PDA

View Full Version : Изневяра



mimi.1235
07-10-2013, 21:01
Здравейте! Знам, че много от вас ще ме съдят, но няма как в случая. С приятеля ми сме заедно от вече почти 2 години и половина. Наистина го обичам много и не мога да живея без него. Преди година почти той започна да ми има пълно доверие и да ме оставя да правя каквото си искам, но аз разбрах това като липса на любов и потърсих друг, който да ме обича повече от него. В даден момент му изневерих и то не веднъж. В деня, в който правехме година и половина заедно аз не бях при него, а бях с друг. Вярно, в този ден не му изневерих, но важното беше, че не бях с него. Вече почти година по-късно не можем да преживеем тези глупави моменти и той е с мен насила. Аз не искам да е така. Искам да сме заедно и да се обичаме както преди и да си правим същите планове, които правехме преди. Моля ви, ако някой от вас е успявал да възроди връзката си след нещо подобно кажете ми как сте го постигнали. Отделям цялото си свободно време за него и правя всичко възможно нищо да не му липсва, но не срещам същото от другата страна. Казва, че е с мен насила и че не ме обича, но не съм сигурна в това, защото като не обичаш някого защо му даваш шанс да поправи отношенията ви? Моля не ме съдете, само аз си знам какво ми е и само аз знам каква вина чувствам всеки ден и всеки час за това, че съм наранила човека, който ме е обичал толкова силно и който ми е вярвал така. Ще се радвам да чуя и мнението на отсрещната страна. Благодаря ви предварително!

BlueFace
07-10-2013, 21:06
Смятам, че връзката ви няма бъдеще. Не мисля, че можеш истински да имаш доверие на някого щом веднъж ти е изневерил...Колкото и да те обича постоянно вече ще го гризе мисълта дали не му изневеряваш някъде с друг...

babity
07-10-2013, 21:10
Shit happens! И като казвам shit имам предвид теб. Дай си време да пораснеш сама за себе си и чак тогава се опитвай да градиш връзки.

cw3tty
07-10-2013, 21:14
Колкото и да те обича постоянно вече ще го гризе мисълта дали не му изневеряваш някъде с друг...

а и ти каза, че не те обича.
за какво ти е да насилваш нещата като не е щастлив ?

mimi.1235
07-10-2013, 21:17
Аз не искам да ми има доверие, защото тогава имам чувството, че не ме обича вече. Съмненията сами по себе си по принцип убиват една връзка, но много дълго не сме си имали доверие, защото знаем идеално миналото си, а то не е никак хубаво. babity след тези случки се промених коренно и това може всеки, който ме е познавал да ти го каже. Смятам, че съм достатъчно пораснала, за да мога да водя една сериозна връзка и да не повтарям грешките си.

mimi.1235
07-10-2013, 21:19
а и ти каза, че не те обича.
за какво ти е да насилваш нещата като не е щастлив ?

На мен много пъти ми е казвал, че не ме обича и дори, че ме мрази, но никога тези думи не са били истина и сега смятам, че може би отново не мисли това, което казва защото личи когато обичаш, а при него е дори очеизвадно.

cw3tty
07-10-2013, 21:28
Аз не искам да ми има доверие, защото тогава имам чувството, че не ме обича вече. Съмненията сами по себе си по принцип убиват една връзка, но много дълго не сме си имали доверие, защото знаем идеално миналото си, а то не е никак хубаво.

я пак, че не разбрах .. не искаш доверие, защото имаш чуствсто, че не те обича вече и съмненията, разбираш ли, по принцип убивали чувствата .. че вие кога се обичате тогава ?
обичах и минах през Ада, за да не съм с този човек повече. Заради себе си, достойнството си и още много причини (историята си беше сложна) така, че дори да му личи, не мисли, че вечно ще се влачи с теб, очаквайки хубави дни.

mimi.1235
07-10-2013, 21:41
Моето достойство го няма от много време. И аз като теб минах през Ада и дори още съм в него, за да запазя връзката си. Обичаме се винаги, въпреки всичко и всички, защото много хора смятаха и смятат тази връзка за грешна. И двамата сме минали през много трудности, но някак свикнахме с тях и започнахме да ги подминаваме с лека ръка, но тази моя грешка ни върна на нулата и ни накара да трябва да забравим нещо, което не се забравя. Вече 2 години и кусур сме заедно и все се е "влачил" с мен, очаквайки хубави дни и те идваха, но скоро след тях идваха отново трудните и така се въртим в един омагиосан кръг, но този път не знам дали ще излезем заедно от трудната част или ще трябва да продължим всеки сам за себе си.

