PDA

View Full Version : Как да постъпя?



aniittu
07-10-2013, 22:13
Здравейте!
Искам да споделя историята ми с вас. Имам сериозен приятел от близо 1 година, обичам го той също мен и много пъти ми го е доказвал. Отначало първите няколко месеца всичко беше наред. Сега не изпитвам същото влечение към него и някак тръпката ми липсва към този човек. А доколкото до него е обратното, той ме желае постоянно дори не ме оставя намира, но аз го отблъсквам доста често. Обичам разговорите с него, но в секса някак нещо ми липсва. Преди месец започнах работа в един ресторант и бившият ми приятел работи с мен, както и сегашният ми приятел. Появиха се стари чувства в мен и умирам от желание да съм с бившия ми приятел, но знам че е грешно и че не трябва да го правя. Никога до сега не съм изневерявала. Той също си има приятелка, но се държи много добре с нея, постоянно и прави изненади. А доколкото моя приятел от месеци насам не е правил нищо за мен. Винаги е без пари, но не го и обвинявам такива са обстоятелствата, но дори и на една китка бих се зарадвала ако ми подари. Като излезем на кафе повечето пъти аз плащам, аз купувам цигари, аз давам пари за рожденни дни и събирания и т.н. Не ме бърка понякога да му помагам и да плащам разни неща след като той няма възможност, но вече взе да ме дразни това, защото все пак не съм длъжна и да го правя. Не знам иска ми се да възвърна тръпката, която имах към него преди, но не мисля, че ще се получи. Аз съм на 17 години, а той на 20.

Sh@d0w
07-11-2013, 04:08
Местя темата в правилния раздел. И следващия път избирай подходящи заглавия.

Баща Ти
07-11-2013, 07:48
Издържаш го, а на всичкото отгоре не те ебе здраво и си незадоволена? Късай го. Ако можеш направи така, че да те хване с бившия ти на калъп.

vassy
07-11-2013, 10:34
Не му изневерявай! Не разваляй връзката на бившия ти, заради някакво си влечение, породено от незадоволитената ти настояща връзка..
На сегашния ти приятел покажи ясно, че не си доволна.. Било то с намеци или директно разговор.. Аз мисля, че той те обича и би се постарал да те задържи..
За парите - както ти си решиш, наистина не си длъжна, но ако той се постарае да върне чувствата ти, ще го правиш на драго сърце.. Насърчавай го за по-добра работа, нещо допълнително, което е доходоносно.. Подсказвай му, защото явно няма много опит и подход

aniittu
07-11-2013, 21:28
Благодаря ти vassy! Днес говорих с него, казах му всичко, което не ми харесва, а той щял да се опита да поправи това. Не знам дали ще се получи, но поне ще опитаме :)

vassy
07-12-2013, 09:06
Радвам се, казвай как върви ако искаш :)

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 09:48
Намери си друг . Мъж който не плаща сметка , не прави дори и една изненада , едно цвете не ти е подарил , той не е за теб , дори не го признавам за мъж ...

funkey
08-07-2013, 10:15
На 20 години ще кара 17 годишната си приятелка да плаща и до някаква степен да те използва?Много хубаво е,че си с такова мислене,че парите не са всичко и не си с него основно заради това,но това вече прекалява.Казваш му как стоят нещата или си оправя отношението или го зарязваш,мисля че заслужаваш повече ако съдим по това което си написала! :)