PDA

View Full Version : Помощ! Как да защитя личните си данни?!



anonymous895156
07-08-2013, 19:34
Здравейте, оказа се, че гейчето на класа е имало достъп до моя профил във фейсбук (педала сам се издаде)
Смених си паролата на фб, както и на мейла
10 минути по-късно получавам в Gmail request за забравена парола във фб.. ситуацията е ясна
освен, че ще му избия зъбите, се притеснявам за личните си данни. Хомото следва да е знаело и паролата ми за мейла, тоест и за всички места, в които имам регистрация. Смених паролата навсякъде, но не знам - има ли начин да научи новата? (някакви врътки с др имейли и т.н.)

SprayPaint
07-08-2013, 19:52
Можеш да си включиш опцията "Потвърждаване в две стъпки" в настройките на профила ти в Google.
След като се логваш ще получаваш SMS с код за потвърждение, който трябва да въведеш на PC-то.
Така гейчето няма да може да ти влезе в Gmail-a без да има достъп до телефона ти, дори и да знае паролата ти :)

https://security.google.com/settings/security

evtimow :3
07-08-2013, 20:15
Мило детенце, виждам, че страдаш от шизофрения, комплекси за малоценност и не са ти обръщали достатъчно внимание в детството. Също така забелязвам нужда от себедоказване и това да бъдеш забелязан. Знаем, че имаш различна сексуална ориентация (хомосексуална) и се обличаш като жена (травестит) , но моля те, не ни го показвай във форума. Грозно, жалко,тъпо и изтъркано. Никой няма да тръгне да ти влиза във фейсбук профила с 20 приятеля, повечето твои фейк профили.Предлагам да посетиш психиатър.

Лек ден, мило дете, и се лекувай. :)

anonymous895156
07-08-2013, 20:28
^ нужно ли е и сам да се издаваш

SprayPaint - благодаря за съвета, пробвах го :)

evtimow :3
07-08-2013, 20:47
Горкичкия, избърши сълзите си, намести мозъка и челюстта си и право напред към клиниката в Раднево! :)

anonymous895156
07-09-2013, 07:01
Евтимов, можеше да се скриеш в миша дупка при семейството си, но прекали. Не ти стига това, че ми беше влязъл в мейла... е, не знам кога и как ще го отнесеш, но ще ти бъде тъпкано.
Дами и господа, профилът в tumblr на евтимов! http://cats-michaela-wild-passion.tumblr.com/
Гейско изглежда, нали? Освен снимките на полуголи мъже, там ще намерите и
http://prikachi.com/images/21/6311021q.png
това. Можете сами да си направите сметката за колко женствен индивид иде реч
Сега, тъй като не ми се занимава (както и на класа ни) с теб, ти препоръчвам да пиеш една студена вода и да НЕ КОНТАКТУВАШ повече с мен. Тъкмо сме и в различни класове, там може някой да ти върже :)

SWT
07-09-2013, 23:16
ама вие сериозно ли? :D :D

evtimow :3
07-10-2013, 20:03
Евтимов, можеше да се скриеш в миша дупка при семейството си, но прекали. Не ти стига това, че ми беше влязъл в мейла... е, не знам кога и как ще го отнесеш, но ще ти бъде тъпкано.
Дами и господа, профилът в tumblr на евтимов! http://cats-michaela-wild-passion.tumblr.com/
Гейско изглежда, нали? Освен снимките на полуголи мъже, там ще намерите и
http://prikachi.com/images/21/6311021q.png
това. Можете сами да си направите сметката за колко женствен индивид иде реч
Сега, тъй като не ми се занимава (както и на класа ни) с теб, ти препоръчвам да пиеш една студена вода и да НЕ КОНТАКТУВАШ повече с мен. Тъкмо сме и в различни класове, там може някой да ти върже :)
Виж сега, недоебано животно такова. Първо, не съм ти влизал в мейла, избърши сълзите си, сложи си превръзката на путката и беж в махалата с три евтини презерватива, мърсол такъв.

2-ро същия този клас тебе те е разревавал сигурно 20 пъти, подиграват ти се, че си гей, дърво, тухла, зубър, животно, че имаш мръсна коса, че са те ебали, че си тъп.

3-то: тъмблр профилът ми НЯМА полуголи мъже, така, че това което търсиш (полуголи ебящи се мъже и черни пишки) не можеш да ги намериш в блога ми. Аз си го харесвам и си е мой.Също така и огромния брой последователи го харесват. :)

4-то: Гноен, насран, тъпанар моето семейство е много повече от твоето, така че, нямаш абсолютно никакво право да ги коментираш.

