PDA

View Full Version : Как да изкарваме странични доходи от интернет ?



Greens
07-12-2013, 22:26
Здравейте на всички !

Сигурно всички сте виждали реклами по разни сайтове от типа: "Елате при нас и ще изкарвате по 15000 евро на седмица.", сигурно повечето от вас са доста песимистично настроени към тези реклами, което е нормално. Но наскоро, докато си търсех работа в един сайт, попаднах на една доста заинтригуваща обява за начин на печелене на странични доходи от интернет и пробвах и се оказа, че това наистина е така. Нещото, което ме привлече кам този сайт, беше, че те не обещаваха някакви космически суми за отрицателно време, а пишеше съвсем ясно : Ако сте отговорни към сайта, изпълнявате си посочените задачи, постоянни сте, ще си получите заслуженото. Да ви дам малко информация, за да можете да придобиете представа за какви пари говоря - Лично аз, за пет месеца, съм достигнал ниво, от което изкарвам по 20 долара на ден, звучи много добре нали !? Отделям на ден по 20-тина минутки за това нещо ! За да получите повече информация, доказателства за плащанията, разни съвети или стратегии как да действате в този сайт, потърсете ме на skype : Internettrader и с удоволствие ще ви обясня всичко ! :)))
Дано ви заинтригувах !

FuCKkK13
07-12-2013, 22:28
тука не ви е място за реклами

TrollFaace
07-12-2013, 22:33
Не ти вярвам, прати ми 100 долара по банкова сметка и може се замисля

Баща Ти
07-12-2013, 22:57
#БЕГАЙВЕ!