PDA

View Full Version : кола маска на триъгълник?



theswagger
07-10-2013, 10:29
Здравейте, искам да отида на кола маска на триъгълника, но много ме е страх и срам. Чувала съм че там ли най-много. Може ли да ми обясните колко дълги трябва да са косъмчетата и колко струва горе долу. На колко години е нормалнл да се отиде на кола масла? М Предварително Ви благодаря! :)

FuCKkK13
07-10-2013, 12:28
Здравейте, искам да отида на кола маска на триъгълника, но много ме е страх и срам. Чувала съм че там ли най-много. Може ли да ми обясните колко дълги трябва да са косъмчетата и колко струва горе долу. На колко години е нормалнл да се отиде на кола масла? М Предварително Ви благодаря! :)

ко каза,ко ?! 8-)

срам - от какво ? от човек,на който това му е работата ?
страх - боли,няма да те лъжа,но не е болка за умиране
колко дълги - хм.. ми около 1 см.,а може и по-къси/дълги,но 1 см. най-добре г/д
цена - зависи от салона
години - когато мислиш,че имаш нужда.. може на 12 да се окосмиш,може и на 15

POLINUTE
07-10-2013, 12:41
Направи си на мишниците, ако там издържиш и на триъгълника ще издържиш. Аз за съжаление не издържах хахаха, козметичката ми е казвала че имам много чуствителна кожа и тва с мишниците си беше пълно мъчение, но пък имам приятелки които не ги боли изобщо, просто зависи от кожата. Иди и пробвай те няма да ти го направят с едно дърпане предполагам, като видиш че много те боли спираш до там и готово. По принцип резултата е супер, после ще си много доволна, майката му е да стискаш зъби :D.

ladyshrew
07-10-2013, 12:50
По добре не хаби средства, за по качествено че има да съжаляваш... много грижи съм брала така :) Евтиното винаги излиза скъпо. Предпочитам да си дам всичките пари в салон, в който хигиената е на максимално ниво

theswagger
07-10-2013, 12:54
Ходих на подмишници няколко пъти. Болеше ме но не чак толкова, а преди това се бръснех 5 год. Значи на триъгълника може и да издържа. :D

aniezina
07-10-2013, 20:17
Ходя на кола на триъгълника от 3 години, редовно(и то не оформяне на бикини зона а всичко). Преди това използвах бръснач (и до ден днешен съжалявам). Само да поясня, че и без дългогодишното бръснене всичко що е косъм по мен (за щастие без лицето и ръцете) е сууупер здраво и стабилно, демек колата си боли, но се търпи (красотата изисква жертви!)
Търпи се, има различни видове кола, едни хващат по-добре но боли повече, други са по-слаби. Мен ме боли най-малко с тази "студената", която е без ленти. Накарай козметичката да пробва различни неща и си избери с кое ти е най-удобно.
Относно това за подмишниците, не мога да се съглася. На триъгълника издържам, но подмишниците - не! Боли чак и кръв пускам, но тая година пак ще пробвам веднъж-дваж с надеждата с времето да изтънеят, въпреки, че тези на триъгълника още ги чакам да изтъняват ама...не искат.
За цената - зависи от козметичката. Моята ми взима 5 лв, но все пак това си е цена в провинцията, а и ми е казвала, че вече взима повече.
Относно срама - да не ти пука! Първо- тя няма нищо по-различно от теб в гащите. Второ ще те е срам първия път, после вече няма да ти пука.
Аз лично предпочитам 15 мин болка, но после поне 3 седмици не я мисля.
Относно дължината, 1 см на мен ми идват малко длъжки. Имай предвид, че колкото по-дълги са толкова повече боли. Мисля, че до 5 мм са си супер, но най-добре попитай козметичката, която си избереш какви предпочитания има. Всеки работи с различни продукти и различни техники, от там имат и различни изисквания. Съветвам те да разпиташ приятелки и познати за подходящ салон. Не ти трябва някоя дето дърпа наред, все пак иска се малко по-"нежна" ръка, ако в колата има нещо нежно. Успех!

POLINUTE
07-10-2013, 21:39
Ходих на подмишници няколко пъти. Болеше ме но не чак толкова, а преди това се бръснех 5 год. Значи на триъгълника може и да издържа. :D
Дам, забравих да го спомена тази подробност с бръсненето преди това, и аз близо толкова години се бръснех преди да отида, косъма е плътен, нормално си е да боли.За триъгълника, кво да кажа, никой не ми е дал акъл от по малка да ида на кола маска и почнах с бръснене.Абсурд е да отида сега, не бих издържала на болката, но ти пробвай!


Относно това за подмишниците, не мога да се съглася. На триъгълника издържам, но подмишниците - не! Боли чак и кръв пускам То си е до кожа и косъм, и на мен ми пуска кръв, и като сложи тази гореща кола маска направо все едно ми я няма кожата.

EmiliesAngel
08-21-2013, 15:27
Ами като те е срам защо не си направиш сама вкъщи, лесно е аз от 4-5 години със студена кола маска си ги махам и всичко е супер от скоро и долу ги махам и там е супер. Струва 1пакетче-1 левче ако си малко по косматичка ще ти трябват 2-3 пакетчета.А и така ако много те боли можеш винаги да спреш и да опиташ по късно или на порцийки малко по малко!

babity
08-21-2013, 15:36
Две неща никога няма да разбера. Как успявате да си избръснете гъза и как да си направите кола сами. 'Щото съм дебеличка ли, не знам какво, ама по смъртно не мога да се наклеча да имам добра видимост, та да си направя сама кола.

dream1707
08-21-2013, 16:00
колко дълги - хм.. ми около 1 см.,а може и по-къси/дълги,но 1 см. най-добре г/д

лол. какъв един сантиметър о.О

Колкото до авторката, няма от какво да те е срам.. козметичките гледат такива работи всееееки божи ден :D
Пускат се колкото да може да ги захване, боли си, ама не е като да не може да се търпи.. при моята козметичка струва 8 лв, но предполагам, че не навсякъде е така... иначе няма някакви определени години, когато си решиш

RainbowGirl
08-22-2013, 23:51
Боли, да. Но не е някаква чак толкова нетърпима болка. За дължината.. не трябва косъмчетата да са прекалееено къси, защото често не се хващат. На мен най-много 15 лева са ми взимали за цял триъгълник.
А добре де, тези, които сте с чувствителна кожа.. не ви ли остават гадни точки по бикини линията. На мен ми остават и са ужасни, мазала съм се с разни кремчета, ама си седят и тва е. :/

Dusty
08-23-2013, 11:32
Ами при козметичката, при която ходя аз е 13 лева. Иначе моята кожа не е много чувствителна и почти не ме боли. Странното е, че повече ме боли при подмишниците, отколкото там. Защо да се срамуваш? Разбирам да е мъж, но не е.:)

EmiliesAngel
08-23-2013, 12:01
Две неща никога няма да разбера. Как успявате да си избръснете гъза и как да си направите кола сами. 'Щото съм дебеличка ли, не знам какво, ама по смъртно не мога да се наклеча да имам добра видимост, та да си направя сама кола.

Еми то и аз съм бая дебеличка (70+кг и 165см висока) и си виждам и махам всичко!Може да не си достатъчно гъвкава, да не можеш да се свиеш толкова. Не знам! :D