PDA

View Full Version : Само вечер..



3auko bauko
07-12-2013, 12:22
Преди няколко седмици се разделих с приятелката си ,бяхме заедно 1 година и няколко дни след като направихме 1 година ,се разделихме.Имахме хубава връзка донякъде,карахме се ,но пък се обичахме доста ,но просто ни се изчерпа явно връзката , а и тя замина да работи на морето и просто няма как.Наранявахме се в началото на връзката си доста ,защото и двамата не бяхме от най-сериозните ,бяхме си изневерили първите 2-3 месеца ,но го преживяхме защото просто не се чувствахме длъжни един на друг.След това бяхме чудесно,обичахме се,смеехме се ,ввсичко беше идеално ,държахме един на друг.Не съм сигурен какво се случи,скарахме се и просто сложихме край на отношенията си,не ме е наранила защото явно вече любовта ни се беше изчерпала.Доста лошо се скарахме и доста остри думи си казахме накрая и не виждах смисъл да продължим.Но вечер ми липсва толкова много ,само вечер липсва ми да спи до мен ,бях толкова свикнал да е до мен всяка вечер,беше толкова невинна и красива докато спи ,чувствам че полудявам ,вечер лежа и гледам другата възглавница и се опитвам да си спомням как спеше до мен,как буквално се усмихваше на сън с нейната прекрасна усмивка.И имам чувството ,че се разпадам отвътре,но както казах това е само вечер,щом се събудя не ми е така ,не ми липсва ,докато не легна пак.Вечер все едно някой ме залива с някаква кофа със спомени и си спомням абсолютно всеки миг с нея,колко много се обичахме ,колко много се смеехме и забавлявахме заедно.Прекалено съм горд за да й се обадя или да направя каквото и да било.Но пък преди няколко дни не издържах и й се обадих,говорихме 3-4 минути и веднага си спомних защо сме се разделили и всъщност колко сме се променили,тя иска свобода иска да може да прави каквото си поиска с когото си поиска и общо взето колко куха е сега,знам че това е период за лятото.И тази вечер спах добре,но на следващата пак същата история и просто не знам какво да правя.

NikafNqkaf
07-12-2013, 13:30
Хвани си нова жена. Под нова нямам предвид бивша.

Viva_forever
07-12-2013, 13:38
времето лекува,ще ти е тежко още бая време ама ще мине ..

r0073x
07-12-2013, 13:53
Тегаво е, ама сам се сещаш, че явно наистинае куха, щом я избива да го удря на живот (т.е. курвалък, свалки, флиртове, закачки & etc)
Не ти трябва такова момиче, само главоболия ще ти докара. Всъщност ти не обичаш човека, който е тя в момента, а онзи - от спомените за моментите, които са те карали да бъдеш истински щастлив. А това момиче отдавна го няма ;)

abvd
07-12-2013, 14:16
Ще ти мине.. всичко с времето си ! :)

FuCKkK13
07-12-2013, 14:22
само вечер,защото човек тогава остава сам,тогава е тихо и спокойно и можеш да помислиш над нещата.. за това и тогава се сещаш,защото като легнеш и си сам единственото нещо преди да заспиш е да мислиш..
ще ти мине с времето
и тая гордост вашата мъжка,много ще си патите от нея !!!
просто гледай вечер да излизаш примерно с приятели и като се прибираш много да ти се спи и да нямаш време да мислиш
насочи се към някое друго момиче,което те привлича поне малко

3auko bauko
07-12-2013, 14:56
Не страдам за нея,не ми е разбила сърцето или нещо такова,разделихме се защото и двамата така искахме.Да аз съм виновен защото просто не мога да се обвързвам.За една година с нея връзката ни беше много партита ,различни дискотеки ,хубав секс и много добро приятелство,аз това разбирам от връзка.Проблемите бяха,че не й казвах,че я обичам,мисля че една жена може да се досети ,че я обичам като й правя хубави подаръци,водя я на романтични неща,правя й романтични жестове ,това не е ли достатъчно.Няма да й се моля по никакъв начин .ЕГОТО ПРЕДИ ВСИЧКО !!
А до това за излизането вечер та аз постоянно излизам вечер ,но в момента в който легна на леглото край ,побърквам се ,липсва ми това което имахме може би,не става въпрос за секс ,за мен секса не е нещо важно смисъл важен е защото е нужда ,но не е критерии за любов.Правя достатъчно секс,но никога не оставам за вечерта ,нито позволявам момичетата да остават при мен,за мен много по интимно е да прекарам вечерта с момиче прегърнати и да заспим отколкото просто да се изчукаме.Не знам какво ми става ,имам чувството ,че съм празен ..

heartshapedbox
07-12-2013, 17:09
Ще ти мине, нормално е да се чувстваш така след края на сравнително дълга връзка.
А обичаше ли я?