cw3tty
07-10-2013, 21:50
еми говорете.
според мен се хабиш и го мъчиш излишно

mimi.1235
07-10-2013, 21:56
От началото на връзката ни до сега не сме провели един сериозен разговор очи в очи. Винаги или аз плача, или той се ядосва и не можем да седнем да говорим като нормални хора. Винаги разговорите се водят във Facebook и както се досещате така нещата не се оправят, а често стават и по-зле.

cw3tty
07-10-2013, 22:00
това е голяма грешка, може да се опиташ да я поправиш.. никой не харесва ревлите, само го дразниш => изнервяш, гледай да се сдържаш

mimi.1235
07-10-2013, 22:02
Опитвам вече две години. Сигурно стотици пъти съм му казвала седни и ме изслушай и той отива в другата стая. И знам, че никой не обича ревлите, но аз не мога да се сдържам.

marilyn
07-11-2013, 07:59
Аз не искам да ми има доверие, защото тогава имам чувството, че не ме обича вече.

:shock:
Като пораснеш, ще ти мине. Тая връзка бъдеще няма.

Amore-Mio*
07-11-2013, 08:20
Може да ти е дал шанс, за да докаже не само на себе си, но и на теб, че нещата няма как да се оправят, особено след всичките тия изневери. Даже, съмнявам се той да ти ги е простил. И да, връзката ви няма бъдеще. Щом си смятала, че той не те обича вече да си го скъсала и така да си търсиш нов. Постъпката ти е долна и със сигурност за в бъдеще, с тая връзка, невъзможна за оправяне.

Баща Ти
07-11-2013, 08:35
ЗПреди година почти той започна да ми има пълно доверие и да ме оставя да правя каквото си искам, но аз разбрах това като липса на любов и потърсих друг, който да ме обича повече от него.

Започнал е да ти има доверие и да те пуска да правиш каквото искаш? Жалкар, който постоянно следи гаджето си, щото е несигурен в себе си.

А ти си много тъпа да му изневериш, по-добре се разделете.

babity
07-11-2013, 08:38
К'во си достатъчно пораснала, заеби тая работа. Кат' ти чета разсъжденията и... :х 'Земи ме послушай и си дай малко време самичка, ей така, за разнообразие. Тая работа си я изфъщяла вече, 'ми поне и следващите си връзки да не осираш.

Glamour92
07-11-2013, 08:38
Обречена история ...
А и не разбирам защо ти е да си с човек,който не желае да бъдете заедно.
Отговорът "обичам го" не вАжи,защото ако беше така,щеше да те е грижа за това какво иска той.
В случая-не теб.

psychopath
07-11-2013, 15:46
Аз не бих те погледнал, какво остава да ти давам шансове и да те обичам... :D

FuCKkK13
07-11-2013, 16:14
Може да ти е дал шанс, за да докаже не само на себе си, но и на теб, че нещата няма как да се оправят, особено след всичките тия изневери. Даже, съмнявам се той да ти ги е простил. И да, връзката ви няма бъдеще. Щом си смятала, че той не те обича вече да си го скъсала и така да си търсиш нов. Постъпката ти е долна и със сигурност за в бъдеще, с тая връзка, невъзможна за оправяне.
дори и да е възможно оправяне ще е моментно...

AnarchyBoy
07-11-2013, 16:19
:shock:
Като пораснеш, ще ти мине. Тая връзка бъдеще няма.

Точно това щях да напиша, а после видях твоето мнение.. :D

XTREMEFREERIDE
07-11-2013, 16:40
Явно това ти е първата серизно връзка, първата изневяра и...за съжаление първите такива неща в живота ти се случват с пълен лигльо до теб. Извинявай, ама и какъв е тоя мъж, 'дето се жалва като куцо магаре? "Не те обичам, с теб съм на сила". Чакай малко, бе. Ти си му накърнила цялото мъжко достойнство, предала си доверието му (което, впрочем, за някои хора е целия смисъл в живота) и той виси и се оплаква. Какво очаква? Да му купиш близалка и всичко да бъде наред? Ти поне си осъзнала това, което си направила. Предполагам, че след изстраданото подобна грешка вече няма да допуснеш. Ама и той е един...
Не мисля, че имате светло бъдеще. По-скоро ще е някакво изнасилено подобие на амортизирана връзка това, което бихте могли да запазите. Но мисля, че тази връзка той трябва да я приключи. Сори за думите, скапан ти е момента, скапани са ти обстоятелствата, скапано ти е положението, но много добре знаеш, че сама си го скапала. Някой ден ще разбереш, че наистина е било по-добре да изхвърлиш счупеното на боклука, отколкото да го лепиш и да му виждаш пукнатините всеки ден.

