PDA

View Full Version : Преди ме искаше,сега го искам аз



Viva_forever
07-12-2013, 13:05
Здравейте на всички :* Попринцип рядко ползвам форумите за да споделям неща от моя личен живот,но този път не се здържах! Моята история е следната:
Запознах се с едно момче преди 2 години и половина. Уникален човек! Постоянно ми пишеше,излизахме чат-пат,искаше да бъде с мен,но аз го приемах само като приятел (понеже бях обвързана и обичах човека до мен ) ! Той беше много настоятелен,но не му се получи ... Мина се време разделих се с приятеля си,много трудно го преживях...Мъж не исках да погледна, а имаше кандидати за сърцето ми много! Вазвърнах си контактите с въпросното момче,но отново чисто приятелски докато малко по малко не осъзнах че не излиза от мислите ми... Усетих някакво приятно гаделичкане в корема и осъзнах че хлътвам здраво! Понеже сме в обща компания всяка вечер бяхме навън,докато една вечер бяхме се събрали в наша позната ..хапнахме..изпихме по-голмо количество алкохол и се стигна до секс,заспахме и на сутринта ми каза,че този момент го е чакал доста дълго време.. и от там нещата се промениха,или аз очаквах вече повече от него..Приятелката ми говореше,че не се е променил че е същия като преди просто аз си въобразявам...Исках да му кажа какво чувствам,но нещо ме спираще-това че бях много пъти наранявана и ме беше страх от отговора му! Съвети много получавах - да му кажа за чувствата си,защото много време съм го рязала и той мисли че нещата не са наистина сериозни... Не знам какво да правя,търси ме по-рядко от едно време,мисля си че има друга заела място в мислите му и незнам какво да правя.. По принцип не съм срамежлива ( заразлика от него) но не знам заслужава ли си да му се разкрия,страх ме е от отхвърляне.. ! Сега убедих че колелото се върти,но .. Искаше ме ,сега го искам аз.. Ако някой ми даде съвет какво да правя ще съм му много благодарна целувки от мен :*

heartsdesire
07-12-2013, 13:08
Сега нещата се обръщат. Ти почваш да го търсиш, той теб не. Кажи му как се чувстваш. Нали не си срамежлива? Щом той е срамежливия, давай, направи първата крачка.

Viva_forever
07-12-2013, 13:18
Причината която ме спира е страха от отхвърляне :S

abvd
07-12-2013, 14:35
Спомням си един лаф "Действай докато е време , иначе изпускаш шансове" и аз бях преди така преди около 2 месеца и на мен така ми се беше случило :D

FuCKkK13
07-12-2013, 14:59
Причината която ме спира е страха от отхвърляне :S

значи за теб е по-добре да се чудиш какво би станало,отколкото да получиш отговор ? ако получиш отговор ,който не ти харесва поне ще си наясно с нещата,няма да се тормозиш и питаш какво би станало и ще се насочиш някъде другаде без да си създаваш излишни илюзии

granger
07-12-2013, 15:32
По-добре да те отхвърли и да не храниш напразни надежди... мислете бе хора, не са ви дадени за украса тея главици. Всеки го е страх от отхвърляне,ама вместо да се самозалъгваш - питаш , отговарят ти. Не е гаранция ,че ще те отреже...

heartsdesire
07-12-2013, 17:41
По-добре да те отхвърли и да не храниш напразни надежди... мислете бе хора, не са ви дадени за украса тея главици. Всеки го е страх от отхвърляне,ама вместо да се самозалъгваш - питаш , отговарят ти. Не е гаранция ,че ще те отреже...
+1