PDA

View Full Version : Антидепресанти



DeniseWallace
07-13-2013, 15:10
Нормално ли е да се прозявам постоянно, да се чувствам замаяно и да усещам някакво напрежение в мускулите си?
Също така от както ги пия имам чувството, че не спя нощем.. имам чувството, че съзнанието ми работи някак. О.О
Също така спрях да сънувам. Преди ме мъчеха кошмари всяка нощ, но имаше и хубави, приятни сънища а сега не сънувам абсолютно нищо.
Нормално ли е? о.о

Minwu
07-14-2013, 02:22
Едвали много хора тук пият антидепресанти.. Поне така предполагам. От спец. лице ли са ти изписани? Най-добре се обърни към някой, който разбира и може да ти помогне. На колко си години?

AliceSw
07-14-2013, 10:00
пиеш ли алкохол с тях, това е пълна смърт с подобни хапчета

пила съм преди, спях много повече от обикновено, въпреки това никога не се наспивах добре, заради това бях и адски агресивна и раздразнителна, но аз ги мешах с какво ли не и са се получавали много големи филми

като цяло, ако не са предписани от доктор, ги спри...ако са, отиди при него да ти ги смени с други

MrCroW
07-14-2013, 18:49
На кратко , като бях 9-ти клас не ми се ходише на даскало заради компа бях голям маниак тогава :D та наще докараха някъв психиатър в нас мислят че ми има нещо , ама аз еи тка от мързал че и ми се цъка по цял Ден :Д та той ми предписа някви хапчета вика сиг си в депресия , и аз като видях страничните ефекти и веднага се навих глупака аз , викам си ох айляк ся като напушен сиг ще съм. Първо , пробвах по 2-3 часа мастурбирах и нищо :D голям смях ми беше после незнаех каде се намирам и то това само за 1 седмица . Главата ми празна, яко ми се спи , яко ме забъркват някви странни мисли и в края се депресирах направо не бях на себеси. Спрях ги разбирасе голям глупак :D .

Та ся ти препоръчвам да ги спреш и да го преодолееш този етап сама. Аз в момента рехабилитирам след 6 месеца мъчение с паническо растройство , и сега само депресията ми остана. Знам кво е да се чудиш как тка нещата които са те кефили преди сега даже те дразнят на моменти.Да неси на себеси да неможеш да си събереш мислите. Повярвай ми бил съм МНОГО по зле от тебе ама много и се оправих с ДОБРА диета . Тичане в парка , ЯКО трениране на мислите . Под трениране на мислите ще рече всеки път да се насилваш просто колкото и да ти е тъпо да се насилваш да се усмихнеш и скоро ти става навик , нито една мисъл неможе да ме садне вече а след панично разстройство не е лесно хич. И сега тука седиш и се самосъжеляваш за кво ? За няква смешна депресия ? Аз изгубих цифра близки, ебах си майката на здравето с алкохол цигари наркотици и кафе в продължение на 7 години, лежах в болница 1 седмица , замалко да умра и това представиси какво ми е причинило на психиката . Само витамини съм пил САМО. И съм си напълно окай :) пробвай и ти , усмихни се , намери някой като тебе , принципно на мене много ми помогна като си намерих някой в моята ситуация. Действай , спри да се самосъжеляваш , ЖИВЕЙ. И помни това което не ни убива ни прави по силни !

DeniseWallace
07-24-2013, 17:55
На 19 години съм. Не пия алкохол, не взимам наркотици или нещо подобно. Хапчетата ми ги изписа психиатър, определи ми диагноза "тежко депресивно разстройство" или нещо подобно.. Та.. тези дни наминах до него, изписа ми и някакви хапченца със зелена рецепта които едвам ги открих из града и вече се чувствам по-добре. :)
Не се самосъжалявам.. просто се чувствам ненужна, не изпитвам същото удоволствие от свиренето на китара, рисуването, всичко ми е безразлично, станах безчувствена, страня от хората, харесва ми да съм сама, тъжна съм но не знам защо ..мисля, запитвам се на ум защо съм тъжна, какво ме тревожи? Но не стигам до ясен отговор.
Както и да е.. Мога да твърдя, че тези дни съм по-добре. Вече не сънувам кошмари, няма я постоянната умора през деня и безсънието през нощта. Е, все още се събуждам призори, но успявам да заспя отново след това! :3 :)