PDA

View Full Version : Wing girl



babity
07-11-2013, 08:51
Един пост на Chacho ме подсети... Имам приятел, с който от доста време сме се заканили да правим комбина за няк'ви долнища и всъщност той е споделял не един от приятелите си с мен. Проблемът е, че моите приятелки не са като за него, следователно трябва да му върна жеста в бар или дискотека. А всички знаем как гледат момичеата на момчетата, отишли с приятелки на бар, както и обратното. Като сме само с приятелки ме пръскат от няк'ви запознанства (по-глямата част от които не са особено лицеприятни), но дори да има само едно момче и нещата се скапват тотално. Приемам идеи за това как мога да стана wing girl и да подгрея нещо за моето момченценце. 8-)

Баща Ти
07-11-2013, 08:54
Аз искам да те водя на бар, ако обещаеш, че няма да те влача до вас :*

babity
07-11-2013, 09:08
Никой път!

Баща Ти
07-11-2013, 09:10
http://www.youtube.com/watch?v=GZr7SO6Hce8

Темата се изчерпа :D

AnarchyBoy
07-11-2013, 09:11
:D

babity
07-11-2013, 09:12
Да е, той има голям... потенциал, 'ма повечето коври ш' се обидят, ако ида да им го кажа в прав текст. :D

Баща Ти
07-11-2013, 09:13
А ти си проверила колко му е потенциала, а? :D

...За левове или сантиметри говорим?

AnarchyBoy
07-11-2013, 09:16
А ти си проверила колко му е потенциала, а? :D

...За левове или сантиметри говорим?

Не бе ти не разбираш, той е различен.. :lol:

Баща Ти
07-11-2013, 09:22
Не бе ти не разбираш, той е различен.. :lol:

И аз ставам "различен", като видят, че живея в идеален център и карам БМВ.

Жени... ходи ги разбирай :D

AnarchyBoy
07-11-2013, 09:23
Жени... ходи ги разбирай :D

My point, right there. :D

babity
07-11-2013, 09:29
Абе зак'во все за пари говорите. Аз говоря за потенциал. Той 'ко беше паралия дали щеше да му се налага да е красив или да има голям... потенциал.

Баща Ти
07-11-2013, 09:32
Абе зак'во все за пари говорите. Аз говоря за потенциал. Той 'ко беше паралия дали щеше да му се налага да е красив или да има голям... потенциал.

АВЕ ЕЙ! Какво ни наспами мъжкия разговор?

Ако приятеля ти види, че го наричаш бедняк по форумите, как ще се почувства?

Казваш му да си сложи скъпа риза, дънки, парфюм, нещо златно и един готин часовник. Запознаваш го с приятелките си от УНСС (подчертавам от УНСС) и им споменаваш, леко така, небрежно, че момчето е голям пич и материално осигурено.

От него остава да е забавен и да извади салама при първия удобен случай.

AnarchyBoy
07-11-2013, 09:34
АВЕ ЕЙ! Какво ни наспами мъжкия разговор?

Ако приятеля ти види, че го наричаш бедняк по форумите, как ще се почувства?

Казваш му да си сложи скъпа риза, дънки, парфюм, нещо златно и един готин часовник. Запознаваш го с приятелките си от УНСС (подчертавам от УНСС) и им споменаваш, леко така, небрежно, че момчето е голям пич и материално осигурено.

От него остава да е забавен и да извади салама при първия удобен случай.

Не, че нещо, ама баща ми е прав..

shusha
07-11-2013, 09:38
Абе зак'во все за пари говорите. Аз говоря за потенциал. Той 'ко беше паралия дали щеше да му се налага да е красив или да има голям... потенциал.

Кой спомена пари :D :D Къде?!

А, за авторката много го мислиш тоя проблем... Пусни се по течението, ако нещо се оплеска - майната му.

Chacho
07-11-2013, 10:21
Ми е ти една идея. Ако той се запознае с няква и се заговорите вашата маса с нея(тях), докато той не я забива може да й разкажеш няква история, която го представя в добра светлина. Пускаш й две три мухи в главата, после той се включва, без да знае, че мацето вече е научила тва-онова за него.

