PDA

View Full Version : Как да постъпя



fucking love
07-12-2013, 13:13
Аз съм момче на 16 . Име едно момиче ( също на 16 , което харесвам от известно време ) мисля че и тя ме харесва но не съм много сигурен . мен ме е доста срам попринцип и изпитвам някакъв срам да и пиша :X .Излизаме често в обща компания . Аз наистина много харесвам това момиче и искам да сме нещо повече от приятели , обаче не знам как да постъпя . От нейни приятели съм чувал че тя е на мнение че момчето трябва да направи първата стъпка . Обаче проблема е че не знам какво точно трябва да направя как да се държа . колко внимание да и обръщам и тн . Затова моля ви дайте ми някакъв съвет .
Благодаря предварително :) :) :)

fenastz
07-12-2013, 17:28
Звънни ѝ и я покани да излезете. И не заеквай.

Баща Ти
07-12-2013, 17:41
Извади си го пред нея, тя сама ще се сети какво да прави.

heartsdesire
07-12-2013, 17:55
Ами, просто се стегни, на 16 си все пак. Отиваш при нея, така и така, харесвам те, изпитвам големи симпатии, искаш ли да излезем на кино или нещо от тоя сорт. :D

PainMonopoly
07-12-2013, 18:01
Не си задавай въпроса как да се държиш, защото най-голямата ти грешка би била да се напъваш да се държиш по някакъв определен начин.

Дръж се както си се държиш по принцип. Ако не ѝ хареса и се дърпа, това е също и в твой интерес, защото явно не е за теб. Пред гаджето си трябва да можеш да бъдеш себе си, времето, което ще прекарвате заедно, е прекалено много, за да играеш роля през цялото време.

mimijessi
07-12-2013, 20:26
Не си задавай въпроса как да се държиш, защото най-голямата ти грешка би била да се напъваш да се държиш по някакъв определен начин.

Дръж се както си се държиш по принцип. Ако не ѝ хареса и се дърпа, това е също и в твой интерес, защото явно не е за теб. Пред гаджето си трябва да можеш да бъдеш себе си, времето, което ще прекарвате заедно, е прекалено много, за да играеш роля през цялото време.
+ 1 :)

Anastasiq5910
07-13-2013, 10:53
Не си задавай въпроса как да се държиш, защото най-голямата ти грешка би била да се напъваш да се държиш по някакъв определен начин.

Дръж се както си се държиш по принцип. Ако не ѝ хареса и се дърпа, това е също и в твой интерес, защото явно не е за теб. Пред гаджето си трябва да можеш да бъдеш себе си, времето, което ще прекарвате заедно, е прекалено много, за да играеш роля през цялото време.
аха

Amore-Mio*
07-13-2013, 16:35
Пиши й.
Покани я да се видите.

Накратко: действай!