mimi.1235
07-11-2013, 17:37
Вижте сега. За мен има смисъл да се боря, защото това наистина е първата ми сериозна връзка и защото искам нещо повече точно с този човек. Може да не е най-големия мъжкар, Красавец и богаташ на тоя свят, но за мен той е и трите, дори на моменти е като едно малко, беззащитно детенце, което се нуждае от човек, който да го успокои и да му вдъхне надежда. Аз го обичам наистина много и смятам, че докато не съм напълно сигурна, че той не ме обича и не иска да е с мен не трябва да се отказвам. Може би повечето от вас не са били нито на моето, нито на неговото място, но си имат лични убеждения. FuCKkK13 дори и временното оправяне на нещата е добре дошло, защото при нас временното става вечно, ако не се правят грешки. На тези, които смятат, че не съм пораснала: не ме познавахте преди, за да кажете такова нещо.

FuCKkK13
07-11-2013, 17:53
^ на всички ни е ясно защо,но това замъглява преценката ти.. едно такова нещо завинаги променя една връзка и да,след изневяра си е напълно възможно 2ма човека да продължат връзката си и това да не е пагубно за нея,тя да се промени леко,но да продължат.. при теб обаче нещата стоят по съвсем друг начин.. той ти е казал,че не те обича вече,а това е доста повече от проста изневяра ,казал ти е също,че е с теб насила... ако наистина го обичаше колкото казваш не би искала да е с някой насила,дори и тоя някой да си ти
и да, аз също ще ти кажа,че не си пораснала достатъчно.. не заради това,че си изневерила - хора с какъв ли не опит и с какви ли не връзки изневеряват,а заради мисленето... как може човек да ти се довери,да ти има пълно доверие,а ти да го приемеш като ''не го интересувам вече'' та то така хората доказват любовта си,като вярват на тоя до тях и не го държат на каишка 24/7
а ти искаш хем да имаш сериозна връзка,хем по лапешкия начин ( а лапешкия начин е именно този,тия на по 14 за една прегръдка света свършва,правят драми, искат тоя до тях да ги ревнува нон стоп,да излизат само и единствено с човека до тях щото видиш ли ако излезнат по отделно света свърша)
ами не става... сериозна връзка значи точно обратното на твоето мислене.. точно и за това смятам,че не си достатъчно пораснала за такава връзка

mimi.1235
07-11-2013, 18:03
^ на всички ни е ясно защо,но това замъглява преценката ти.. едно такова нещо завинаги променя една връзка и да,след изневяра си е напълно възможно 2ма човека да продължат връзката си и това да не е пагубно за нея,тя да се промени леко,но да продължат.. при теб обаче нещата стоят по съвсем друг начин.. той ти е казал,че не те обича вече,а това е доста повече от проста изневяра ,казал ти е също,че е с теб насила... ако наистина го обичаше колкото казваш не би искала да е с някой насила,дори и тоя някой да си ти
и да, аз също ще ти кажа,че не си пораснала достатъчно.. не заради това,че си изневерила - хора с какъв ли не опит и с какви ли не връзки изневеряват,а заради мисленето... как може човек да ти се довери,да ти има пълно доверие,а ти да го приемеш като ''не го интересувам вече'' та то така хората доказват любовта си,като вярват на тоя до тях и не го държат на каишка 24/7
а ти искаш хем да имаш сериозна връзка,хем по лапешкия начин ( а лапешкия начин е именно този,тия на по 14 за една прегръдка света свършва,правят драми, искат тоя до тях да ги ревнува нон стоп,да излизат само и единствено с човека до тях щото видиш ли ако излезнат по отделно света свърша)
ами не става... сериозна връзка значи точно обратното на твоето мислене.. точно и за това смятам,че не си достатъчно пораснала за такава връзка

