PDA

View Full Version : Хетеро - хомо - би .. :))



BornToDieDarling
07-12-2013, 16:18
Здравейте :)) Правя тази тема защото искам да чуя различни мнения :) Искам да задам няколко въпроса и да чуякакво мислите :)
Одобрявате ли гей браковете? Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? Как приемате това ? Какво ви е мнението за хомофобите ?
Съжалявам ако съм ви досадна , но просто ми е интересно да чуя различни мнения .
Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол ?

heartshapedbox
07-12-2013, 16:59
Одобрявате ли гей браковете? -Да.
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? -Да, имам.
Как приемате това ? -Изобщо не ми пречи, не съм им в легото, че да ме засяга. Ако са точни хора, сексуалната им ориентация не би ме спряла да контактувам с тях.
Какво ви е мнението за хомофобите ?-Прекалено филмирани са. Никой не им се бърка с кого да спят те, следователно и те самите не бива да го правят. От друга страна, някои изтъкват както религиозни причини, така и такива за възпроизвеждането на човешкия род. Според мен не са прави-хората все ще се възпроизведат и без въпросния гей да има дете, а относно религията- всеки сам избира дали е религиозен и ако да-до каква степен, тоест не можем да съдим някого на тази основа.
Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол ?-Предполагам, че в началото ще съм шокирана, но ще свикна с времето.

Tsukuda_Hiroshi
07-12-2013, 17:16
Нямам проблем с обратните. Дори познавам такива хора. Стига да не ми се свалят (ако са мъже) и не ми парадират със сексуалността си, всичко е на ред. Единственото, с което не съм съгласен е хомо-двойки да осиновяват деца.
Относно как бих реагирал, ако хлапенцето ми се окаже "на другя бряг"... Ами да, няма да ми е приятно, но ще го приема. Дете ми е - и човек да убие, ще му помогна да зарови тялото!

fenastz
07-12-2013, 17:20
Не ги одобрявам, не одобрявам и културата им. Вместо да им позволява да сключват брак, трябва да се търси начин да бъдат излекувани.

heartshapedbox
07-12-2013, 17:27
Не ги одобрявам, не одобрявам и културата им. Вместо да им позволява да сключват брак, трябва да се търси начин да бъдат излекувани.

Това не е болест, че да се "лекуват". Доказано е, че човек се ражда със сексуалната си ориентация, независимо каква е тя. Друг е вече въпроса, че стана модерно да си хомо, покрай всичките Азисовци и подобни и дЯцата имитират.

heartsdesire
07-12-2013, 17:30
Тотално ЗА гей браковете. Абсолютно! Няма нищо на света, което да може да забрани да обичаш хора със същия пол.

Баща Ти
07-12-2013, 17:51
Мразим ги. В класа ми има една лесбийка и една дето е би. Втората редовно се натиска с първата, а се и ебе с едно момче. Пълен разврат, редовно ги подтискам на сексуална тема.

tori
07-12-2013, 18:48
Одобрявате ли гей браковете? - Да.
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? -Да, имам.
Как приемате това? - Не е проблем за мен.
Какво ви е мнението за хомофобите? - Глупави хора...
Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол? - Ми... малко шок в началото, но после ще го/я накарам да ме запознае със своето човече.

fakesmiles
07-13-2013, 15:37
Одобрявате ли гей браковете? да,напълно
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? само познати
Как приемате това ? като нещо нормално,хора като хора
Какво ви е мнението за хомофобите ? if only closed minds came with closed mouths...
Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол ? ще се притесня,защото ако отношението към различните тогава е както сега,ще му е трудно.

Amore-Mio*
07-13-2013, 16:06
Одобрявам гей-браковете, поради простата причина, че не виждам нищо лошо в тях. Не веднъж съм казвала, че нямам нищо против хората с различни сексуални наклонности. Инак, имам познат, който е гей и си е съвсем нормален. Просто мога да говоря на повечко теми с него.

Azoria
07-14-2013, 08:48
Одобрявате ли гей браковете? Да.
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? Да.
Как приемате това ? Не ми прави впечатление честно казано.
Какво ви е мнението за хомофобите ? Твърде много комплекси. Светът не се върти около тяхната сексуална ориентация и не е лошо да го осъзнаят.
Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол ? Не знам каква реакция точно бих извадила, но не бих имала против. Определено не искам да съм от родителите,които изпускат важни неща от живота на детето си, защото се правят, че то не е такова, каквото е.

Баща Ти
07-14-2013, 08:56
Това не е болест, че да се "лекуват". Доказано е, че човек се ражда със сексуалната си ориентация, независимо каква е тя. Друг е вече въпроса, че стана модерно да си хомо, покрай всичките Азисовци и подобни и дЯцата имитират.

