PDA

View Full Version : любов



sashefff
07-10-2013, 18:45
Не гледайте отговорите преди да сте отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно. И така: 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези -жълт, зелен, червен, син или черен. 3.Първият ти инициал -А-Р, Л-Р, С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече -черен или бял. 6.Напиши името на човек от същия пол като твоя. 7.Любимото ти число. 8.Калифорния или Флорида. 9.Кое харесваш повече -езерото или океанът. 10.Напиши желание. Отговори: 1.Това е името на човека, в който си истински влюбен. 2. Ако си избрал: Червено -ти си жив и изпълнен с любов. Зелено -твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие. Жълто -ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора. Синьо -ти си човек със спонтанен характер. Черен -ти си скромен и агресивен. 3.Ако инициалът ти е: А-Р-имаш много приятели и любов в живота. Л-P-опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне. С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро. 4.Ако си роден през: Януари-март -годината ще е много добра и ще разбереш, че си се влюбил в този, в който не си очаквал. Април-юни -ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго. Юли-септември-ще имаш силна година с много промени. Октомври-декември -годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа. 5.Ако избереш: Бяло-Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко това, но може и да не го разбереш. Черно -Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях. 6.Това е най-добрият ти приятел. 7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота. 8.Ако избереш: Калифорния-Обичаш приключенията. Флорида -Романтична душа си. 9.Ако избереш: Езеро-Верен си на приятелите и си малко резервиран. Океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора. 10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час.

Amore-Mio*
07-11-2013, 11:12
Това нещо на пъпа ми изникна вече.
А особено това накрая ме убива все път - желанието ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час. То, ако желанията се сбъдваха така, нещата отдавна щяха да бъдат много по-различни.

kitty_kat
07-11-2013, 12:22
Това нещо на пъпа ми изникна вече.
А особено това накрая ме убива все път - желанието ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час. То, ако желанията се сбъдваха така, нещата отдавна щяха да бъдат много по-различни.
1+