PDA

View Full Version : Преобърнат свят за 2 дни.



Dimit1rM
07-13-2013, 00:55
Преди 5 дни всичко беше добре. Днес... приятелката ми изведнъж се промени и ме заряза? Странно е, защото винаги излизаше така, сякаш аз съм този, който ще приключи всичко, но аз не исках. Тя беше чудесно момиче и бяхме най-добри приятели. Няма друго момче, сигурен съм. Просто аз станах на 20, а тя е на 17 и се изплаши, че може да съм единственото момче в живота и... лал. На мен това ми се струва к**венско (не ми го е казала с тези думи, но аз го разбрах). Иска да си поживее без задръжки, защото никога не го е правила. Е, аз съм го правил и все пак не разбирам. Обича ме, но не така... както преди. Вече не съм най-важното за нея и изведнъж тя ми го каза. Представете си след година и половина какво е чувството да чуеш такова нещо от човека, който си се опитвал да не нараниш без да искаш, защото те обича безкрайно. Е, shits happen както казват колегите геймъри. Тя не обичаше игрите, а аз ги убожавам. Все си мисля, че тук имахме голямо разминаване. Нямахме обща компания... и ние бяхме приказната двойка. Като малки бяхме приятели и се целунахме (2-3 клас). Разменихме си 1-ви целувки тогава... и години по-късно се срещнахме... сякаш случайно. Хубава история е, но сега всичко е история. Не мога да приема още, че няма да съм с нея. Сменила си е пощата, прибрала е всичките символични подаръци в кутия и пожела да не и звъня. Странното е, че аз не съм я обидил през тези дни чак така. Мисля, че има неща, които отприщват к**венското в нея. Това са разни филми, които гледа с приятелки и една конкретна нейна приятелка, която познава цял живот... и която не бих си хабил даже слюнката да я наплюя. Жалко е, защото беше добро момиче и не трябваше така да става. Всичко е много странно. Ставам от леглото и не и звънкам..., пускам компютъра и не и пиша. Минавам покрай предмети, които е пипала, стряскам се като чуя да ми звъни телефона, изгубих мотивация да спортувам, изгубих желание да играя...
Всичко е ужасно и знам, че ще остане така за винаги. Нещата, които тя иска ме изненадаха и не мога да и ги дам. Най-ужасното нещо, е че тя ми беше един от 2мата ми единствени приятели, които ми останаха след 2 години почти постоянно седене вкъщи. Ужасно е. Трябваше да се запиша за уча, но не искам да съм зависим от родителите ми, които ненавиждам. Даже не разговарям с тях от 2 години. Хубаво, че е брат ми да ме залисва през деня по скайп (не живеем заедно... ;( ). Ужасно самотно ми стана. Загубих всичко за 2 дни. Преди 2 дни всичко изглеждаше различно. Не мога да спя... и преди имах трудности, но сега е ужас. за последните 60 часа имам около 8 часа сън. Искам си старият живот..., с нея.
Но няма да стане. Трябва да започна отначало, а не знам как. Дори нямам останали приятели, а старите ми вече са пораснали и... си имат работа или учат някъде и имат нови приятели или и 2-те... И аз ще започвам да уча скоро, но задочно и то специалност, в която може би няма да намеря много хора като мен. Там са предимно хора с голямо самочувствие и не са водили много социален живот :D ... ах как искам да намеря нови приятели..., но не мога. По цял ден играя League of Legends и чакам да стане нещо, а то няма. Нищо няма да стане. Пропилявам си младините по ужасен начин..., ще ми се да намеря хора като мен. Казах го и в друга тема. Просто нямам с кого да споделя... жалко е. Загубих всичко без да искам. Това е моята история към момента. Благодаря на хората, които са я прочели. Оценявам го.