Нашата връзка винаги е била такава, че нито аз, нито той сме искали да излизаме с други. Винаги сме искали да сме си само двамата и може би от време на време да излизаме с приятели и много рядко един без друг и то главно когато той е на работа или аз на училище. Просто и двамата искаме цялото време на другия само за нас си. Казах вече няколко пъти, че не съм сигурна дали той ме обича и иска да е с мен, защото хем ми даде шанс, хем ми казва, че ме обича когато сме заедно, а когато го ядосам или се разделим ми казва, че не ме обича и не иска да е с мен. От сигурни хора знам, че е казвал, че ме обича, че аз съм му всичко и не желае да е без мен. Много неща замъгляват преценката ми и то главно факта, че съм толкова влюбена в него, колкото никога не съм била. Не знам имаме ли бъдеще, не знам обича ли ме и иска ли да е с мен, но тези неща мога да ги разбера само ако се боря, нали? Вече разбрах, че смятате, че не трябва да сме заедно, сега ще помоля хора с малко опит с това да ми кажат как да оправя нещата.

Баща Ти
07-11-2013, 18:04
Той на колко е, ти на колко си?

mimi.1235
07-11-2013, 18:05
Той е на 21, аз на 17.

Баща Ти
07-11-2013, 18:07
На 21 и няма нужда да се вижда с други хора? Плужек. То е ясно, че иска да те пълни кат агни.

FuCKkK13
07-11-2013, 18:09
Нашата връзка винаги е била такава, че нито аз, нито той сме искали да излизаме с други. Винаги сме искали да сме си само двамата и може би от време на време да излизаме с приятели и много рядко един без друг и то главно когато той е на работа или аз на училище. Просто и двамата искаме цялото време на другия само за нас си. Казах вече няколко пъти, че не съм сигурна дали той ме обича и иска да е с мен, защото хем ми даде шанс, хем ми казва, че ме обича когато сме заедно, а когато го ядосам или се разделим ми казва, че не ме обича и не иска да е с мен. От сигурни хора знам, че е казвал, че ме обича, че аз съм му всичко и не желае да е без мен. Много неща замъгляват преценката ми и то главно факта, че съм толкова влюбена в него, колкото никога не съм била. Не знам имаме ли бъдеще, не знам обича ли ме и иска ли да е с мен, но тези неща мога да ги разбера само ако се боря, нали? Вече разбрах, че смятате, че не трябва да сме заедно, сега ще помоля хора с малко опит с това да ми кажат как да оправя нещата.

хората с малко опит ти казаха,че няма да я бъде вашата връзка..
няма какво повече да направиш... стой си във връзката и времето ще ви покаже
а с това ''обичане'' и двамата не сте наясно
имам чувството,че си на някъде 13-14,кажи все пак на по колко години сте ?
какво значи ''ако се боря'' след като вече връзката ви е прецакана ? но няма да те разубеждавам,щом си решила да си стоиш ОК,но ако след време разбереш,че си си загубила времето за нещо,за което още от сега се е виждало че няма да го бъде,не обвинявай хората,които са ти казали да продължиш с него.. тогава отново ще си си виновна ти и само ти
и все пак успех и се надявам да си оправите взаимоотношенията в което извинявай,но много се съмнявам и все пак да..

mimi.1235
07-11-2013, 18:09
На 21 и няма нужда да се вижда с други хора? Плужек. То е ясно, че иска да те пълни кат агни.

Виж при нас нещата са така. Той ми е достатъчен на мен, а аз на него. А това какво иска е съвсем друг въпрос.

FuCKkK13
07-11-2013, 18:10
Той е на 21, аз на 17.

моляяяяяяяяяяяяяяяяяяя ? е това не го очаквах 8-)

я си стойте заедно,че нито него някоя друга ще го търпи,нито ти с това мислене ще си намериш някой толкова голям 8-) ( казах ти за мисленето,надявам се да не се обидиш,а да разбереш думите ми както трябва и дори да си вземеш поука от тях)

mimi.1235
07-11-2013, 18:12
хората с малко опит ти казаха,че няма да я бъде вашата връзка..
няма какво повече да направиш... стой си във връзката и времето ще ви покаже
а с това ''обичане'' и двамата не сте наясно
имам чувството,че си на някъде 13-14,кажи все пак на по колко години сте ?
какво значи ''ако се боря'' след като вече връзката ви е прецакана ? но няма да те разубеждавам,щом си решила да си стоиш ОК,но ако след време разбереш,че си си загубила времето за нещо,за което още от сега се е виждало че няма да го бъде,не обвинявай хората,които са ти казали да продължиш с него.. тогава отново ще си си виновна ти и само ти
и все пак успех и се надявам да си оправите взаимоотношенията в което извинявай,но много се съмнявам и все пак да..

