PDA

View Full Version : Харесвам най-добрия си приятел



s3xybiitch
07-09-2013, 18:20
Значи.. Миналата година бях на един летен лагер и си харесах адски много едно момче...С него все още не се познавахме, та се запознах с него.. Всичко беше добре, той също ме хареса...Но така и не станахме гаджета, но после се сприятелихме, станахме си много близки, той е от съседното училище, пишехме си всяка вечер, шегувахме се и тн. Той много пъти ми е показвал, че за него знача повече от просто приятелка.. Но аз не го харесвах веч, имах си друго гадже, но сега отново се записах на лагера.. Отначало с него ми беше много забавно, но после като че ли почнах отново да им ам повече от приятелски чувства към него.. Но не знам .. Не искам отново да рискувам приятелството ни , а и много ме притеснява ръста му .. Знам, че за любовта няма граници, но аз съм висока 1.70, а той с около 15см по-нисък от мен .. Просто не мога да си ни представя заедно, а той е наистина страхотен.. Адски мил е с мен, забавен и тн .. Какво да правя?

Баща Ти
07-09-2013, 18:26
Подари му токчета.

s3xybiitch
07-09-2013, 18:32
Подари му токчета. Или си отрежи краката.
Това е форума. В раздел "любов". Сайта е teenproblem. А аз изказвам проблема си тук, на правилното място, искайки просто съвет. Не мога да разбера защо си отговорил така, но е безсмислено от твоя страна. Много даже...

Баща Ти
07-09-2013, 18:33
Добре. Махнах частта за краката ти. Сигурно са ти дълги и хубави, недей ги режи.

Просто ще приклякаш, като се целувате, не е толкова страшно :D

FuCKkK13
07-09-2013, 18:34
притеснява те как ще изглеждате ? че какво ти пука какво мислят хората бе

nataliyanikolova
07-10-2013, 19:23
spored men e po-skoro prishtyavka..kato go poluchish nyama da se chuvstvash udobno s nego...i burzo shte zamine vsichko..i edva li shte ostanete priyateli :) pomisli dali ti se riskuva