Cameo
07-13-2013, 01:42
Мите, Митее съжалявам ама трябва да продължиш напред. Така е в началото ще е трудно, ще ти е гадно, но ще се "дигнеш" на крака и ще си продължиш напред. Не губи мотивация, напротив сега е времето да наваксваш и със спорт и със социални контакти. Млад си, прав си , здрав си, на 20г момче, тепърва ти започва живота. Стегни се и граби с пълни шепи. Просто това момиче явно е малко(недорасло) за теб, ще си намериш някоя с малко по сходни интереси и занимания. Така че горе главата ;)

Dimit1rM
07-13-2013, 01:46
Може и да е така. Млад съм и съм здрав. Мога да си намеря приятелка, просто ми липсват времената, когато имах всичко - приятели, време, гадже..., а не знам как да постигна всичко това отново. Изливам си мъката на вас, тъй като няма на кой друг. Благодаря :)

Cameo
07-13-2013, 01:49
Няма проблем да я излееш, знам как се чувстваш. Минах и по този път. Ти какво мислиш да следваш? Какви цели/мечти имаш? :)

Dimit1rM
07-13-2013, 02:01
Искам да стана програмист. :) Интересно е, а и трудно. Ако е лесно, не ми е интересно. Мечтите ми са съобразени с близките ми хора. Искам да събера пари и да построя голяма къща разделена на две и да живея в нея с моето семейство, а брат ми да живее с неговото в другата половина. Мечтая си... да съм сред хора, които ме познават наистина, всеки ден и хубавите ми дни да не свършват по-бързо от лошите. :D

Dimit1rM
07-13-2013, 02:09
А, още една мечта си измислих. Мечтая си да срещна онова специално момиче, което е създадено за мен (ако има такова нещо :D) и преди него да нямам други приятелки (ама ако може и да не се бави много.. :D )

TheBeliever
07-13-2013, 05:36
Значи щом момичето вече не иска да е с теб ще стане курва? Желязна логика.

Ок. Наранен си. Но е грозно да говориш така за някого, когото твърдиш, че обичаш.


От две години не излизаш от вкъщи, нямаш приятели и прекарваш времето си в играене на игрички? По този начин няма да спечелиш и задържиш момиче и приятели.

Dimit1rM
07-13-2013, 08:06
Така казано изглежда тъпо. Не съм го казал така. Не изопачавай нещата и не казвай как се печелят приятели. Аз не съм и опитвал да си печеля. Нима мислиш, че седях толкова време на компютъра и не съм излизал, защото съм искал да си спечеля приятели? Не ми давай излишна информация... не съм те питал как се печелят. Аз знам как се печелят.

TheBeliever
07-13-2013, 08:45
Така ми звучи на мен, страничен наблюдател, който си вади изводите от написаното от теб. Ако няма нищо вярно в написаното защо скачаш като ужилен?

pifiella
07-13-2013, 08:47
А, още една мечта си измислих. Мечтая си да срещна онова специално момиче, което е създадено за мен (ако има такова нещо :D) и преди него да нямам други приятелки (ама ако може и да не се бави много.. :D )

Има я някъде твоята си половинка.Сигурна съм и знам,че ще дойде,когато най-малко очакваш и ще ти преобърне света,ама по най-прекрасния начин,който не си и предполагал,че може да съществува някога...И ще обичаш толкова силно,колкото само едно щастливо сърчице може да обича!
Казвам ти го от личен опит.
Успех и не унивай!

FuCKkK13
07-13-2013, 09:03
не съм съгласна,че постъпката и е курвенска ... всеки малко или много иска да си поживее
за теб не е толков важно,защото си го изживял
и не винаги това,че иска да е свободна значи че иска да е с други мъже
разбери я и продължи напред
на 20 години си и най-вероятно ще имаш още дълги връзки
гадно ти е,защото е станало от раз и не можеш да го осъзнаеш
ще ти е гадно още известно време и ще ти мине

kalpazanka
07-13-2013, 09:06
А може просто да не е посмяла да ти каже истинската причина в очите и да е измислила тъпо оправдание. Щото аз не бих търпяла някой да ми играе 24/7 на компа разни глупости, без нито да бачка, нито да иска да учи/да се развива. Липсата на комуникация с родителите ти също е сигнална лампа, която ми светна, докато четях.
Не изкарвай момичето уличница, а потърси проблема в себе си.

Amore-Mio*
07-13-2013, 10:36
Държиш се като някакъв лигльо.
Или пък, че все едно е дошъл края на света.

