PDA

View Full Version : Епилатор PHILIPS HP-6522



sisi045
07-10-2013, 17:05
Здравейте момичета :) От известно време разглеждам в нета за хубави и не много скъпи епилатори, и тъй като имам вече един на Braun и не ми харесва, реших да видя вашите мнения за други и по-специално за PHILIPS HP-6522. Спрях се на него, тъй като видях, че е подходящ и за под душа, но досега не съм ползвала такъв и искам да знам дали изобщо работят добре с вода. Само знам, че било по-безболезнено. Забравих да спомена, че имам проблемна кожа на краката и съответно подкожни косми, но по какъвто и начин да се епилирам винаги ги има.. и гадното е, че са ми останали петна от тях :/ ако имате същия проблем МОЛЯ споделете как се справяте с него. Благодаря Ви предварително.

valentinadr
07-11-2013, 06:51
Епилатора изглежда добър като цяло,но според мен е по-добре да си вземеш с пинцети-защтото почиства по-добре,а колкото до работата под вода,аз ползвам воден на браун и съм много доволна, за този не знам как ще е, успех при избора :)

weheartiit
07-11-2013, 09:40
Със същата нагласа,че като работи под вода по-малко ще ме боли отидох в Техномаркет
и бях решена,че ще си го купя точно този епилатор.Само че консултантката ме разубеди.
Каза ми,че това е много стар модел и,че батерията му държи много малко (около 30 мин.),а
батерията се зареждала около 8 часа (тук не знам дали е права!)
и ако се епилираш бавно като мен ще ти стигне,за да си оправиш само единия крак
под душа ;д Каза,че тези водните на браун са много добри (но и по-скъпи) обаче
си заслужавала инвестицията,били от по-нов клас.Както си решиш,не съм сигурна,че
информацията и е достоверна. :)