Глупости. Да си гей може да е вродено, но може и да е придобито. И наистина е болест, която трябва да се лекува.

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=3769&edition_id=52&format=html

lovelywords
07-14-2013, 21:14
Глупости. Да си гей може да е вродено, но може и да е придобито. И наистина е болест, която трябва да се лекува.

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=3769&edition_id=52&format=html

А според мен хомофобията е болест. Нарича се хомоФОБИЯ, съмнявам се да изпитваш страх към хората с различна сексуална ориентация, така че не разбирам какъв изобщо е проблема кой с кого спи, кой кого обича, кой с кого иска да прекара живота си и т.н. За мен хора, които съдят други хора според това, дали харесват мъже или жени, са наистина нещастни със своя собствен, да кажем любовен живот, за да ги интересуват чуждите връзки и на всичко отгоре да злобеят срещу хората, които не са като тях. Всеки човек има правото да бъде обичан и да обича. Нали важното е хората да са щастливи и да се чувстват обичани? Тогава какво значение има от кого? Нямам нищо против такива хора, дори ги смятам за смели, за това, че отстояват себе си и са щастливи, независимо от околните.
А иначе:
Одобрявате ли гей браковете? като цяло не одобрявам самите бракове, но да.
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? да.
Как приемате това ? Хора, като всички други.
Какво ви е мнението за хомофобите? изказах го по-нагоре.
Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол ? Бих приела детето си такова, каквото е.

Georgi.M
07-14-2013, 23:00
Одобрявате ли гей браковете? - НЕ
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? -Познати
Как приемате това ? - Ами като цяло не ми пречи стига да не парадират с това.
Какво ви е мнението за хомофобите ?- Всякакви хора има ,но е тъпо де.Не трябва да се обръща според мен някакво много голямо внимание на някой друг освен на себе си и чак да мразиш и т.н.
Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол ?- Лол нямам идея ама " По -добре дъщеря курва ,отколкото син педераст "

Баща Ти
07-14-2013, 23:01
Вкъи да си правят гей оргии, ако искат. Не желая, обаче, да ми демонстрират педерастията си чрез паради, бракове и организации.

BloodyDreamer
07-14-2013, 23:46
Вкъи да си правят гей оргии, ако искат. Не желая, обаче, да ми демонстрират педерастията си чрез паради, бракове и организации.
Смяташ хомосексуалните бракове за някакъв вид демонстрация, а хетеросексуалните - не, или?

Одобрявате ли гей браковете? - Мнението ми за гей браковете е същото като това за хетеросексуалните бракове - не бих го направила, но другите като искат - тяхна си работа.
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности? - Може да се каже, че имам такива познати.
Как приемате това? - По същия начин, по който бих приела една покупка на нови обувки (примерно).
Какво ви е мнението за хомофобите? - Не смятам, че е един човек се изчерпва с мнението си по един или друг въпрос, затова не бих могла да дам точен отговор, но специално по тази тема определено не съм съгласна с тях.
Как бихте реагирали, ако един ден вашето дете ви сподели, че изпитва влечение към същия пол? - Ще го подкрепя с каквото мога, за да бъде щастливо.

--
Ражда ли се човек със своята сексуалност?
До голяма степен да, но не напълно. Има и други фактори, но все още не е установено с точност какви са те и доколко точно оказват влияние.

Болест ли е хомосексуализмът?
Доста мнения съм чела по въпроса от най-различни хора и накрая останах с убеждението, че и това не се знае със сигурност.

Баща Ти
07-14-2013, 23:48
Смяташ хомосексуалните бракове за някакъв вид демонстрация, а хетеросексуалните - не, или?


Гей семействата няма как да имат деца, така че не виждам смисъл от гей-браковете.

ForzaFelipe
07-14-2013, 23:49
Одобрявате ли гей браковете? -Да.
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? -Да, имам.
Как приемате това ? -Не ми пречи,когато е наистина,а не просто прищявка на хората за да си известен...за жалост ги има и такива,готов на всичко само да го знаят...
Какво ви е мнението за хомофобите ?-Всеки има право на своя избор :) Никой не ги кара да одобряват,но все пак не им пречи,така че няма смисъл.Никой не ги кара да си променят тяхната ориентация..Аз харесвам жени,това че мой приятел харесва мъже не променя с нищо моя живот.
Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол ?Истината е,че трудно бих го приел,но това е моето дете което аз ще подкрепям,така че.



Гей семействата няма как да имат деца, така че не виждам смисъл от гей-браковете.

Осиновяване,сурогатна майка..Едно детенце от дом може да се сдобие със семейство което да го обича,вместо да изкара целия си живот в мизерия и да пропадне..