Вече казах, че сме на 21 и 17, естествено. той е по-големия. Не обвинявам никого. Еми какво да ти кажа такива са ни зодиите :D . Прецакана или не винаги може да се оправи, ако има дори малко взаимни чувства.

granger
07-11-2013, 18:13
:shock:
Като пораснеш, ще ти мине. Тая връзка бъдеще няма.

Същата реакция. Не че, аз съм много голяма,ама няма по-тъпо изказване от това,което си плеснала за доверието. Доверието е абсолютен признак,че те обича и вярва. Ама ...да, след годинки може и да се усетиш.
Няма смисъл да се натискате в тия рамки на връзката ви. Според мен,ако се разделите ще е по-добре и за двама ви. По твоите думи той , едва ли не , е на сила с теб , без да те обича и тн.Не ги разбирам как стават тия неща,ама бЕгай от тая връзка.

mimi.1235
07-11-2013, 18:14
моляяяяяяяяяяяяяяяяяяя ? е това не го очаквах 8-)

я си стойте заедно,че нито него някоя друга ще го търпи,нито ти с това мислене ще си намериш някой толкова голям 8-) ( казах ти за мисленето,надявам се да не се обидиш,а да разбереш думите ми както трябва и дори да си вземеш поука от тях)

За какво да се обиждам? Това е твоето мнение. Мен то не ме бърка. Според мен и него така човек трябва да се държи в една връзка. Може би един ден ще си променим мненията, но за сега е така.

FuCKkK13
07-11-2013, 18:15
Вече казах, че сме на 21 и 17, естествено. той е по-големия. Не обвинявам никого. Еми какво да ти кажа такива са ни зодиите :D . Прецакана или не винаги може да се оправи, ако има дори малко взаимни чувства.

що пък да е естествено 8-)
не са ви такива зодиите,а вие сте си такива :?
точно това казах и аз,но при вас май от едната страна липсват такива... ако искахте да сте заедно не би трябвало само ти да правиш някакви отчаяни опити връзката ви да потръгне,а той да хленчи като на тати принцеската .. би трябвало и двамата да опитате

FuCKkK13
07-11-2013, 18:16
Същата реакция. Не че, аз съм много голяма,ама няма по-тъпо изказване от това,което си плеснала за доверието. Доверието е абсолютен признак,че те обича и вярва. Ама ...да, след годинки може и да се усетиш.
Няма смисъл да се натискате в тия рамки на връзката ви. Според мен,ако се разделите ще е по-добре и за двама ви. По твоите думи той , едва ли не , е на сила с теб , без да те обича и тн.Не ги разбирам как стават тия неща,ама бЕгай от тая връзка.

абе какви годинки,аз съм на нейните години и се учудвам от мисленето и..

FuCKkK13
07-11-2013, 18:17
За какво да се обиждам? Това е твоето мнение. Мен то не ме бърка. Според мен и него така човек трябва да се държи в една връзка. Може би един ден ще си променим мненията, но за сега е така.

е като не те бърка що пусна темата ?
точно това ви е проблема... няма такова като ''ТРЯБВА да се държа така''

Баща Ти
07-11-2013, 18:25
Е такива шматки провалят мъжете. Щото жената традиционно не знае какво иска и мъжа взима решения. Ама твоя мъж не е мъж, защото имането на патка още не те прави такъв.

Ако беше мъж, отдавна щеше да е приключил с тебе и сега да си чука пички по морето. Ама ти си му изсмукала и последните капки мъжественост и затова сега пускаш такива теми.

mimi.1235
07-11-2013, 18:25
е като не те бърка що пусна темата ?
точно това ви е проблема... няма такова като ''ТРЯБВА да се държа така''

Темета съм я пуснала, за да получа съвет, с който да мога да помогна на връзката си, а не да обсъждате моето мислене. Той винаги си е хленчел :D това никога не ми е пречело, защото свикнах с него. И вече за 100000 път казвам: не знам обича ли ме, не знам иска ли да е с мен. По неговото държание и по думите на близки и приятели и ме обича, и иска да е с мен, но по неговите думи едва ли не съм го вързала и ме мрази.

mimi.1235
07-11-2013, 18:27
Е такива шматки провалят мъжете. Щото жената традиционно не знае какво иска и мъжа взима решения. Ама твоя мъж не е мъж, защото имането на патка още не те прави такъв.