Да, знам, че ти е ужасно гадно, но трябва да продължиш напред, вместо да продължаваш да се скриваш в черупката си от света. Това няма да ти помогне, даже по-ще навреди.
Още повече, че щом не те е уважила - няма защо да страдаш. Ще си намериш момиче, което ще те обича, какъвто си и няма за едното нищо да си тръгне. И като за край, искам да ти кажа, че постъпката й не я прави курва.

Dimit1rM
07-13-2013, 14:41
Ама аз работя и чакам октомври за да почна да уча :) Не мисля, че аз съм от този тип хора, които можеш да наречеш "лигльо".

С нея говорих отново и се оказа, че иска да опита с ново момче. Причината, за което е месеца, който не се виждахме заради техните и в този един месец явно много неща са се променили. Те и казаха, че не може да идва вкъщи (понеже ние живеем на известно разстояние) ии.. това я смачка, понеже тя не искаше да пита от страх да не и откажат пак и да не и е гадно, но пита и стана тя една... Сега знам, че не е заради самият мен или за това, че играя на компа, аз и преди го правех, но тя си ме обичаше. Просто преди нямаше толкова много проблеми, колкото имаше напоследък. Може да мине време и да размисли, но се съмнявам. Само знам, че няма да намери "другото" момче. Поне не такова, което да я обича както аз и да ме превъзхожда с нещо. Тя изглежда добре в моите очи и не е тип момиче на всяко момче. Тя не вярваше, че я обичам. Не знам какво ще последва. Не е дошъл краят на света, просто света се промени много за кратко време.

Това за родителите? Къде е връзката? Аз живея с баба ми и дядо ми и те са страхотни и тя ги харесва много и всеки би. Не са чак толкова стари, много са приятни :) Не мисля, че това е бил проблема.

Честно казано освен проблема с родителите и... и това, че напоследък малко я пренебрегвах (но тя не е от този тип момичета, на които и пречи чак толкова, има много приятелки и не може това да е проблема)... не знам какво друго може да е. Не ме вълнува какво е и не искам да предполагате. Просто исках да кажа как се чувствам и знам, че няма да се съберем отново, поне така го усещам. Майната му на причините. Все пак благодаря за коментарите :)

Dimit1rM
07-13-2013, 14:45
Само да поясня... к**ва за мен означава: Момиче, което е неспособно да обича и търси разнообразието при мъжете.

По тази логика (тя си е моя, може и да е грешна) това, че тя иска да приключи тази връзка и да започне нова в бъдеще просто защото "не вярвала", че може да бъде цял живот с 1 момче (аз и бях първото момче). Това ИЗГЛЕЖДА к**венско, но не съм казал, че е к**ва. Просто така изглежда. Не ме нападайте така все едно съм казал "тя не иска да е с мен, значи е к**ва" :D Не вярвам да е заради секса, беше си добре и за двамата. Не мисля, че има какво повече да търси от това, което съм и дал. Може би просто връзката ни я стресира... техните я стресираха. Както казах, няма значение. Дано не сте ме разбрали погрешно.

Dimit1rM
07-13-2013, 15:34
Аха. Това ни беше достатъчно. :cool:

Това пък какво трябва да означава? Аз я познавам от както беше на 6 и си разменихме първите ни целувки когато бяхме 2-3 клас. Играли сме заедно като малки и я познавам. Знаех какво иска и какво и трябва. В такъв смисъл няма какво повече да и дадат. Казах, че не може да е секса. Нищо, че и бях първото момче - ако това имаш предвид.

Идея си нямам какво трябва това да означава. Тя беше СУПЕР щастлива с мен и се радваше на всичко. Имаше изблици на любовни ласки и какво ли още не. Беше си съвсем романтична връзка и се обичахме много. Беше доволна от всичко! Как може това да се е променило за 1 месец? Та в този месец ние не сме се виждали и тя не е и помисляла за друго момче - сигурен съм в това, както съм сигурен коя е майка ми. Единствената промяна беше това с родителите и.