Ivaaaaa
07-15-2013, 08:03
Одобрявате ли гей браковете? - нямам определена позиция по-този въпрос по простата причина, че не съм 'фенка' на брака и не смятам, че като 'засвидетелстваш любовта си' чрез брака ще се промени нещо

Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? - приятели не, но познати да

Как приемате това ? - като нещо нормалноо..

Какво ви е мнението за хомофобите ? - те са слаби и недостатъчно интелигентни хора

Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол ? - няма да си кривя душата, колкото и да съм толерантна няма да се зарадавам определено, но ще го/я подкрепя

102
07-15-2013, 08:05
Какво ви е мнението за хомофобите ? - те са слаби и недостатъчно интелигентни хора

А, кво ?

Ivaaaaa
07-15-2013, 08:09
А, кво ?

а, нищо
казах каквото имаше

Баща Ти
07-15-2013, 08:09
Какво ви е мнението за хомофобите ? - те са слаби и недостатъчно интелигентни хора


:D :D :D :D :D :D :D :D :D Сериозно ли?

Ivaaaaa
07-15-2013, 08:11
:D :D :D :D :D :D :D :D :D Сериозно ли?

не, лъжЕм

102
07-15-2013, 08:14
Изложи са, браат.

Баща Ти
07-15-2013, 08:15
не, лъжЕм

Докажи.

Ivaaaaa
07-15-2013, 08:16
Докажи.

нямам намерение


Изложи са, браат.

o.O
защо мА сестраа?

102
07-15-2013, 08:17
o.O
защо мА сестраа?

Май си хомофоб ?

Баща Ти
07-15-2013, 08:18
Ясно :D

Ivaaaaa
07-15-2013, 08:19
Май си хомофоб ?

because...?

102
07-15-2013, 08:20
Какво ви е мнението за хомофобите ? - те са слаби и недостатъчно интелигентни хора

БикоуЗззЗз..... не знам.

Ivaaaaa
07-15-2013, 08:22
аз ли съм тъпа, че все още не разбирам?

102
07-15-2013, 08:24
Окей.. кво е хомофоб ?

Ivaaaaa
07-15-2013, 08:26
не са ли хора, които изпитват голяма омраза и нетърпимост към хомосексуалистите?

102
07-15-2013, 08:27
И това ги прави слаби и недостатъчно интелигентни хора ?

Ivaaaaa
07-15-2013, 08:28
ъф корс, защо да не са?
а и съм попадала на доста статии, в които пише, че именно те са прикрити гейове

102
07-15-2013, 08:30
По тази логика.... и гейовете са слаби и недостатъчно интелигентни хора ?

Баща Ти
07-15-2013, 08:41
ъф корс, защо да не са?
а и съм попадала на доста статии, в които пише, че именно те са прикрити гейове

Според мен пък гейовете са прикрити хетерофоби.

Minwu
07-15-2013, 11:03
Одобрявате ли гей браковете? - Не, не одобрявам каквито и да било бракове.

Имате ли приятели или познати, които са с различни сексуални наклонности? - Да. Един приятел, който много ценя е гей (щом трябва да се сложи този етикет :)

Как приемате това? - Не смятам, че секса е на първо място в отношенията с хората.

Какво ви е мнението за хомофобите? - Нямат си работа...

Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол? - Никак. Самата аз по често съм изпитвала привличане от моя пол. Има много интелигентни жени, който ме побъркват.

Ivaaaaa
07-15-2013, 15:16
Според мен пък гейовете са прикрити хетерофоби.

пхахахха :lol:


По тази логика.... и гейовете са слаби и недостатъчно интелигентни хора ?

логиката ти куца

nasnedogonyat
07-15-2013, 15:25
Не ги одобрявам, не одобрявам и културата им. Вместо да им позволява да сключват брак, трябва да се търси начин да бъдат излекувани.

Извинявай , но не мисля че имам нужда от лечение :)

heartshapedbox
07-15-2013, 15:53
Гей семействата няма как да имат деца, така че не виждам смисъл от гей-браковете.

По тази логика не одобряваш и хетеро бракове, в които един (или и двамата) не могат да имат деца по здравословни причини?
+
Осиновяването винаги е вариант за гей двойките.

Баща Ти
07-15-2013, 15:54
По тази логика не одобряваш и хетеро бракове, в които един (или и двамата) не могат да имат деца по здравословни причини?
+
Осиновяването винаги е вариант за гей двойките.

Не, защото какъв пример получава детето от гей-двойка? Виж при хетеро двойка, при осиновяване, детето ще си расте в нормална среда.

heartshapedbox
07-15-2013, 16:03
Получава любящи родители. Независимо от какъв пол са те е много по-добре да бъде осиновено, отколкото детето да израсне по мизерните домове.