5-то: Като си толкова ербап, кажи ми го на живо бе, педерастка мишко.Днес, в съвета, нищо не ми каза.

6-то: Повярвай ми, и аз не искам да контактувам с теб.

7-мо: Това, че си ми говорил зад гърба с почти всички зад гърба и после те ми казват, само доказва какъв грозен, дебел, мазен, долен, гноен калъф си.

8-мо: Сега си завърти наебания задник и не пиши повече в тази тема, че ставаш жалък.

9-то: Не знам кой на кого ще избие зъбите, но определено няма да са моите. ;)

10-то: Гейчето на класа си ти, нали знаеш? :)

anonymous895156
07-10-2013, 20:28
Виж сега, недоебано животно такова. Първо, не съм ти влизал в мейла, избърши сълзите си, сложи си превръзката на путката и беж в махалата с три евтини презерватива, мърсол такъв.
----
влизал си ми във фейсбука, това не го отричаш, имам достатъчно доказателства, сред които е и IP адресът ти, който фигурира сред сесиите, наред с мястото, от което влизаш в интернет, след него
----

2-ро същия този клас тебе те е разревавал сигурно 20 пъти, подиграват ти се, че си гей, дърво, тухла, зубър, животно, че имаш мръсна коса, че са те ебали, че си тъп.
----
:D :D :D като си измисляш, гледай да е по-реално :D :D
----
3-то: тъмблр профилът ми НЯМА полуголи мъже, така, че това което търсиш (полуголи ебящи се мъже и черни пишки) не можеш да ги намериш в блога ми. Аз си го харесвам и си е мой.Също така и огромния брой последователи го харесват. :)
----
аз вече питах към пет-шест човека от нашия клас и всички потвърждават за картинките, за които ти казвам :)
----
4-то: Гноен, насран, тъпанар моето семейство е много повече от твоето, така че, нямаш абсолютно никакво право да ги коментираш.
----
http://totoz.eu/img/seriously
5-то: Като си толкова ербап, кажи ми го на живо бе, педерастка мишко.Днес, в съвета, нищо не ми каза.
----
На теб не искам да казвам нищо, най-малкото, защото е все едно да говориш с печка от шейсета година
----
6-то: Повярвай ми, и аз не искам да контактувам с теб.
----
Тогава не го прави :)
----

7-мо: Това, че си ми говорил зад гърба с почти всички зад гърба и после те ми казват, само доказва какъв грозен, дебел, мазен, долен, гноен калъф си.
----
Вижда се колко много си разтревожен, че чак се повтаряш на всяка дума. Плс, кажи поне един реален аргумент, който да не е измислен от нищото :/
8-мо: Сега си завърти наебания задник и не пиши повече в тази тема, че ставаш жалък.
----
Да, няма да пиша в собствената си тема
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSoR51NC8u-X2eqa82C2XmYeTEILSoYdgXsSM41BLIlw0QoaCZIow
9-то: Не знам кой на кого ще избие зъбите, но определено няма да са моите. ;)
----
О, въобще не претендирам да правя такова нещо, с това държание вероятно до няколко години ще ти стане ежедневие да ти се случва.
----
10-то: Гейчето на класа си ти, нали знаеш? :)
----
миии ок, вече питах 6 човека от класа какво мислят за блога и за няколко "пикантни" твои чатове с хора от нашия клас, които ми пратиха, ще питам и още 18 :) щом искаш
Получаваш това, което си направил, обратно - Закона за причината и следствието
Само знай, че това, което направи, е толкова долно, толкова гнусно и измекярско, че никога не бих могъл да го забравя. Можеш да избягаш от всичко и всички, но не и от себе си и съвестта си (ако имаш такава, разбира се) :)
--> шегувам се, няма да продължавам да пращам, истината сама ще се разпространи сред хората, подобно на клюка. Моя е била грешката, че съм ти имал най-малко доверие и не съм се поколебал да оставя лаптопа си две минути без надзор.

