PDA

View Full Version : Аз искам него ,а той друга



naranenaa
07-11-2013, 00:40
Със него сме приятели във фейсбук и той ми сподели ,че много му се иска да се сгаджоса за едно момиче.Разказваше ми колко е влюбен как няма друга като нея.А мен ме заболя.Той не знае че изпитвам това към него...

BlueFace
07-11-2013, 01:15
Еми може би ако разбере ще си промени мнението....

Seattle
07-11-2013, 05:12
сгаджоса?



Seriously girl?

byntar4eto
07-11-2013, 06:45
Ако наистина изпитваш силни чувства към него, то тогава и ти ще си щастлива, докато го гледаш как той е. Когато е с нея. Сладко болезнено е. Не знам дали всички биха се съгласили, но на твое място просто бих го подкрепила за връзката им. Бъди и „оптимистично“ настроена - може да не издържат дълго. Той ще бъде един ден, рано или късно, разочарован и тогава бъди до него! Имай търпение, ако наистина си заслужава. Бъди с него в трудните моменти, бъди му опора и той ще го оцени. Няма да стане от днес за утре, затова ти казвам, ако наистина изпитваш силни чувства и смяташ, че си заслужава. Иначе според мен не би било честно да се намесваш в отношенията им, само защото ти не си удовлетворена с тях. Успех!

Glamour92
07-11-2013, 07:07
Е,на така поставен въпрос,хиляди отговори могат да се изнамерят и все ще са верни...
Какви са отношенията ти с това момче? Неговите с другата девойка?
Ако си общувате основно онлайн и той въздиша по момиче,което е видял веднъж-дваж,можеш да попромениш ситуацията.
Друг вариант- знаете се от доста време,ти си го харесваш,но си траеш,той-също,но е решил,че е френдзоуннат.Затова е пренасочил вниманието си към някоя,от която получава повече .
И още и още вероятности.
Дай подробности.

Баща Ти
07-11-2013, 07:37
Любов се забравя само с ебане.

Помисли върху това.

Chacho
07-11-2013, 10:43
Окей.

Следващата!

AnarchyBoy
07-11-2013, 10:46
Мен ме кефи как тая нарцистичната тръгна съвети да дава, тя милата не знае къде се намира, на 15 си мисли, че е хванала господ за топките.. :lol:

Chacho
07-11-2013, 10:49
inb4 flame