PDA

View Full Version : Трябва ми бърз съвет..червенини?



Brown_Sugar
07-10-2013, 09:01
Здравейте,момичета. Така,ще бъда кратка. Направих си маска с яйце,оцет и арганово масло. Отделих жълтъка от белтъка,прибавих по една супена лъжица от другите две.. Стоях към 25 минути с маската,като намазах лицето си обилно с нея.Махнах я и цялото ми лице,където беше сместа е червено,досущ като изгорено. Намазах го бързо с успокояващ крем,може да се каже ,че вече не е толкова червено,но пак е ужасно,все едно съм била на плаж от 1 до 4 следобед. Някакви съвети как да успокоя кожата си и от какво е? Аз имам предположения за оцета..

ladyshrew
07-10-2013, 13:18
Мойто лице с мляко го мажа. 1/4 чаша сухо мляко и го размесвам с вода за да стане на гъста паста и като го нанеса го оставям да изсъхне. После само го отмивам с хладка вода :)

FuCKkK13
07-10-2013, 15:15
ъммм странно,не ми се е случвало
ако искаш да си правиш маски на лицето защо просто не си купиш хума + някакво масло или розова вода,а може и хума с кисело мляко и мед примерно..

aniezina
07-10-2013, 20:44
Нищо чудно с тая супена лъжица оцет. Мисля, че с успокояващия крем ще ти мине, но я хидратирай добре. Ако имаш крем с алое също ще ти помогне, а ако имаш направо алое у вас намажи се с гела на листото. Като начало защо си сложи оцет на лицето и стоя с него 25 мин? За какво е тази маска?

Hayashi
07-11-2013, 10:53
И аз мисля че си прекалила с оцета и затова се е получило така. Хидратираъ си добре кожата през следващите дни.