PDA

View Full Version : отслабване, стягане



smile12345
07-08-2013, 17:20
http://i44.tinypic.com/34qlr1f.jpg

Имам проблем със стягането в областта под дупето.Не правя и кой знае какви упражнения де, не мога и да си намеря някакви свестни, ако някой знае упражнения за тази част-нека да сподели.Просто краката ми са дебели точно в тази част и не мога да сваля мазнините.Освен това искам да попитам и за така нареченото 'GAP' разстоянието м/у краката при събрани колене, мацката на картинката всъщност го има и трябва ли да си супер слаб, за да го имаш или може да се постигне и с някакви упражнения?

firstdiesel
07-08-2013, 17:24
първо качи мускул там чрез клекове и римска мъртва тяга, после ще чистиш мазнини, ама ако си за лятото късно си се сетила ....


а ако искаш просто да станеш слаба, без значени как ще изглеждаш .... ГЛАД и движение му е майката ... ядеш 1 път на ден при това предимно белтъчини

smile12345
07-08-2013, 17:47
първо качи мускул там чрез клекове и римска мъртва тяга, после ще чистиш мазнини, ама ако си за лятото късно си се сетила ....


а ако искаш просто да станеш слаба, без значени как ще изглеждаш .... ГЛАД и движение му е майката ... ядеш 1 път на ден при това предимно белтъчини

Мускули имам вече, но и мазнини имам.. не, не е за лятото просто ми стана интересно дали има нещо общо със структурата на тялото и дали разстоянието може да се постигне и с някакви упражнения..и аз си мислех за отслабване, мда, ще трябва...;дд

ICFfan
07-10-2013, 12:08
Nqmash muskuli, zatova stoi taka.

Purvo kachi muskulna masa - ne se boi nqma da izglejdash kato borkinq - i posle ako iskash padash do opredelen procent maznina. Shte imash stegnato tqlo i taka.

Trqbvat ti tejki klekove, tqga, lejanka i grebane sus shtanga.

Sus zdrave !