anonymous895156
07-10-2013, 20:29
опа, това не било чат ;д

evtimow :3
07-10-2013, 20:35
Само знай, че това, което направи, е толкова долно, толкова гнусно и измекярско, че никога не бих могъл да го забравя. Можеш да избягаш от всичко и всички, но не и от себе си и съвестта си (ако имаш такава, разбира се) :)
--> шегувам се, няма да продължавам да пращам, истината сама ще се разпространи сред хората, подобно на клюка. Моя е била грешката, че съм ти имал най-малко доверие и не съм се поколебал да оставя лаптопа си две минути без надзор.
Леле, да си немам работа, то заплахи, то чудо. :( Не отричаш, че са ти казвали всички тези неща, нали? :D Гадното и жалкото е, че питаш точно тези хора, който преди седмици ми казваше, че били "маллоумни, тъпи, незначещи нищо за теб" . Не си толкова специален, че да ти влизам в профила. Не ми се вярва да си питал някой въобще, защото днес си чатих с някой хора и ги питах някой неща и ще се изненадаш. :) Ох, жал ми е за теб чак. :(

evtimow :3
07-10-2013, 20:40
Димитре, сега се насери и се отправи към асоциалната си дупка, откъдето излезе. :(

anonymous895156
07-10-2013, 20:45
Леле, да си немам работа, то заплахи, то чудо. :( Не отричаш, че са ти казвали всички тези неща, нали? :D Гадното и жалкото е, че питаш точно тези хора, който преди седмици ми казваше, че били "маллоумни, тъпи, незначещи нищо за теб" . Не си толкова специален, че да ти влизам в профила. Не ми се вярва да си питал някой въобще, защото днес си чатих с някой хора и ги питах някой неща и ще се изненадаш. :) Ох, жал ми е за теб чак. :(

дам, сигурен съм, че е така.
Пробвай да пишеш научна фантастика, съвсем сериозно, можеш да напишеш туй-онуй за антигравитацията, защото така или иначе не се осланяш на нищо реално съществуващо :)
Чудно ми е обаче, как не те хвана срам, когато стана ясно, че знам, а започна да обиждаш на поразия и да си фантазираш?
Чао и си пожелавам до края на живота си да не те видя :) въпреки че като ходя в сливен и мина покрай женския затвор... може и да те мерна зад решетките :D

evtimow :3
07-10-2013, 20:58
дам, сигурен съм, че е така.
Пробвай да пишеш научна фантастика, съвсем сериозно, можеш да напишеш туй-онуй за антигравитацията, защото така или иначе не се осланяш на нищо реално съществуващо :)
Чудно ми е обаче, как не те хвана срам, когато стана ясно, че знам, а започна да обиждаш на поразия и да си фантазираш?
Чао и си пожелавам до края на живота си да не те видя :) въпреки че като ходя в сливен и мина покрай женския затвор... може и да те мерна зад решетките :D
Ама ти си и вярваш. о.о

Димитре, за твое съжаление, аз процъфтявам все повече и повече, а ти за съжаление - потъваш. Не мисля, че някога аз ще се озова в затвор, но ти в психиатрична клиника - не се съмнявам, че ще гледаш с огромни жълти очи зад малкото прозорче. :( Тъжното при теб е, че навсякъде те правят на нищо, и после имаш самочувствие да кажеш "Аз съм велик" . Най-добрата ти перспектива в бъдеще е чистач в ПМГ "Иван Вазов" в град Димитровград. Завалийката иска внимание, и го получава за съжаление. :( Определено имам талант да пиша, но определено социални романи, а не научна фантастика.Тук, мисля, че ти си безсрамецът, защото след като всички разбраха, че си гей - пак парадираш с това. Колко тъжно.

anonymous895156
07-10-2013, 21:14
Ама ти си и вярваш. о.о

Димитре, за твое съжаление, аз процъфтявам все повече и повече, а ти за съжаление - потъваш. Не мисля, че някога аз ще се озова в затвор, но ти в психиатрична клиника - не се съмнявам, че ще гледаш с огромни жълти очи зад малкото прозорче. :( Тъжното при теб е, че навсякъде те правят на нищо, и после имаш самочувствие да кажеш "Аз съм велик" . Най-добрата ти перспектива в бъдеще е чистач в ПМГ "Иван Вазов" в град Димитровград. Завалийката иска внимание, и го получава за съжаление. :( Определено имам талант да пиша, но определено социални романи, а не научна фантастика.Тук, мисля, че ти си безсрамецът, защото след като всички разбраха, че си гей - пак парадираш с това. Колко тъжно.