Dimit1rM
07-13-2013, 15:36
А то определено се е променило и аз го виждам, но не знам как, а и това няма значение. Не това беше смисъла на темата.

disfu
07-13-2013, 17:02
Пич точно днес почуствах това което си почуствал ти, същата история като твоята, тя ме обичаше повече от мене аз дори не бях сигорен дали я обичам, постояно се страхуваше да не я зарежа и т.н. , мислил съм много пъти че не е за мене, но не я зарязах, можеби защото щеше да ми е гадно а и когато я видех малко или много имах чуства и си променях мнението, но когато се прибирах в нас пак почвах да мисля че не е за мене, че се лигави много и т.н... Винаги когато се скарахме тя ме гонише, плачише за мене, вика че не можела без мене, но уви явно вече може защото ме заряза неска по тела, каза ми че неможела повече да се виждаме толкова рядко 1 път 2 пъти в седмицата, защото аз съм от друг град... обичала ме но не издържала, аз това го разбирам, но после усетих че не ме обича, а тя продалжаваше да твърди че ме обича, и в същото време не искаше да се саберем, аз и казах че няма да е така, но тя така и така не се съгласи да се саберем, а преди бях на неиното място, и не съм я зарязвал, а сега тя ме заряза като чувал, не подозирах нищооо, стана от ряз.. неможах да я позная, как може да се гушкаме така да усещам че ме обича а след 2 дена да скъса с мене.. и ми е много гадно, а мислих че не я обичам истиснки, и сега го мисля, но ми липсва много гадно ми е искам да съм с нея но..

ИЗВИНЯВАЙТЕ ЗА ГРЕШКИТЕ просто не се чуствам добре, не съм спал, не съм ял изобщо като зомби съм, и съм ацки объркан..

disfu
07-13-2013, 17:04
Аз си знаех че когато я загубя ще си я искам обратно.. :/ такъв съм си, все оценявам нещата когато вече ги загубя :/

Auriss
07-13-2013, 17:34
Почвай с програмирането да видиш колко бързо ще ти се отще дори да ги мислиш тия глупости. :D

Dimit1rM
07-14-2013, 09:49
Пич точно днес почуствах това което си почуствал ти, същата история като твоята, тя ме обичаше повече от мене аз дори не бях сигорен дали я обичам, постояно се страхуваше да не я зарежа и т.н. , мислил съм много пъти че не е за мене, но не я зарязах, можеби защото щеше да ми е гадно а и когато я видех малко или много имах чуства и си променях мнението, но когато се прибирах в нас пак почвах да мисля че не е за мене, че се лигави много и т.н... Винаги когато се скарахме тя ме гонише, плачише за мене, вика че не можела без мене, но уви явно вече може защото ме заряза неска по тела, каза ми че неможела повече да се виждаме толкова рядко 1 път 2 пъти в седмицата, защото аз съм от друг град... обичала ме но не издържала, аз това го разбирам, но после усетих че не ме обича, а тя продалжаваше да твърди че ме обича, и в същото време не искаше да се саберем, аз и казах че няма да е така, но тя така и така не се съгласи да се саберем, а преди бях на неиното място, и не съм я зарязвал, а сега тя ме заряза като чувал, не подозирах нищооо, стана от ряз.. неможах да я позная, как може да се гушкаме така да усещам че ме обича а след 2 дена да скъса с мене.. и ми е много гадно, а мислих че не я обичам истиснки, и сега го мисля, но ми липсва много гадно ми е искам да съм с нея но..

ИЗВИНЯВАЙТЕ ЗА ГРЕШКИТЕ просто не се чуствам добре, не съм спал, не съм ял изобщо като зомби съм, и съм ацки объркан..



:) Наистина много подобно. И аз в началото не бях сигурен дали я обичам наистина. Тя беше сигурна и всичко останало е като в твоята история, дори това, че сме от различни градове. Само дето аз я познавам от много отдавна и не е лигла. Нямаше кусури в моите очи. Може би това, че беше малко несериозна или по-скоро мислеше като дете, а аз малко съм пораснал и ме изнервяше това в началото. Аз знаех, че ще я искам обратно, но не очаквах да я загубя така изведнъж. И аз оценявам нещата като ги загубя. Welcome to the club.

disfu
07-14-2013, 12:26
И аз я загубих изведнъж и си знаех че като скъсаме ще си я искам пак, уш не я обичам ама ми е гадно.. незнам и аз за какво сякаш се влюбих в нея когато вече всичко свърши.. иначе и тя мислеше понякога като дете и това ме дразнише..

Както и да е трябва да се гледа напред.. мн ми е гадно просто ама..