Баща Ти
07-15-2013, 16:05
Любящи родители педерасти, които му дават пример, че е нормално да си педераст.

heartshapedbox
07-15-2013, 16:15
Не съм съгласна.
Първо-да, нормално е. Както казах по-горе, хомосексуалността е вродена в повечето случаи, тоест за тях това е нещо напълно естествено и нормално.

Второ, никой не е казал, че щом са гейове, значи постоянно ще чупят китки и джуки и ще се държат "педалски". Има много мъже, които с нищо не показват, че са хомо, напротив даже, изглеждат по-мъжествени от голяма част от хетеро-мъжете.

Трето, при положение, че знаят отношението на хората към тях и са го изпитали на свой гръб, едва ли ще искат и детето им да минава през това, че нарочно да го "вербуват" да стане гей.

Мога и да продължавам с причините, но мисля, че тези са достатъчни.

ForzaFelipe
07-15-2013, 21:54
Има разлика между гей и гей...не ги поставяй под общ знаменател,че всички носят роклички,чупят китки и джуки...Има много който не можеш да разбереш,че са гейове по нищо.Пример ще ти дам който много хора знаят. Актьорът Нийл Патрик Харис е гей,има си партньор от 7 години и имат близнаци от 3 години.Ако се интересуваш малко ще разбереш,че има деца който могат само да мечтаят за такива родители,който да дават всичко за тях и да ги обичат адски много.Абсолютно не твърдя,че те са с нещо повече като цяло,но не са по лоши родители,те просто трябва да бъдат приемани като нормални семейства,няма нещо което да не могат да дадат на децата си от едно нормално семейство,никой не иска да убеди никой че са нещо повече,а че не са нищо по-малко ;)

sexa_na_kompleksa
07-17-2013, 08:17
Според мен гей браковете трябва да се легализират във всяка държава, както и осиновяването на деца от гей двойки. Безумно е да има толкова деца по домовете, които обаче да не могат да бъдат осиновени от хора, имащи такова желание, само защото имат различна сексуална ориентация.
Имам приятели и познати с различна сексуална ориентация - те са като всички останали и не могат да се слагат под общ знаменател - едни са свестни, други - не. Ако детето ми е с различна сексуална ориентация, няма да имам нищо против и ще се надявам да се сблъска с по-малко хомофоби - хора, които изобщо не разбирам.
И не смятам, че хомосексуалността е болест, която трябва да бъде излекувана. Човек се ражда със сексуалната си ориентация и с кой спи, си е само и единствено негова работа, обществото изобщо няма думата в това отношение.
А сентенции от рода на "По-добре дъщеря ми да е курва, отколкото синът ми педерас" са повече от нелепи.

zlatko98
07-21-2013, 16:12
Одобрявате ли гей браковете? -Да.
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? -Да, имам.
Как приемате това ? - Какво има да се приема? Хора като хора! Сексуалната ориентация няма общо с това какъв човек си.
Какво ви е мнението за хомофобите ?- Не смятам, че са прави, но в края на краищата имат право на мнение. Голяма вина според има религията, която се възползва от вярата на хората, използвайки подход от типа на: "Ако си гей, отиваш в ада! ; Презервативите са убийство (заради тази реплика на папата хиляди африканци умират от СПИН) " и други подобни.
Как бихте реагирали ако един ден вашето дете ви сподели че изпитва влечение към същия пол ?- Предполагам, че ще съм леко стъписан в началото, но ми е дете, независимо от сексуалната си ориентация и бих го приел.


Някой се изказа против осиновяването от гей-семейства. Смятате ли, че е по-добре едно дете да израсне в мизерен дом за сираци без да има каквато и да е добра перспектива за бъдещето му, или да бъде отгледано в любящо семейство, което ще се грижи добре за него (независимо дали то се състои от мама-татко или от татко-татко; мама-мама)

heartshapedbox
07-21-2013, 18:14
"По-добре дъщеря ми да е курва, отколкото синът ми педерас"
Това за първи път го чувам. Представете си само колко ограничен трябва да е човек, че да го каже, главата ми не го побира...

SmileyFace33
07-21-2013, 22:34
Одобрявате ли гей браковете?ДА.
Имате ли приятели или познати които са с различни сексуални наклонности ? Да имам приятели.
Как приемате това ? нормално те са хора не са по различни от нас.
Какво ви е мнението за хомофобите ? Според мен няма нищо странно от това някой хора да не приемат гейовете.Но не одобрявам това че го показват по доста аругантен начин.

TalasamchoOOD
07-22-2013, 17:42
Баща Ти .. почти 100% съм сигурен, че тайно искаш Азис да те мачка в ръцете си .. btw бисексуален съм и ако искате ме убийте с камъни .. :D :D :D то нещо такова май се получи :D