PDA

View Full Version : Харесва ли ме?



stefito66771
07-10-2013, 16:31
Здравейте!Имам следния проблем.Има едно момче което с него се познаваме от един и същи град сме, обаче не си говорим.И ето причината сега за заглавието на темата.Ами когато един път минавах покрай блока му бяха се събрали много деца и само той ми каза "мараба" и аз се обърнах и също му казах, обаче тогава не го харесвах.Като се прибрах вече започнах да го обмислям, но както и да е.Искам да кажа малко ми е странно, че само той ми каза здрасти от тези всички деца там, с него нито си говорим, нито си си пишем.В училище един път той дойде във физкултурния салон и тогава гледах само него това беше първия път.А втория път когато дойде беше с неговите приятели и те дойдоха в моята класна стая и питаха госпажата дали могат да разгледат тогава се показа той и гледаше само мен единствено само мен и ми се усмихна.Един ден аз отидох в неговото училище и го видях, той ме погледна сякаш никога не ме е очаквал да дойда аз почервенях тогава.-Не знам тази информация дали е достатъчна, но аз изпитвам нещо, когато го видя всеки път все едно той ме харесва но не съм сигурна искам да направя някаква стъпка, за да почнем да си общуваме и да се сближим.Мислите ли че, ме харесва????

thelover3
07-10-2013, 16:43
Еми пиши му и ще разбереш ако има някакъв интерес. Ако няма , поне ще знаеш да не се занимаваш и няма да се чудиш какво е могло да стане ;д .

stefito66771
07-10-2013, 17:19
Писах му онзи ден и сега чакам отговор защото не влиза много често във фейсбук но не мога да го питам харесваш ли ме поне да се опознаем познавам момчетата по погледа дали ме харесват или не но той е много по-особен. ;/

Баща Ти
07-10-2013, 19:38
Казало ти е "мараба" и вече го харесваш?

Боже, опази, ако те повозя на колата сигурно ще правим секс още през първата седмица. А това, според повечето потребители тук, си е доста пошло и гадно.!

thelover3
07-10-2013, 22:59
Писах му онзи ден и сега чакам отговор защото не влиза много често във фейсбук но не мога да го питам харесваш ли ме поне да се опознаем познавам момчетата по погледа дали ме харесват или не но той е много по-особен. ;/

Еми не , просто го питай какво прави , примерно . Завържете някакъв разговор , ще си проличи дали има интерес ;)

stefito66771
07-11-2013, 10:51
Ти що си тъп бе да съм казала, че след като ми е казал мараба съм започнала да го харесвам заради това боже майко мила.Бате зле си!!!!
Казало ти е "мараба" и вече го харесваш?

Боже, опази, ако те повозя на колата сигурно ще правим секс още през първата седмица. А това, според повечето потребители тук, си е доста пошло и гадно.!

stefito66771
07-11-2013, 10:51
Именно това целя, обаче той не ми отговаря срям го е :/
Еми не , просто го питай какво прави , примерно . Завържете някакъв разговор , ще си проличи дали има интерес ;)