3auko bauko
07-12-2013, 17:30
Обичах я много даже,но просто това отшумя явно не е било любов ,не вярвам много в това за истинската любов.Държах на нея ,беше ме грижа как е ,добре ли е,яла ли е ,наспала ли се е ,обичах да говоря с нея,имаше прекрасни мечти и прекрасно чувство за хумор,но най-странното беше ,че твърде много си приличахме ,мислехме едни и същи неща,харесвахме едни и същи неща,разбирахме се само с поглед,още в самото начало беше така,понякога имах чувството ,че гледам живота си отстрани ако бях момиче,беше странно .. Не ми липсва гласа й или самата тя ,не знам липсва ми просто да заспивам до нея.

FuCKkK13
07-12-2013, 17:59
Не страдам за нея,не ми е разбила сърцето или нещо такова,разделихме се защото и двамата така искахме.Да аз съм виновен защото просто не мога да се обвързвам.За една година с нея връзката ни беше много партита ,различни дискотеки ,хубав секс и много добро приятелство,аз това разбирам от връзка.Проблемите бяха,че не й казвах,че я обичам,мисля че една жена може да се досети ,че я обичам като й правя хубави подаръци,водя я на романтични неща,правя й романтични жестове ,това не е ли достатъчно.Няма да й се моля по никакъв начин .ЕГОТО ПРЕДИ ВСИЧКО !!
А до това за излизането вечер та аз постоянно излизам вечер ,но в момента в който легна на леглото край ,побърквам се ,липсва ми това което имахме може би,не става въпрос за секс ,за мен секса не е нещо важно смисъл важен е защото е нужда ,но не е критерии за любов.Правя достатъчно секс,но никога не оставам за вечерта ,нито позволявам момичетата да остават при мен,за мен много по интимно е да прекарам вечерта с момиче прегърнати и да заспим отколкото просто да се изчукаме.Не знам какво ми става ,имам чувството ,че съм празен ..

виж какво.... ако на една жена не и кажеш думичките колкото и да и го показваш пак няма да е доволна.. просто защото за жените това е по-важно,важно е да го чуят,да видят,че наистина е така... щото ако и показваш може да си казва '' показва ми,че ме обича,но не мога да съм сигурна след като дори и един път не ми го е казвал'' ...
сега разбра ли ?


заради това '' егото преди всичко'' много ще си патиш и това няма да е единствената жена,която ще ти липсва... да не казвам,че заради това и приятели ще губиш...

3auko bauko
07-12-2013, 18:26
Ами аз съм й го казвал 2-3 пъти по време на секс,, .. Ами честно казано мисля,че аз съм по важен от жени и приятели ?! :)

FuCKkK13
07-12-2013, 18:31
само тогава ? :? аз бих се обидила ...
само че ако продължаваш с ''егото преди всичко'' ще останеш и без жени и без приятели,а без приятели си нищо...

3auko bauko
07-12-2013, 18:35
Ами и когато се разделихме й го казах :D това са просто думи бе ,не е ли по важното да й го докажа ,както правех ,угодия нямат жените !
Определено не мисля,че без приятели си нищо ,всичко е общи интереси или поне аз нямам кой знае колко близки приятели,или аз не ги приемам за толкова близки.

FuCKkK13
07-12-2013, 18:39
Ами и когато се разделихме й го казах :D това са просто думи бе ,не е ли по важното да й го докажа ,както правех ,угодия нямат жените !
Определено не мисля,че без приятели си нищо ,всичко е общи интереси или поне аз нямам кой знае колко близки приятели,или аз не ги приемам за толкова близки.

аз ти казах какво.. казването трябва да върви и с действията.. да,жените искаме много ама ще ви се наложи да ни търпите
един въпрос - на колко си години ?

ти не мислиш ама реално си е така... колкото и да не мислиш,че някой ти е близък и т.н. след време като останеш сам ще го оцениш
дори и да имаш хубава работа,жилище и т.н. като станеш като робот ще ти липсват дори и само ''познатите'' ,жените и т.н.
а като робот имам предвид : на работа,до магазина за нещо за ядене,ядеш,спиш,на работа и т.н.

