PDA

View Full Version : Най-добрата приятелка или гаджето



anonimnanowlubena
07-11-2013, 21:59
Значи историята е следната - ходя с едно момче от 1 година и 8 месеца, но с най-добрата ми приятелка не се харесват много, много. И той постоянно повтаря как ми е по-важна от него и т.н. и сега се скарахме, а аз заминавам след 5 дена за 15 дни и той ми каза, че е по-добре за тези 5 дена преди да замина би било шп-добре да не се виждаме и направо след като се върна ще решим какво да правим. А всичко започна , защото с приятелката ми бяхме отишли вкъщи за малко, а не му се бях обадила да съм с него. Сега ми е много гадно и не знам какво да правя. Много го обичам и не искам да късаме, но той явно иска.
П.С. Благодаря ви предварително :*

aniittu
07-11-2013, 22:09
Тогава явно не си заслужава щом да иска да къса с теб! Аз в подобна ситуация с най-добрата ми приятелка. С приятеля си е от близо 1 година, но ние двамата никак не се обичаме, само може да се поздравим. Аз съм и казвала много пъти, че този човек не ми е приятен и, че уважам избора и и като нейна приятелка ще я подкрепям и излушвам. Много пъти сме се карали заради него, дори смея да кажа че най-големите ни караници са заради него, но какво да се прави обича го и ние се търпим понякога когато ни събере в една компания. Моят съвет е да не избираш никой от двамата, но ако гаджето ти или приятелката ти те карат да избираш значи един от тях не си струва. Просто се старай да обръщаш внимание и на двамата и да не ги събираш в една компания.

Баща Ти
07-11-2013, 22:15
Лапета.

NikafNqkaf
07-11-2013, 22:17
Приятелят ти те ревнува от собствената ти най-добра приятелка. Чудно.

hardsoultosave
07-11-2013, 23:57
И аз на 11 не можех да избера приоритетите си..
п.с. по темата - bros over hoes :D избери приятелката

fUcKsMiLe
07-12-2013, 09:10
Този е много прост(с извинение).
Как може да се сърди за такова нещо, ужас.
Приятели>гадже.
Не винаги е това пред онова, но в този случай трябва да е така.. задължително.
Освен ако не искаш да останеш без приятелка и евентуално, след някакво известно време и без гадже, и да се окажеш сам самичка.

magneticfields
07-12-2013, 19:04
Зарязвай го този ревнивец! Не мисля, че си заслужава!

marilyn
07-12-2013, 19:58
Лапета.

+++++

FuCKkK13
07-12-2013, 20:07
Лапета.

+

NikafNqkaf
07-12-2013, 20:14
Аре, пак се почна с плюсчета и импулсчета. Гледай на кво учиш децата бе, БАЩА МИИИИИ ...

FuCKkK13
07-12-2013, 20:15
Аре, пак се почна с плюсчета и импулсчета. Гледай на кво учиш децата бе, БАЩА МИИИИИ ...

тия +сове са,че си съгласен с коментара и това е И твоето мнение..
не ти е импулс с глупавите плюсчета :? които бяха супер малоумни впрочем

NikafNqkaf
07-12-2013, 21:08
Винаги са ме дразнили и точно на импулс ми напомнят :D
За това му викам на тоя вандал, баща ми, че само на глупости ви учи. Колкото повече одобрения на коментара ... толкова повече импулсчета ~_~

ymmit
07-13-2013, 01:30
чек да видим дали съм разбрала, сърдит ти е само защото не му си се обадила, мале тоя е много зле. На твое място бих го зарязала, не мога да търпя такива. Разбирам че се обичате, ама приятелите са завинаги, а гаджетата са за 1-2 години не си заслужава миличка