PDA

View Full Version : Историйка



s.dance33
07-11-2013, 21:55
Привет на всички :) Искам да споделя с вас една история написана от мен .. Не съм я редактирала , не съм се съобразявала с пунктуационни знаци,абзаци и прочие .. написана набързо :
Здравей , как си ? Ако си добре ,то и аз съм. 12.04.2012 - помниш ли? Да , аз помня... Година и точно 3 месеца. А може би не са точно 3 месеца ...може би без няколко часа ,минути дори. Но знаеш ли ? Няма значение ...това е времето прекарано с теб , времето когато ме накара да открия себе си ,да чувствам ... А може би го направи преди години.... Помниш ли ? Бяхме деца ... а може би и сега сме, и винаги ще бъдем .Важно е какви сме в душите си! Моята е при теб! Както и онова малкото - сърцето ми... Пазиш ли го? Усещаш ли го как бие за теб ? 12.04.2012 .. началото на една приказка . Приказка , която продължава да се пише ... от нас ..заедно двамата я продължаваме. С лоши и добри абзаци ,но ние вървим..пишем приказката заедно! Помниш ли как започна ?! Да , много плаках и страдах...и аз помня.
Онази фраза , сещаш ли се ? " Това ,което постигаме трудно ,обичаме най-силно" ... да ,точно тази . За мен не е поредната банална мисъл на хората ,защото съм го изпитала ! Но сигурно знаеш , от безкрайните разговори ,които винаги биха ми липсвали ..но и това го знаеш. А знаеш ли малкото момиче колко те обича ? Сигурно и това си разбрал от жестовете ,които доказват обичта ми ..надявам се ги виждаш ! А знаеш ли само как я караш да се чувства в онези моменти ... "срамните". Тогава тя е принцеса ... и ето те пак,взел си изпит. Знаех , сега просто съм сигурна :) ТИ можеш всичко ! НИЕ можем всичко , нали? Знаеш ли само кое нещо не разбра ? В кое не вярваш достатъчно ? Да ,точно... доверието... Аз съм виновна ,знам..Но го има . Знай,че ти вярвам...силно ти вярвам ! Вярвам на теб,в теб , в нас ... Може би съм казала много лоши думи , които са изгаряли ,които са те наранили. Грешни думи... а дали не са правилните ? Тези ,които ни доведоха до тук,които пишат приказката ?? Сега чуваш ли го ? Чу ли как се разтуптя ? Казва ти ,че то е твое ..и ти вярва !!! То е твое , а онова празно място в мен..от ляво.....там си ти ! Ти ли ? Ти си мой ! Не като вещ,предмет..Просто те имам ,както ти имаш мен,знам го ! За приказката ..да ,нашата.. Тя ще остане завинаги в умовете ни,дори да не сме заедно...точно като тези ,които знаем от малки . Като "Красавицата и Звярът " .Независимо кой е до нас ,винаги нещо ще ни свързва ...именно тази приказка !!
АЗ СЪМ ТИ И ТИ СИ АЗ , нали ? :)

BloodyDreamer
07-12-2013, 13:16
Едно от най-отблъскващите неща е да гледаш нередактирани и неоформени на външен вид произведения. Щом не е редактирано, значи не е готово. Защо публикуваш незавършени творби?
Изглежда интересно, но няма да го чета, защото не смятам, че е завършено.

s.dance33
07-12-2013, 14:19
Първо радвам се ,че като мислиш ,че нещо няма да ти хареса не го четеш. Това ми харесва в повечето хора ! Второ , не пиша по принцип някакви разкази, стихове и т.н. Трето , това е нещо ,което написах на приятеля ми ,за да го зарадвам и е съвсем завършено :) Просто многоточията са в повече ,но така изразявам по-големи паузи ,въпреки че не многоточието е знака за пауза. :) Малко ме разочарова само ,че даваш критиката си без да си го прочел/а ,но благодаря за мнението :)

BloodyDreamer
07-12-2013, 16:10
Когато казах, че не е завършено, имах предвид оформлението (от естетическа гледна точка ме издразни това, че слагаш интервал преди, а не след запетаята, а това разваля впечатлението повече, отколкото можеш да си представиш) и липсата на редакция, която сама посочи. Ако не беше написала, че няма редакция, никой нямаше да разбере. Но след като изрично си го посочила, у читателя остава впечатлението, че има все още какво да се работи по творбата, дори и всъщност да няма.
Това че си го написала за приятеля си, е много романтично. Ако го редактираш, ми кажи, моля те, ще го прочета с удоволствие.

s.dance33
07-12-2013, 17:33
Ще го редактирам и ще го пусна пак като коментар, но утре може би, че нямам достъп до лаптопа повече :Д

heartsdesire
07-20-2013, 13:02
Ще го редактирам и ще го пусна пак като коментар, но утре може би, че нямам достъп до лаптопа повече :Д
Чакаме.