Ако беше мъж, отдавна щеше да е приключил с тебе и сега да си чука пички по морето. Ама ти си му изсмукала и последните капки мъжественост и затова сега пускаш такива теми.

Не го познаваш за това говориш така ;) През живота си е правил 2-3 пъти секс с дадено момиче без да има връзка с нея.

granger
07-11-2013, 18:29
Значи,не знаеш дали те обича? Не знаеш дали иска да е с теб? Не можеш да прецениш? Толкова ли няма мъже по тая планета,че държиш да се мъчиш точно в тая връзка. Явно си е променил отношението към теб след изневярата...то си е нормално. Не разбирам само що се тъпчете един в друг като личи от километри,че не знаете какво точно искате...

Баща Ти
07-11-2013, 18:31
Не го познаваш за това говориш така ;) През живота си е правил 2-3 пъти секс с дадено момиче без да има връзка с нея.

ЛЕЛЕ КАКЪВ СВАЛЯЧ! :O Правил е 2-3 пъти секс без да има връзка, представяте ли си?!?


Темета съм я пуснала, за да получа съвет, с който да мога да помогна на връзката си, а не да обсъждате моето мислене. Той винаги си е хленчел :D това никога не ми е пречело, защото свикнах с него. И вече за 100000 път казвам: не знам обича ли ме, не знам иска ли да е с мен. По неговото държание и по думите на близки и приятели и ме обича, и иска да е с мен, но по неговите думи едва ли не съм го вързала и ме мрази.

mimi.1235
07-11-2013, 18:34
Значи,не знаеш дали те обича? Не знаеш дали иска да е с теб? Не можеш да прецениш? Толкова ли няма мъже по тая планета,че държиш да се мъчиш точно в тая връзка. Явно си е променил отношението към теб след изневярата...то си е нормално. Не разбирам само що се тъпчете един в друг като личи от километри,че не знаете какво точно искате...

Аз знам какво искам. Да, държа да се "мъча" точно в тая връзка. Отношението му се промени откакто започна работа. Преди това имаше моменти, в които беше много тъжен, но като цяло нещата си бяха същите, а дори ми направи страхотна изненада, която не мисля, че щеше да я има в друг случай.

mimi.1235
07-11-2013, 18:35
ЛЕЛЕ КАКЪВ СВАЛЯЧ! :O Правил е 2-3 пъти секс без да има връзка, представяте ли си?!?

Точно това казвам, че той не е по тези неща и е сериозен човек, а не е такъв келеш каквито по-голямата част от момчетата на тези години.

Баща Ти
07-11-2013, 18:38
Точно това казвам, че той не е по тези неща и е сериозен човек, а не е такъв келеш каквито по-голямата част от момчетата на тези години.

Стига глупости :D На всеки мъж му е биологично заложено да иска да спи с красивите жени около него. Явно, обаче, както вече ти обясних твоят приятел не е точно мъж и не се е справил с тази задача.

Заради това, с последни сили, си е намерил теб, с надеждата да те шиба редовно и накрая какво? Ти му изневеряваш.

Не стига, че не се справя добре с жените, ама и ти му показваш, че е зле в леглото. Е как да се почувства?

mimi.1235
07-11-2013, 18:43
Стига глупости :D На всеки мъж му е биологично заложено да иска да спи с красивите жени около него. Явно, обаче, както вече ти обясних твоят приятел не е точно мъж и не се е справил с тази задача.

Заради това, с последни сили, си е намерил теб, с надеждата да те шиба редовно и накрая какво? Ти му изневеряваш.

Не стига, че не се справя добре с жените, ама и ти му показваш, че е зле в леглото. Е как да се почувства?

1. В леглото си е бог направо (Какъвто се съмнявам, че ти си)
2. Не смятай, че ти си всеки мъж и щом на теб ти текат лигите по курвите и проститутките с всеки е така.
3. Ако искаше само секс от мен още много отдавна щяхме да сме скъсали.
4. Най-вероятно ти се много загорял, защото нямаш какво да ебеш, а покрай него винаги има някоя, която му е навита.
Сега ако обичаш млъкни, защото и без това ме дразниш.

Баща Ти
07-11-2013, 18:48
Дразня те, щото съм прав и всяко момиче тука, ще ти го каже.