Колко, колко, колко си тъп - не е истина, Боже мой, толкова измислици на едно място.

anonymous895156
07-10-2013, 21:16
Ясно е едно - целта е с измислиците си да провокираш. Е, тук обърка - няма да ти се вържа. :)

evtimow :3
07-10-2013, 21:20
Колко, колко, колко си тъп - не е истина, Боже мой, толкова измислици на едно място.
Не се ли усещаш, че вече се усеща, че не си вярваш. Приеми го, нещо повече от теб съм и толкова.Има още много хляб да изядеш, докато стигнеш моето ниво.Димитре, ти никога не си хранил, обличал, играел, грижейки се да бъде в безопастност, чистейки къща, миейки чинии, грижейки се за куче+гълъби и да се подготвиш за олимпиадата по история, и да спечелиш 2-ро място. Това, посмъртно не можеш да направиш, ясно ли ти е? Ти никога не си имал ангажимент и не си поемал отговорност за някого.Сега ще кажеш: "Еми ти преписа от еди-кой си или еди-какво си" .

Просто съм нещо повече от теб.

Сега си свободен да излееш всички свои комплекси.

evtimow :3
07-10-2013, 21:21
Ясно е едно - целта е с измислиците си да провокираш. Е, тук обърка - няма да ти се вържа. :)
Ох, горкия.. И си вярва.. Живееш в собствена вселена - това е сигурно. Психично болен - това е сигурно.

anonymous895156
07-10-2013, 21:23
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже Един ден ще четеш това, което си написал, и ще се смееш ;)
Оставям те да живееш в измисления си свят, подплатен с нереални истории и случки
Не ми се занимава с това, да ти обяснявам, че не си повече от мен, а е точно обратното
Хора като теб не заслужават моето внимание.
Довиждане
// едит - "довиждане" значи, че очаквам следващо виждане, в такъв случай
Сбогом :)

evtimow :3
07-10-2013, 21:28
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже Един ден ще четеш това, което си написал, и ще се смееш ;)
Оставям те да живееш в измисления си свят, подплатен с нереални истории и случки
Не ми се занимава с това, да ти обяснявам, че не си повече от мен, а е точно обратното
Хора като теб не заслужават моето внимание.
Довиждане
о.о

Не можеш да повярваш колко добре потвърждаваш думите ми. :shock:

Сега се чувствам толкова добре, че и ти си съгласен с мен, че съм нещо повече от теб. :smt026

Сега се запъти към магистралата със здраве! :-$

anonymous895156
07-10-2013, 21:30
Пак ли имаш проблеми с разбирането на текст
Няма значение, вече казах Сбогом

evtimow :3
07-10-2013, 21:31
А защо, отговаряш, бе, малоумник?!

Сега, аз ти казвам сбогом, а ти запътваш към магистралата. :-$

anonymous895156
07-10-2013, 21:34
Нямаше да отговарям, ако не се правеше на остроумен с обидите си на ниво втори клас
http://1.bp.blogspot.com/_ZZqzIKIIWyo/TKHZUhKZwRI/AAAAAAAAAHw/a_vCHKRCXHw/s1600/377886.jpg
искаш ли да ти го продам, имаш нужда :)

evtimow :3
07-10-2013, 21:35
Нямаше да отговарям, ако не се правеше на остроумен с обидите си на ниво втори клас
http://1.bp.blogspot.com/_ZZqzIKIIWyo/TKHZUhKZwRI/AAAAAAAAAHw/a_vCHKRCXHw/s1600/377886.jpg
искаш ли да ти го продам, имаш нужда :)
Покъртително зле си.

Нямам нужда, изкарах 5,75 на матурата. :3

Сега закъсняваш за магистралата. Ако се забавиш още 3-4 минутки, пак ще има бой под водата от сводника ти, нали се сещаш? :(

anonymous895156
07-10-2013, 21:37
Покъртително зле си.

Нямам нужда, изкарах 5,75 на матурата. :3

Сега закъсняваш за магистралата. Ако се забавиш още 3-4 минутки, пак ще има бой под водата от сводника ти, нали се сещаш? :(

:razz:

evtimow :3
07-10-2013, 21:40
:razz:
:lol:

Mickey G.
07-10-2013, 21:40
Вижте сега..
И двамата се държите СУПЕР детински.
Значи ще кажа, че И аз имам хомо снимки в тъмблр-а си ама какво от това? НЕ СЪМ ЛЕСБИЙКА!!
Димитър или там каквото си, много тъпо от твоя страна да пръскаш обиди наляво и надясно.
Странното е, че си само на думи.. де факто нищо не можеш да направиш.
А в фб изпонасра *БЕЗ извинение* като ти писах.
За това и писа на приятелката си.
Вземете се стегнете и двамата.
Пораснете малко.
Сдобрете се.
И не се карайте за глупости.
НАДЯВАМ СЕ, ДА СИ ОПРАВИТЕ ОТНОШЕНИЯТА !!