3auko bauko
07-12-2013, 18:47
21 ама след няколко дни имам рожден ден ^_^ ;d Ами виж сега ,аз не се държа лошо с хората ,нито с познатите ми ,нито с жените ,даже напротив винаги съм отзивчив и винаги ще помогна на този когото заслужава и ми е помогнал на мен.Имах в предвид ,че лично аз нямам кой знае колко близки приятели ,просто не споделям с тях лични неща ,случвало ми се е май само веднъж да бъда искрен с приятелите си ,след много тежка раздяла от 2 годишна връзка и просто не издържах и тогава за първи път се бях разплакал за момиче и пред приятелите си ,май това ми беше най-близкия момент с тях и тогава не ме оставиха сам доста дълго време ,за да преживея раздялата.Но като цяло разчитам единствено на родителите и на брат си ,защото не мисля,че някой би ми помогнал повече от тях и най-вече би бил искрен с мен. :)

FuCKkK13
07-12-2013, 18:58
това да разчиташ е едно,а твоето изказване ''егото ми преди всичко '' е съвсем друго
ако си такъв какъвто описваш не ми се връзва на това,което говориш с егото
и не очаквах,че си на 22,честно казано за 22 годишен би трябвало да мислиш доста по-зряло ( надявам се да не се обидиш и да си помислиш над това,което ти казах за егото)

3auko bauko
07-12-2013, 19:07
От кое да се обидя всеки е различен,аз съм си такъв и се харесвам.А за егото имам в предвид ,че няма да се унижа заради никого и не бих позволил някой да си помисли,че се държа добре с него и съм отзивчив ще е критерии ,че съм будала.Имам си принципи и мой си разбирания,не мога да кажа ,че винаги поставям собственото си щастие на първо място,случвало се е и да не е така,но това са някакви много редки случай на слабост и чувства към дадена жена и слагам нейното щастие преди моето ,например като виждам ,че не е щастлива с мен да си тръгна и да се примиря с това,въпреки че примерно аз не се чувствам като нея и имам чувства.Това е единствения път ,когато слагам чуждото щастие преди моето ,но не напълно явно защото знам,че по този начин и аз ще съм добре.

FuCKkK13
07-12-2013, 19:35
всеки си има принципи и това е едно много хубаво нещо..
но казаното от теб звучи супер надменно,едва ли не тя за теб е едно ''нищо'' и не си заслужава да я потърсиш..
това да потърсиш някого не означава,че се правиш на парцал за него и че си нараняваш егото ... просто има една тънка граница и трябва да разграничаваш едното от другото
за мен да се правиш на парцал е следната ситуация: тя те зарязва,нагрубява те,НАИСТИНА засяга егото ти и ти въпреки всичко я МОЛИШ и търсиш нон стоп
а вашата ситуация: късате по взаимно съгласие и просто ти липсва и за това искаш да я чуеш е нормална реакция и не мисля,че засяга кой знае колко егото ти



критикувам това,което каза,а не това какъв си защото двете неща си противоречат,ако си наистина такъв,какъвто описваш

3auko bauko
07-12-2013, 19:43
Ами да разделихме се по взаимно съгласие ,ноо доста се нагрубихме ! :D Доста обиди отнесох например "Ти си пълната жена и не можеш да се обвържеш емоционално,казваш че искаш сериозни отношения ,а се държиш като дете" и още куп неща последния смс "Izrod ,urud smotan tolkova si prazen bii si mechkite i ne me tursi" :D :D ,така че да определено няма да я потърся а и не заслужава да я потърся,защото сигурно вече си има друг,моето момиче не се бави ,това че като се разделихме направи драма ,колко съм виновен а тя невинна е просто явно за да убеди себе си,че аз съм виновния ,но и тя беше охладняла.



критикувам това,което каза,а не това какъв си защото двете неща си противоречат,ако си наистина такъв,какъвто описваш

това не можах да го разбера ,иначе като цяло съм доста противоречива личност :)

FuCKkK13
07-12-2013, 19:49
имах предвид,че ако отговаряш на описанието израз като ''егото преди всичко'' не ти приляга
и че личността,която описваш си противоречи с личността,която написа ''егото преди всичко''

3auko bauko
07-12-2013, 19:50
ами явно още не съм решил точно кой искам да бъда и затова се получава така

FuCKkK13
07-12-2013, 19:53
аз ти казвам,че е добре да игнорираш тоя с''егото преди всичко''
и ми се струва,че се залъгваш относно ''моето щастие на първо място'' и ''егото на първо място'' нали знаеш,че тия две понятия са много различни и едното те прави егоист като всички останали,но справедлив,а другото те прави надут,гаден егоист,който е на път да стои само с егото си ?

3auko bauko
07-12-2013, 20:05
Хаха аз игнорирам общо взето всичко ,може да съм шизофреник :D :D ами може да съм всичко справедлив ,егоист като всички ,но надут и гаден понякога !