PDA

View Full Version : Insanity



elitovt
07-08-2013, 21:07
Здравейте. Много търсих в нета тази програмка - Insanity, но нещо не я намирам. Искам да запитам тези,които знаят и са чували и дори са я изпробвали да кажат как се прави в смисъл всеки ден едно и също ли се прави или примерно 1-ви Ден едни упражнения , 2-ри Ден други и колко дена е. Ако може да ми разясните повече за тази програма. Щото съм чувала ,че резултатите са били много добри , но повече инфо не знам, затова реших да пиша тук. Щее съм Вии мнооого Благодарнаа!!! :)))

Jaune
07-08-2013, 21:37
Има я в thepiratebay
Не е едно и също всеки ден
Гледай клипчета в youtube/ пиши insanity reviews

FuckingFreak
07-09-2013, 03:53
Има я в thepiratebay
Не е едно и също всеки ден
Гледай клипчета в youtube/ пиши insanity reviews

това.
2 месеца е, като между тези месеци има т.нар. recovery week. Има си план на тренировките, който ти е даден и трябва да го следваш.
А дали резултатите са добри - за всеки си е индивидуално, а и зависи много от храненето. За него също имаш guide в торента с примерни менюта и снакове (или поне аз имам, моето е сваляно от zamunda). Като цяло се придържат към система с 5 хранения, протеин във всяко ядене, умерено въглехидрати и минимално мазнини, като във втория месец ядеш повече.
Резултати не мога да ти кажа, тъй като не следвам програмата с тренировките както е дадена, не ги правя редовно, само за кеф понякога.