anonymous895156
07-10-2013, 21:43
Вижте сега..
И двамата се държите СУПЕР детински.
Значи ще кажа, че И аз имам хомо снимки в тъмблр-а си ама какво от това? НЕ СЪМ ЛЕСБИЙКА!!
Димитър или там каквото си, много тъпо от твоя страна да пръскаш обиди наляво и надясно.
Странното е, че си само на думи.. де факто нищо не можеш да направиш.
А в фб изпонасра *БЕЗ извинение* като ти писах.
За това и писа на приятелката си.
Вземете се стегнете и двамата.
Пораснете малко.
Сдобрете се.
И не се карайте за глупости.
НАДЯВАМ СЕ, ДА СИ ОПРАВИТЕ ОТНОШЕНИЯТА !!

а ти си най-добрата приятелка на evtimow, михаела, не можеш да заблудиш никого :D
Относно останалото - не ми се занимаваше с теб, достатъчно гадно беше, че бяхме в един клас четири години

evtimow :3
07-10-2013, 21:45
а ти си най-добрата приятелка на evtimow, михаела, не можеш да заблудиш никого :D
а, ти си гей, не можеш да заблудиш никого. :smt040

evtimow :3
07-10-2013, 21:45
а ти си най-добрата приятелка на evtimow, михаела, не можеш да заблудиш никого :D
Относно останалото - не ми се занимаваше с теб, достатъчно гадно беше, че бяхме в един клас четири години
а, да, а аз си имам най-добра приятелка <3

никога да имаш най-добър приятел/ най-добра приятелка :))

бъди щастлив сам-самичък.

anonymous895156
07-10-2013, 21:46
Вече казах


Сбогом :)
Не се опитвайТЕ да търсите какъвто и да е повод да контактувате с мен просто, аз се старая да не го правя :)

evtimow :3
07-10-2013, 21:49
Вече казах

Не се опитвайТЕ да търсите какъвто и да е повод да контактувате с мен просто, аз се старая да не го правя :)
Не, никак, само дето отвори тази тема за мен, и си измисляш неща за мен, и напоследък твоя свят се върти около мен.

Сам-самичък ще си умреш.

perry_the_platypus
07-10-2013, 22:18
Разбрахме, че ви е скучно.

~The Smile~
07-11-2013, 12:22
Вижте сега..
И двамата се държите СУПЕР детински.
Значи ще кажа, че И аз имам хомо снимки в тъмблр-а си ама какво от това? НЕ СЪМ ЛЕСБИЙКА!!
Димитър или там каквото си, много тъпо от твоя страна да пръскаш обиди наляво и надясно.
Странното е, че си само на думи.. де факто нищо не можеш да направиш.
А в фб изпонасра *БЕЗ извинение* като ти писах.
За това и писа на приятелката си.
Вземете се стегнете и двамата.
Пораснете малко.
Сдобрете се.
И не се карайте за глупости.
НАДЯВАМ СЕ, ДА СИ ОПРАВИТЕ ОТНОШЕНИЯТА !!

+1

Излагате се... :(

~The Smile~
07-11-2013, 12:23
Разбрахме, че ви е скучно.

+1

Просто се чудите с какво да се занимавате...

sToyAncHo
07-12-2013, 14:48
Що не се видите face-to-face и не се разберете, ами тука като някакви деца се разправяте. Има достатъчно функции, с които можеш да си защитиш данните, ама кой да прочете. Триеш си профилите, биеш го тоя и тва е.

evtimow :3
07-12-2013, 16:28
Що не се видите face-to-face и не се разберете, ами тука като някакви деца се разправяте. Има достатъчно функции, с които можеш да си защитиш данните, ама кой да прочете. Триеш си профилите, биеш го тоя и тва е.
Ми ние вече сме се видяли, ама той нищо не казва, държи се като ощипана мома, хаха. :D

anonymous895156
07-12-2013, 18:42
Сякаш ти каза нещо. Няма и какво повече да ти говоря. За да не се продължава с детски изцепки в темата, ако много искаш - използвай функцията "Лично съобщение".

perry_the_platypus
07-13-2013, 09:57
Що не се видите face-to-face и не се разберете, ами тука като някакви деца се разправяте. Има достатъчно функции, с които можеш да си защитиш данните, ама кой да прочете. Триеш си профилите, биеш го тоя и тва е.

Тролват, keep calm, хахахаха.