PDA

View Full Version : Deja vu



ggb
07-12-2013, 15:28
Какво чувство изпитвате,когато имате дежа вю ? За мен е кофти и някак си объркващо.П.С.Преди малко ми се случи. :D

Ivaaaaa
07-12-2013, 15:29
много е странно, но не и кофти

anonymous895156
07-12-2013, 15:40
имам противоречиви чувства за дежа вю

AngelAntichrist
07-12-2013, 16:56
Зависи какво виждам и/или усещам, докато го имам + колко време ще продължи.

Например днес имам едно и също няколко пъти. Сигурна съм, че се развива в Холандия или Германия, на някаква гара. До гарата има музикален магазин или е просто билетна каса, дървена постройка. Аз съм отпред - не съм сигурна аз ли съм мъж или мъж ми говори, но се усеща повече като мисъл, но не чувам нищо конкретно, просто усещам. Чудя се за нещо, което държа, странен предмет - какво точно значи написаното и ли кой точно е даден човек.

Имам едно и също дежа вю, като усещане от години. Виждам се отстрани в същият момент, макар че няма нищо общо с реалният момент, но е прекалено кратко - едно мигване само и не мога да преценя добре.

Понякога ми дават усещането, че съм на прав път, вървя в този живот на където трябва,на където е писано, на където винаги съм. Друг път имам чувството, че повтарям грешки, които съм повтаряла безброй пъти, дори и да съм в положителна ситуация.
Знам със сигурност, че душата ми - от както съществува под, каквато и да е форма се е чувствала по този начин, и е била на това ниво.

Имало е периоди в които много са ме притеснявали, сякаш живеех повече в дежа вютата, от колкото в тази реалност, едно постоянно пътуване просто - наркотиците и алкохола потискат такива усещания. Горе-долу на принципа, че ако взимаш редовно за даден период като спреш за същият в който си взимал ще спрат и те.