRAP

Това че на обича да ходи на фитнес, не означава че неможе да има хубаво и здраво тяло.Повечето хора които тренират уличен фитнес, през живота си не са влизали във зала.Така че не е задължително да ходиш, и даваш пари за неща които може да правиш на вън.

firstdiesel
07-08-2013, 17:21
уличен фитнес ??

xDDDDD

Баща Ти
07-08-2013, 20:33
Само мускулът може да е стегнат, ако си с мазнини нема как!

Fisherman
07-09-2013, 15:46
уличен фитнес ??

xDDDDD

да глупак докато ти се радваш на гинекомастията ти,хората тренират здраво

DownloadVirus
07-09-2013, 16:15
Да еба тъпия уличен фитнес и некадърните идиоти правили тия площадки едни кофи не можеш да направиш.. Толкова некадърно направено,че ми се реве,а т'ва са най-добрите лостове в целия град - смятай. Правя кофи имам треска в гърба .. Да еба умрелите .

lqlq89
07-09-2013, 16:31
Само мускулът може да е стегнат, ако си с мазнини нема как!

Затова питам как да ги изчистя?

Баща Ти
07-09-2013, 18:29
Правилно хранене. Тренировки.

И вместо да си правиш, квото си знаеш - питай в bb-team-а. Там си има форум за жени, ще ти обяснят.

firstdiesel
07-09-2013, 19:59
да глупак докато ти се радваш на гинекомастията ти,хората тренират здраво

е че се въртАт там нещо .. въртЪт се ...... ама тва трениране ? па и здраво трениране къде е ... не се знае ? може би у учебниците в МУ ФЮлбе така пише

ICFfan
07-10-2013, 12:04
Izvinqvam se predvaritelno, che pisha na latinica - PC-to mi nqma font "Cyrillic".

Nqma "stqgane" i "oformqne" ima svalqne na maznini i kachvane na muskulna masa.

Eto ti programata:

A
3x5 klek
3x5 lejanka
3x5 grebane s shtanga
3x5 barbell shrugs
3x8 sguvane na EZ bar ot leg
3x8 bicepsovo sguvane s prav lost
3x8 Good morning
3x15 koremni presi s tejest (slagash vujeto ot skripec na vrata i taka gi pravish)

B:
3x5 klek
1x5 murtva tqga
3x5 grebane sus 60% ot tejesta na A
3x5 ramenna presa ot stoej s shtanga
3x8 lejanka s tesen zahvat
3x8 bicepsovo sguvane kato A
3x15 koremna presa s tejest kato A

Reduvash gi AxBxAxB 3 puti na sedmica i 2 puti kardio. Dva dena pochivash.

Uvelichavash postepenno (vsqka trenirovka) tejestta na losta s 2.5 kg i durjish kalorien deficit. Ne znam kolko kila si, no ima bezplatni kalkulatori i mojesh da vidish sama.

Sus zdrave i uspeh !

Баща Ти
07-11-2013, 08:43
Има "стягане" има и "оформяне". Това са синоними на качване на "мускулна маса" и "сваляне на мазнини". Ама ти си тъп забозил глупак и си мислиш, че като всички повтарят твоите изразчета, защото си им забранил техните - ставаш по умен.

Трениране 5 пъти на седмица, за начинаещ? С калориен дефицит? Супер идея, брато!

RuleroftheChaos
07-12-2013, 22:38
Ходи на фитнес. С тези упражнения няма да направиш кой знае какво. Оправи си храната. Направи си режим на хранене и. Програма с тренировки. Това е.
За да качиш маса ти трябват много тежки тренировки. Пък и мисля ,че целта ти е да се стегнеш,а не да качваш мускул. Но да фитнеса ще ти свърши по-добра работа.

най важна ти е храната и спорта.
няма какво друго да се каже.

Fisherman
07-12-2013, 22:56
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/75213_452089784854749_819965110_n.jpg

firstdiesel
07-13-2013, 18:24
КАБЕЛИ :D