PDA

View Full Version : Сближаване



PwNeDboy
07-12-2013, 05:37
Здравейте, с приятелката ми искаме да преминем към по близки суотношения, не секс а допир до тялото. Нямам в предвид да я докосна по носът или някъде имам в предвид допир до по интимните места не с цел "обарване" а с цел да настръхне и да се възбуди. С всяко искане идват и проблемите а моя е следния - аз и казах нямам против нищо имаш всяка точка от тялото ми, тя също ми го каза, но незнае как ще се почувства от дадено докосване а именно допир до корема нагоре през ... и стигам до вратът, под кръста не мисля да минавам. Проблема е че тя незнае как ще се почувства - мисли си че искам да я обарам или нещо такова. Целта ми е това да стане нещо като страстен допир, от което идва и 2 проблем. Как да бъда страстен и нежен едновременно, как да си прекарам ръката как да я хвана и колко да я задържа и така... Ако има някой който да изпадне в подробности или да ми пообесни ще съм адски благодарен, защото имам около 36 часа :ддх. Също ще съм благодарен ако някой сподели малко опит, движения и така... Благодаря за вниманието и лек ден. :)

Баща Ти
07-12-2013, 07:22
Кажи ми, че тролваш, моля те!

Smrazqvashta
07-12-2013, 08:03
Индивидуално е при всяка жена, няма точна "рецепта" за страст и възбуда. Едно важно правило: прави всичко с желание.

magneticfields
07-12-2013, 19:05
Кажи ми, че тролваш, моля те!
+1

Fantasyyy
07-12-2013, 19:38
Останах без думи.. :D :D

AnakinSkywalker
07-12-2013, 20:09
http://www.youtube.com/watch?v=mdK6LVDI3kg
твой ред е :D