PDA

View Full Version : Сериозен проблем. / Seriously problem МНЕНИЯ !!!!!



limpk0nk3
07-08-2013, 19:41
Миналия месец ми дойде на 26ти , цикъла ми два пъти дойде що годе когато трябва , а преди това идваше със седмици закаснение , прескачаше месец, бях седмица и нещо на море. С приятеля ми пробвахме да го направим на 28ми с презерватив Durex Classic опита се да го пъхне , но ме заболя. Презерватива беше здрав , надухме го не изпускаше огледахме го дори не стана половия контакт , за да се е скъсал или нещо такова. Пипал ме е само с ръце и то сухи. На морето дойде във водата стоях върху него и бях седнала на оная му работа с извинение. Понеже съм голяма паника вчера си направих тест дали ей така от ръцете е станало нещо понеже не ми идва , 1 чертичка беше. surechek На плажа ме пипаше долу и във водата също. Днес имам някакво като зацапването последния ден от цикъла едно кафяво със съвсем мъничко даже не се вижда кръв. Пак направих тест от най-скъпия на surechak пак една чертичка. Боли ме корема от време на време , гърдите са ми станали като когато трябва да ми идва.

1. Възможна ли е бременност ?
2. Може ли като съм стояла във водата върху него да стане нещо?
3. Морето да е объркало цикъла ми ?

sunshine333
07-08-2013, 19:49
Не си бременна, спокойно.От ръцете не излиза сперма.

- Направила си 2 теста, били са отрицателни.
-Имаш симптоми, че ще ти идва.

Какъв е проблемът?

Цикълът ти може да закъснява от притеснение, така че не се паникьосвай, защото като ти закъснее още повече ще се уплашиш.

FuCKkK13
07-08-2013, 19:51
FACEPALM

Lilanda
07-08-2013, 19:52
Защо направо не ни питаш дали се забременява по въздушнокапков път? :lol: Просто ще ти идва. Не се безпокой. ;д

limpk0nk3
07-08-2013, 19:59
За какво така зацапва до сега никога не ми е ставало и то е съвсем малко много малкооо...

D*Rose
07-08-2013, 20:09
Най-сериозният проблем е, че не учиш английския достатъчно.

limpk0nk3
07-08-2013, 20:11
въпроса ми не ми е към английския :) от бързане е станало

sunshine333
07-08-2013, 20:13
Много ми е смешно, като някой почне да се оправдава така "от бързане".Ахаххаха...аре моля ви се.Вие ако го знаехте това нямаше да ви се налага да мислите дали е правилно написано или не.

П.П. - образовай се

limpk0nk3
07-08-2013, 20:14
Няма да споря след като първия път съм го написла правилно. Искам мнения въпросно темата :)

sunshine333
07-08-2013, 20:15
Няма да споря след като първия път съм го написла правилно. Искам мнения въпросно темата :)

Е, добре.Дадохме ти ги.Не си бременна.И трябва да се образоваш.

Очакваш различни мнения ли?

marilyn
07-08-2013, 20:18
Като имаш проблеми с менструацията ходи на лекар.

Не се забременява от нищото.

skok
07-08-2013, 21:37
Мое от некоя риба да си забременяла :О

F4ence
07-08-2013, 22:00
Хахахаха sorry ама не издаржах!!!
Та не си бременна, няма от какво да си забременяла... Най-вероятно ще ти идва и затова и всичко. От притеснение ти закъснява, а може наистина и морето да ти е объркало цикъла. Все пак променяш климат, обстановка и всичко може малко или много да ти повлияе, също и вълнението. Та ако имаш проблем с цикъла може да има много други причини .... по - добре се посъветвай с лекар... но определено не си бременна!!!
П.п. Вземи да прочетеш малко повече статии и теми по въпроса и се образовай малко повече! Иначе браво за презервативите - продължавайте по същия начин!

BlueFace
07-08-2013, 22:55
Самият факт, че задаваш такива въпроси в тийн форум, показва колко ти е рано да правиш секс. Седни си на девственото дупенце и прочети някоя друга статия или си пусни някой научнопопулярен филм по темата преди да почнеш да си разтваряш краката.

П.П. 1) Пише се Surecheck
2) Теорията за забременяване от риба много ми хареса

funkey
07-09-2013, 13:07
Еее чистете ги тия морета бе,момичетата забременяват :D

baby_baby
08-03-2013, 21:44
1. Възможна ли е бременност ? - Не
2. Може ли като съм стояла във водата върху него да стане нещо? - не
3. Морето да е объркало цикъла ми ? - може от много работи да ти се обърка цикъла

existenz55
08-04-2013, 06:53
Очаквай русалка (как се вика на мъжката русалка??).
Щом не сте го правили от какво да си бременна?
Отделно самата промяна на климата (море или балкан) в повечето случаи води до смяна на цикъла и закъснение (бе аз съм мъж и знам повече за жените от повечето от тях бахти..) при повечето жени (поне тия с които съм излизал).