PDA

View Full Version : Въпрос относно спермата - има ли проблем или не?



Baghsdudata
07-08-2013, 17:52
Здравейте! На 17 години (почти 18 ) съм. На скоро преживях проблеми свързани с (психиката) нервната система, т.е. - неврологичен шок. Бях се притеснил много. В болницата невролога ми каза да ми пуснат система - 3 банки с бром в 3 дни. Казаха ми,че това "убива" либидото. Казах си "окей" и толкоз. Мина 1 месец и една седмица някъде от тогава. Вече съм по-добре психически и започнах да мисля за секс и реших да маструбирам преди това, за да не се изложа понеже чувствах че се е насъбрала много сперма. Когато свърших, спермата ми беше прозрачна и слузеста и леко жълта (като разтопен мед,а това и друг път съм го виждал) плюс,че ми беше много сгъстена и на края имаше някакви леко жълти и много гъсти едно до друго "топчета" , т.е. бяха като все едно хайвер (може да звучи смешно, но мен ме уплаши за момент), и когато изкарвах тезу топчета ме "болеше" малко, абее някаква тъпа болка през пикочния канал, и именно болката ме притесни и тя. Днес свърших пак и беше същата работа,т.е. за 2ри път свърших. Т.е. няма я нормалната бяла (като млечице) сперма.

Приемам го ! Каквото и да е. Не ме е страх, но искам да разбера какво се случва? Има ли обяснение? Дали не е от брома със ситемите, или просто нещо от психиката ми заради проблемите които преживях от шока ?

Мерси!

Minwu
07-08-2013, 21:12
че ми беше много сгъстена и на края имаше някакви леко жълти и много гъсти едно до друго "топчета"

Не съм се интересувала от мъжкото тяло и не мога да ти кажа какво точно се случва с теб, но е хубаво да си направиш 1-2 седмици детоксикация (ядене на плодове, зеленчуци, сурови ядки) за да се прочистиш от токсини.

Още по хубаво ще бъде да направиш 1-3 дни гладуване (само на вода). Така ще дадеш възможност на тялото ти да се пречисти. Ако се решиш на това имай в предвид да намалиш активността, за да тялото да може да използва енергията в правилната посока.

vladyman
07-09-2013, 08:01
С пълното гладуване не съм съгласен, но другата част от съвета е ок. Иначе, това което описваш е напълно нормално.

Не знам доколко си наясно, но всъщност много малка част от "спермата" е действително сперма, тоест семенна течност. По-голямата част е, най-просто казано, отпадъци и е нормално, когато дълго време не си еякулирал, спермата ти да изглежда "странно".

aniezina
07-13-2013, 15:22
В спермата няма "отпадъци" всичко си е там с цел, а именно да помогне на сперматозоидите да оплодят яйцеклетката.