Като е бог в леглото и толкова го обичаш, що си му изневерила, а?
Като той е голям мъж и все има жени около него, мислиш ли, че ще се занимава с някоя, дето му е изневерила?
Аз да съм казвал, че иска само секс? Айде не ми изопачавай думите.

Спокойно! Около мен има достатъчно момичета, заради това не хленча по форумите. За разликата от теб.

mimi.1235
07-11-2013, 18:52
Дразня те, щото съм прав и всяко момиче тука, ще ти го каже.

Като е бог в леглото и толкова го обичаш, що си му изневерила, а?
Като той е голям мъж и все има жени около него, мислиш ли, че ще се занимава с някоя, дето му е изневерила?
Аз да съм казвал, че иска само секс? Айде не ми изопачавай думите.

Спокойно! Около мен има достатъчно момичета, заради това не хленча по форумите. За разликата от теб.

Ако искаш, бе. Не ме интересува кво прайш. Ако искаш ходи на магистралата. Боли ме тва, къдет го нямам за тебе. Ми, ако си чел си щял да разбереш защо съм му изневерила. Да, мисля, че ще се занимава с някаква дето му е изневерила при положение, че е отделил 2 години от живота си за нея и най-вероятно има чувства, но не си признава (поне пред мен).

mimi.1235
07-11-2013, 19:09
Колеги ли си търсиш? :cool:

А, не търся ти на теб, за да не ти е скучно :) Аз там не ходя. Предпочитам по-луксозни места, ама като бях у вас ми се видя дори по-долно :X

tori
07-11-2013, 19:18
Еби му майката, не става връзка от това отново. По-добре се откажи още сега, за да не съжаляваш после. Много си интересна - хем ни искаш мнението, хем се държиш като ощипана госпожица. Въртиш няколко неща като одрана грамофонна плоча, мислейки си, че другите са малоумни. Разбрахме, че според другите те обича, разбрахме и че съжаляваш и го обичаш. Той ти е казал, че е с теб насила. Това значи, че няма капка самоуважение. Ти си мислила по много глупав начин. Не че една любов може да бъде "угасена" с една изневяра, просто при вас нещата са толкова объркани, че едва ли можеш да спасиш отношенията помежду ви.

mimi.1235
07-11-2013, 19:22
Ок. Все тая. Ще помоля някой ако може да затвори темата.

Smrazqvashta
07-11-2013, 19:27
Как е наивно, счупеното да лепим. ;)

Tsukuda_Hiroshi
07-11-2013, 19:32
Аз не бих те погледнал, какво остава да ти давам шансове и да те обичам... :D

Ей-това е точно същото, което бих направил и аз!! И преди да те зарежа, щях да ти зашия 1 шамар, че следващия път някой като ти има доверие - да си имаш едно на ум, ако изобщо имаш ум... Ти още не знаеш пикае ли ти се, ебе ли ти се, тръгнала си да си начешеш крастата с някакви кюпеци, дето гледат бройката (защото свестен, дето знае, че имаш приятел няма да те чука), после идваш и му скимтиш в краката и тука вече драматизираш колко си наранена и как би дала всичко, че да си оправиш връзката.
Помисли ли за това колко би го наранила изневярата ти, докато правеше свирки? Или тогава ти беше готино, ама после се оказа, че искаш нещо повече от това да си носна кърпичка за селските бейгирчета? И тоя пич понеже е лекенце и не му стиска да те зареже "Остаам с него"!

Това вашето не е връзка, а пародия! Той е същия кретен като тебе, щом не те е насинил и не ти е теглил майните. Няма вече истински мъже, ей!

Баща Ти
07-11-2013, 20:15
А, не търся ти на теб, за да не ти е скучно :) Аз там не ходя. Предпочитам по-луксозни места, ама като бях у вас ми се видя дори по-долно :X

Съжалявам, не ти се получи обидата. Пробвай с нещо друго.

Не сме ти виновни, че гаджето ти е смотаняк, дето не може да си намери приятелка и само хленчи. Не сме ти виновни, че си изневерила, а ся замазваш нещата, като обясняваш какъв мъж е.

ЧАО.

granger
07-11-2013, 20:25
Гласувам тва да е тъпест тема евър!

feikk
07-11-2013, 21:13
Трудно връзка след изневяра остава връзка. Седи грей се и като се научиш с кого да правиш секс, пак се обади. Есте, не на този, надали ше ти има доверие пак.