PDA

View Full Version : Какво иска ?!



Danielss
07-10-2013, 16:49
Имам връзка с момче от 7 месеца ... обикновенно излизаме една групичка от около 10 човека и с него си се прегръщаме целуваме и т.н. нормално държание за гаджета . Да , но от почти 3 седмици не сме се виждали и първата седмица си писахме често и той ми казваше как ме обича и всякакви сладки неща и така ... втората седмица не толкова много и общо взето почти всеки ден го питах дали ще излиза , но все не можеше или не му се излиза . Миналата седмица *пада се втората седмица* накрая ми стана хипер тъпо и реших да го питам защо последно време не излиза и той каза неща от сорта на ''И какво като не излизам света не е свършил и т.н.'' и аз му казах , че света не е свършил , но все пак ми е гадже , липсва ми и искам да го видя , казах също и , че ако на него не му пука , при мен не е така . След това някак си се скарахме и за малко да скъсаме , но да . На другия ден му казах , че просто явно няма да стане и , че аз много искам да съм с него , но ако той не иска няма смисъл и ако не ме харесва , защо да продължава да е с мен , но той отговори , че иска да сме заедно ... и от тогава вече не си пишем често и общо взето ако аз не му пиша първа няма да си пишем дори понякога вижда какво съм му писала , но не отговаря и просто ... не знам какво иска уж казва , че иска да сме заедно - уж нищо не става и ... какво трябва да направя да спра да му пиша и да му обръщам толкова внимание или не знам ... какво за бога иска той ?

FuCKkK13
07-10-2013, 17:08
а минавало ли ти е през ума,че човека може да има просто кофти момент ?
пробвала ли си да му кажеш,че щом не му се излиза може да отидеш до тях да се видите поне за малко,защото ти липсва ?
опитала ли си се да разбереш дали му има нещо или само му говориш глупости и се караш с него ?
и какво е това излизане с всички.. вие сте заедно,би трябвало и ако на него не му се излиза с другите да се видите само вие,двамата..
щом ти казва,че иска да сте заедно явно му има нещо друго
това да си с някой и да не се виждате 3 СЕДМИЦИ бе хора,това са 3 седмици :? :? :? и да излизате само когато си излизате с компанията и ми се целувате и гушкате за мен не е връзка ... за 7 месеца би трябвало да правите много различни неща заедно и когато не му се излиза да намирате начин да сте заедно.. каква е тая връзка 3 седмици без да се видите при положение,че сте в един град.. имам предвид,че връзката ви не е от разстояние ( или поне така разбрах)







п.с. изключително интересно ми е да разбера на колко сте години ?

stefito66771
07-10-2013, 17:25
Аз ти предлагам по-добре да излезете навън очи в очи и да си кажете каквото имате.Така иначе той бяга от теб!Не му казвай, че искаш да говорите за вас, защото той няма да иска да излезете.

Smrazqvashta
07-10-2013, 18:05
Най-вероятно той не знае какво иска, а какво остава за това ние да знаем. :lol:

Аз не съм съгласна с мнението на FuCKkK13, че може да има проблеми. Т.е. да - той може да има проблеми, НО те не са оправдание за държанието му към теб, което със сигурност е различно от нормалното. Също така, ако казва, че иска да е с теб това въобще не е гаранция, ако показва коренно обратното. Един много важен урок - никога не вярвай на думи. Иска да е с теб, но не иска да те вижда и те избягва. Къде е логиката?

Отдръпни се и го остави да мисли ли, да пресмята ли, да подскача ли, там каквото ще да прави. Дай му пълната свобода и не го търси. Нека остане сам и да се разбере със себе си. Ако иска да е с теб, ще си проличи.

FuCKkK13
07-10-2013, 18:16
^ абе не си права ама изобщо ...
аз лично съм от тия хора,които като нещо им е кофти гледат да избягват хората.. да няма никой около тях щото в повечето случаи се изпокарват с всички
моя приятелка също е като мен и по принцип когато си споделяме си споделяме след време ( примерно 1-2 дни след като и е било кофти за нещо точно щото през тоя период не говори с никой)
гадже на моя приятелка пък е точно по същия начин.. има ли проблеми слага стени около себе си и толкова
разберете,че просто има такива хора и не е нужно да сте толкова тесногръди.. за това му е приятелка,да поговори с него.. а не - дай щото не се държи как ТЯ иска веднага да го зареже.. може поне да се опита да разбере защо се държи така.. може пък и тя да е направила нещо

sashefff
07-10-2013, 18:44
Не гледайте отговорите преди да сте отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно. И така: 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези -жълт, зелен, червен, син или черен. 3.Първият ти инициал -А-Р, Л-Р, С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече -черен или бял. 6.Напиши името на човек от същия пол като твоя. 7.Любимото ти число. 8.Калифорния или Флорида. 9.Кое харесваш повече -езерото или океанът. 10.Напиши желание. Отговори: 1.Това е името на човека, в който си истински влюбен. 2. Ако си избрал: Червено -ти си жив и изпълнен с любов. Зелено -твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие. Жълто -ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора. Синьо -ти си човек със спонтанен характер. Черен -ти си скромен и агресивен. 3.Ако инициалът ти е: А-Р-имаш много приятели и любов в живота. Л-P-опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне. С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро. 4.Ако си роден през: Януари-март -годината ще е много добра и ще разбереш, че си се влюбил в този, в който не си очаквал. Април-юни -ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго. Юли-септември-ще имаш силна година с много промени. Октомври-декември -годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа. 5.Ако избереш: Бяло-Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко това, но може и да не го разбереш. Черно -Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях. 6.Това е най-добрият ти приятел. 7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота. 8.Ако избереш: Калифорния-Обичаш приключенията. Флорида -Романтична душа си. 9.Ако избереш: Езеро-Верен си на приятелите и си малко резервиран. Океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора. 10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час.

granger
07-10-2013, 18:52
Чакай малко, я кажи на колко сте години и защо не отидеш у тях , за да го видиш, или не излезете само двамата???
За мен 3 седмици невиждане си е малко кофти ситуация.Вие де факто се отдалечавате един от друг, а тва не води до нищо хубаво.

Баща Ти
07-10-2013, 19:34
Може да е открил, че има проблем с ерекцията и го е срам.

Fantasyyy
07-10-2013, 19:35
Абе по всичко личи,че той малко или много те обягва по някъв начин.За тва изобщо не му пиши дали иска да се видите(щото той може би ще откаже),а отивай в тях и поговорете за да изясните нещата.