PDA

View Full Version : Който е ходил на шофьорски изпитда помага



mucinka95
07-12-2013, 11:36
Здравейте , на 17г. съм и до колкото ми е ясно мога да започна курсове 3 месеца преди на стана на 18 и като ги направа да си взема книжката ( ако успея :д) . Някой може ли да ми сподели как се процедира ? Първо е курмуването нали така , то какво представлява ? само да си карам напред назад ? :д След това листовките , те са ми ясни . Четох някъв правилник за движението , но той е от 1974та :д Този учителя ще ми задава ли някви въпроси ... Някой ако знае за София добри фирми да ми сподели и също така и цените за курсовете. Чувала съм за "Василеви" че са добри , но взимали скъпо . Ще съм благодарна ако ме информирате :)

Баща Ти
07-12-2013, 11:48
Много си зле. По-добре не ходи на курс, че ще убиеш някой.

mucinka95
07-12-2013, 11:51
Много си зле. По-добре не ходи на курс, че ще убиеш някой.


аз съм се зарекла ,че ще згазя регулировчика :д, защото нищо не му разбирам :д вчера го четох половин час само него и така и не можах да го науча :@

Баща Ти
07-12-2013, 11:54
Аз ти казвам сериозно, изчакай още 2-3 години и тогава ходи на курс.

minchorna
07-12-2013, 14:02
Много си зле. По-добре не ходи на курс, че ще убиеш някой.
+1....Шофирането не е само каране напред назад..

yakuza_
07-12-2013, 14:32
Да, можеш да почнеш 3 месеца преди да направиш 18. Моя първи път беше извън града, на прав път, 1-2 изпреварвания, инструктора ти обеснява основни неща, съединител, скорости, газ, спирачки, как се спира и тръгва, да не сечеш пътя при изпреварване и така нататък. Тука на листовките има нещо, на което му викат "вътрешен изпит", инструктора ти дава листовки, ако се издъниш, не те пуска да отидеш на истинския изпит, докато не ги научиш по-добре. То зависи от инструктора дали е спокоен или не. Моя лично обесняваше добре, не се нервираше, даже ние шофирахме по 2-3 и аз обикновено лягах да спя отзад, защото не се викаше в колата.