PDA

View Full Version : Неподходящи ?



Miglena.M
07-13-2013, 14:36
Имам чувството ,че някъде греша и че нещо е дефектно в мен и не знам как да го променя.Абсолютно винаги си намирам мъже ,които са крайно неподходящи за мен,а отблъсквам свестните.Възможно ли е да съм някаква мазохистка и да ми е приятно да ме нараняват.Страхотно умно и красиво момче ,ме кани да излезем ,държи се с мен уникално ,взима ме от вкъщи ,после ме докарва ,даже ми отваря вратата на колата и ме изпраща до входа,държи се супер възпитано и мило ,не бърза и е сдържан.В същия миг излизам с момче ,което ми се обажда и ми казва,да отида на метрото да се чакаме,че не му се разкарвало до вкъщи ,отиваме на някакво парти с негови приятели ,още в колата се напушват ,държи се така все едно може да спи с мен още в дискотеката,когато му казвам ,че искам да си тръгна ме целува и казва утре ще ти се обадя и ме оставя сама да ходя да си хващам такси и да се прибирам.И естествено аз започнах връзка с втория нямам представа защо .. и естествено нищо не се получи ,понякога беше изключителен,лежим с часове и говорим ,страшно мил и внимателен е става преди мен,прави закуска и кафе,след това не ми се обажда 2 дни ,а когато ми се обади ми казва "Ей как си какво става,тея дни разбих по цял ден бях на партита направо се смазах не знам какво се случва ,мисля да поспя ,ще ти се обадя когато стана да се видим за 1 час ,че имам уговорка с аверите " .. не можех да продължавам така ,а дори не знам кое ме привличаше в него ,да изглеждаше страшно добре,но все пак ,,винаги избирам грешния ,имах 2 годишна връзка с момче ,което беше напълно незрял и несигурен ,в момента в който му казах,че не мога да продължавам с него той ми предложи брак ,имам чувството ,че съм някакъв магнит за безхарактерни и емоционално недорасли мъже.

Баща Ти
07-13-2013, 14:37
Красива ли си?

NikafNqkaf
07-13-2013, 15:12
Красива ли си?

Нова мама ли ми търсиш :S

fakesmiles
07-13-2013, 15:25
Ти не си магнит за тези мъже,ти сама си ги избираш и го знаеш.
Изборът с кой да бъдеш си е твой,другите хора и да ти казват полза никаква...

Miglena.M
07-13-2013, 15:43
И това е възможност,но ако е така защо го правя не мога да си го обясня защо правя грешен избор като виждам,че ще сгреша.

PainMonopoly
07-13-2013, 15:49
Явно лошите момчета те привличат повече сексуално.

Amore-Mio*
07-13-2013, 16:03
Сама си си виновна.
В този живот решенията и изборите си ги взимаш, и правиш сама. И реално, в случая, теб те влече това, което не можеш да имаш, а именно това, че от втория ти няма да получиш нито любов, нито внимание, каквото например, би получила от първия.

Лично аз, на твоето място, не бих продължила с втория.

Miglena.M
07-13-2013, 16:10
Ами аз не продължих всъщност той ме заряза ?! .. Ясно е ,че сама си ги избирам,но не мога да разбера защо ,мисля си коя от грешките ме е довела до това мазохистко състояние.Дали това,че започнах да правя от твърде малка секс,че пробвах доста неща правех доста грешки ,но кой не е като е бил на 15-16-17-18 ,аз бях и пробвах хиляди неща и сега искам нещо нормално ,но не го получавам.Виждам красиво умно момче ,с добро държание ,хубава работа и стабилен ,излизаме и той иска да се запознае с приятелките ми ,ами как да стане и аз го запознавам с познати приятелки така да го кажа от университета например.Но той иска да се запознае с най-близките ми,ами имам 2-3 приятелки от дете ,виждаме се по 2-3 пъти в седмицата ,но просто ми е неудобно от тях,аз не споделям с тях ,като цяло и момичетата са просто непредставителни или не знам как да го кажа,едната е с дете на година ,а е на 23 живее с бащата на детето си ,а мисли за други,няма дори средно,другата има средно ,ходи с пълния селяк 4 години никаква реализация нямат,едната е сервитьорка ,другата работи в производството и просто ми е неудобно от момчетата да ги запознавам с тях,не знам дали по някакъв начин това не ми пречи не знам ..