PDA

View Full Version : липса на любов е щастие..



amphiby
07-11-2013, 23:21
Здравейте
Пиша ви защото изпитвам много голяма болка. Болката на самотата и нещастието.
Много съм нещастна!Живея в постоянен страх да не остана сама мисля, че дори това се превърна в фобия.Не виждам смисъл в живота за 3год. изгубих много важни за мен хора, но в такъв емоционален срив не съм попадала до сега.Имам нужда от любов, не любовта в семейството, а онази любов от която не можеш да спиш..да се храниш..Осъзнах, че много хора в моя живот са ме предавали. премахнах ги от моя живот но живея в страх..Страх от неизвестното, плача постоянно не мога да спя...да се храня.
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ!!! ИСКАМ ДА ПРЕМАХНА ТОЗИ СТРАХ!!!

Smrazqvashta
07-12-2013, 08:00
Помогни си сама. Ние няма как.
Единствено ти можеш да избиеш тези мисли, които се въртят в главата ти. Научи се на самоконтрол, ти трябва да диктуваш правилата, не страховете ти.

Takaki Tono
07-12-2013, 10:48
Ако сама не можеш да бъдеш щастлива, то и да имаш някого до себе си, пак ще си нещастна.

Много вярно. Вместо да се тормозиш, намери си някакво хоби. Прави нещо.
Не мога да кажа, че съм бил точно в състояние като твоето, но една сутрин като се събудих реших, че е време за промяна. С малко помощ от един мн добър мой приятел започнах да се занимавам с фитнес вече към 5-6 месеца. Помага ти да се откъснеш от това което те е тормозило. Вместо да мислиш за определен човек, почваш да си правиш планов кво ше прайш утре в залата.... и така

BornToDieDarling
07-12-2013, 16:24
Не предприемай грешката " да търсиш любовта" .. колкото и да си самотна всичко идва с времето си. Разбирам те много добре , аз също загубих много хора и бях минала през мъничка.. депресия.. имаше малко хора около мен , но поне бяха истински . Благодарна бъди на това което имаш и просто чакай всичко да се случи с времето . Това което съм научила е че в живота има периоди в които нещата са много зле .. но изведнъж всичко се оправя стига да вярваш :)

fenastz
07-12-2013, 17:27
Трябва ти един хубав бой да дойдеш на себе си

bulartis
07-12-2013, 18:43
Всичко е въпрос на психика!

Dimit1rM
07-13-2013, 03:04
В момента и аз съм така. Останах сам... без приятели и неясно бъдеще... загубих много от целите си в живота :) Може би и ти си завършила училище и не си свикнала да няма никой около теб. Това е страшно. И аз имам проблеми със съня. Стресиращо е... да знаеш, че не си постигнал нищо.. и си изгубил всичко, в което си вярвал и за което си се трудил през последните 1-2-3 години. При мен са 2... при теб са 3. Мисля, че имаме нужда с теб да се запишем на курс или да идем на някакво място с много хора. :) Да сме там 1 месец и да намерим готини хора. Това ще ни разсея и ще ни създаде приятели. Не знам какво те вълнува и не мога да ти кажа какво точно, но все можеш да измислиш нещо. Курсовете са за 2-3 месеца макс и са не чак толкова скъпи. Можеш да изкараш нещо интересно :) Аз ще опитам.

r0073x
07-13-2013, 08:46
Самотата е кофти нещо, но трябва да се научиш са си самодостатъчен - т.е. един вид, ако имаш някой до теб да ти е в плюс, да се радвате на времето си заедно, да се обичате, ама ако си сам(а), да го не го превръщаш в трагедия, а да го приемаш като "default състояние" :lol:

Amore-Mio*
07-13-2013, 10:31
Помогни си сама. Ние няма как.
Единствено ти можеш да избиеш тези мисли, които се въртят в главата ти. Научи се на самоконтрол, ти трябва да диктуваш правилата, не страховете ти.

Много точно казано!

Инак, съвземи се.
Животът ни поставя пред такива изпитания, за да оцелеем и да станем по-силни, да вярваме в самите нас.