Друг вариант е ти да се запознаеш с някво маце и да спретнете лафчето, той да дойде да те сваля тебе и да го уредиш с нея всъщност.

Ма на wing-ката работата й е да му вдига статуса като цяло.



Май ходим по прекалено различни заведения, та да минават яките номерца, то в чалготеката можеш ли да се чуете и да се набуташ в компания от 20 пияни чавета да разиграваш нещо по-интересно.... Друго си е да идеш у рок клуб-мазе и да е достатъчно да кажеш ракия, та да се намърдаш на чужда маса, хахахаха.


ПС: Шегите настрана, ако успява да привлече вниманието и ти му се ленджиш насреща, половината момичета ще са "подгряни" за него. Веднъж в същото рок клубе бях цъфнал с една каубойска шапка, цяла вечер си пих и се смяхме с една симпатична аверка, накрая я привикаха 5-6 мацки от една маса и я питаха дали може да ме доведе при тях за една вечер игра на шише и още нещо. :D Езък, че се точех на приятелката си, не на тях, хахаха

NikafNqkaf
07-11-2013, 10:35
My point, right there. :D

Don't try to understand women. Women understand women and they HATE EACH OTHER.


Проблемът е, че моите приятелки не са като за него, следователно трябва да му върна жеста в бар или дискотека.

Тия твои приятелки, можеш да ни ги споделиш, да си дадем мнението. Тест драйв, тва - онва, да видим годни ли са.

Иначе за кво са ти тия дискотеки и барове? Баща ми вика, че познаваш цялото УНИСЕСЙЕ. Задвижи връзките. Може и нас да поканиш. Няма да ти се обидим.

NikafNqkaf
07-11-2013, 10:38
.... Друго си е да идеш у рок клуб-мазе и да е достатъчно да кажеш ракия, та да се намърдаш на чужда маса, хахахаха.

!!!!

babity
07-11-2013, 11:04
Чаче, с риск да ми падне реномето у форона, ще споделя, че чалга заведения не посещавам. Но благодаря за добрите идеи! :)

Иначе... за реномето се грижа винаги. Даже от време на време изпадам в притеснения дали коврите няма да решат, че си го препикавам, вместо да му скочат.

Едит: В Пловдив се подвизавам. Нямам дори познати, които да учат в УНСС-то, камо ли приятелки.

NikafNqkaf
07-11-2013, 11:14
Е, познаваш цялото ПЙЕ-У. Още по-оборотно е там. :D

babity
07-11-2013, 11:16
Ми не, пак гридъ.

NikafNqkaf
07-11-2013, 11:20
Калигула отворен ли е още?

babity
07-11-2013, 11:21
Не знам, и на мен ми е интересно. Преди шоуто беше много забавно и ми се ходи да гледкам.

Chacho
07-11-2013, 11:22
Чаче, с риск да ми падне реномето у форона, ще споделя, че чалга заведения не посещавам.

Я виж ти! Заеби го тоя и да те вода на некое рок клубе, друг път ше му се реваншираш! :D

babity
07-11-2013, 11:29
Ние само ще опознаем периметъра. :D

NikafNqkaf
07-11-2013, 11:37
Не знам, и на мен ми е интересно. Преди шоуто беше много забавно и ми се ходи да гледкам.

Там ше си бест уинг евър.

granger
07-11-2013, 15:33
Играла съм го Wing-че, но в малко по-широка компания. Сега вече ходят от 4 месеца! :lol: Забавно е ,ако знаеш за какво иде реч. Но съм забелязала,че ако хипотетично поканя Аз мацката при нас в компания,много по-лесно се отпуска и започват зарибявки. В даден момент се отдръпвам от разговора и се получават нещата. Трябва да започна да го правя по-често, беше голям кеф :D

XTREMEFREERIDE
07-11-2013, 16:50
Пламе, и аз като теб, та даже няколко пъти. Ама моите нещо се провалиха всичките. В началото ужким добре им потръгне, лудия секс, не знам си кво си...Ениуей.

:cool:

Съгласна съм, можеш да викнеш мацката ужким при теб (на ''ваш'та маса''), пък после тактично да се отдръпнеш. Винаги е действало. Намираш им общата тема, от там нататък 'са опраят.