PDA

View Full Version : Как свалих 30кг за по-малко от година



Haku
07-10-2013, 18:23
Така, искам да ви споделя как свалих 30кг за по-малко от една година, чрез една не чак толкова трудна за спазване диета. Първо трябва да уточня, че все пак трябва да влагате и физически натоварвания заедно с хранителния режим за постигане на желания резултат. Първо, трябва да приемате по около 2 литра вода на ден, и задължително по две пълни чаши преди всяко хранене и след физическо натоварване. Намалете количеството вода и захар до минимално, захарта задържа вода и при ограничено приемане ще забележите видимо отслабване много скоро. Не яжте бял хляб или всякакъв вид тесто, освен пълнозърнест хляб, но ограничете приемането му до минимално. Не пийте газирано, бира и не прекалявайте със соковете. Чай или мляко с мед също би ви се отразило по-добре от кафе със захар, но ако неможете без кафе, сложете вътре мед вместо захар, меда е по-сладък и по-нискокалоричен от захарта, а и се разгражда много по-бързо. Избягвайте телешко и свинско, но веднъж седмично в ограничено количество няма да ви навреди. Не яжте банички, пици и други такива храни предлагани по закусвалните. Заменете снаксовете и чипсовете с пуканки и ядки. Яжте салатата си без олио. Можете да приемате всякакви плодове и зеленчуци БЕЗ БАНАНИ! Яжте повече течни храни като супи и таратор. Малко известен факт е че приема на краставици помага за отслабването. Сигурен съм, че съм пропуснал нещо, но ако се сетя ще допълня, за физически упражнения и натоварвания няма никакво значение какво правите, тичане, спорт, клякане и т.н. тук си избирате какво ви харесва да правите.

FuckingFreak
07-10-2013, 19:01
Евала, открил си топлата вода ми се струва ;)

granger
07-10-2013, 19:04
ми,браво!

.Wonder
07-10-2013, 19:13
Горда съм с това, че си постигнал фигурата, която си желал :3
Само не ми допадна частта с избягването на бананите. Всичко е позволено, стига да не е в огромни количества.

shusha
07-10-2013, 19:19
честито ...

elitovt
07-11-2013, 13:10
Честитоо...Просто се кефя на такива хора. Апък да те питам колко кг. беше преди и сега т.е колко си свалил? :D :)

FuCKkK13
07-11-2013, 13:32
честито :)

strawberry88
07-11-2013, 17:21
Честитоо...Просто се кефя на такива хора. Апък да те питам колко кг. беше преди и сега т.е колко си свалил? :D :)

В заглавието на темата пише например. :Д

Ou7oFmYhEaD
07-11-2013, 20:07
Аз бих добавила и по-ранна вечеря към 18.30 например.

DownloadVirus
07-11-2013, 21:40
И това го пише момче,ужасТ.. Pussy mode activated..

AliceSw
07-11-2013, 23:08
Не пийте газирано, бира и не прекалявайте със соковете. Чай или мляко с мед също би ви се отразило по-добре от кафе със захар, но ако неможете без кафе, сложете вътре мед вместо захар, меда е по-сладък и по-нискокалоричен от захарта, а и се разгражда много по-бързо.


е, хайде, дай един калориен баланс на бирата, като си мислиш, че мляко с мед е по-добре



Избягвайте телешко и свинско, но веднъж седмично в ограничено количество няма да ви навреди.

телешкото реално е едно от месата с най-нисък процент мазнини, което можем да кажем и за свинския стек, и двете са изключително подходящи дори за НДВ


Заменете снаксовете и чипсовете с пуканки и ядки.

пуканките не са окей, ако не ги печеш сам на тиган



Яжте салатата си без олио.

салатата ще ядеш без мазнина, ама все тая дали ядеш или не...реално, по-голяма част от витамините са мастно-разтворими...т.е. не се поемат от организма полезната част от зеленчука...дъвчеш целулоза като цяло, и то ако правилно назоваваш "зеленчуци"



Малко известен факт е че приема на краставици помага за отслабването.

имат отрицателен енегриен баланс и повече от 90% вода в тях, не ти помагат с нищо


и хайде, като предлагаш такива резултати се покажи, иначе от приказки е малко смешно, особено когато не са съвсем като хората

Anastasiq5910
07-12-2013, 08:38
а колко си висока и колко кг беше и колко си сега

xwhitecarnationx
07-13-2013, 16:35
Е, супер. (:

lovelywords
07-13-2013, 16:47
Браво :)

SorrowEyes
07-16-2013, 21:47
Не съм съгласна за бананите. Те са много полезни - добър източник на фибри, калий и витамин Б6. Вярно е, че са по-калорийно наситени от стандартния плод, но не пречат на хранителен режим за отслабване.