PDA

View Full Version : Help.. !



damnguy
07-13-2013, 17:38
Ем така де, ще ви обясня на кратко. Срещнах 1 момиче от съседното училище и тогава всичко започна. Още от пръв поглед я харесах, а щом си поговорихме още повече. Не се осмелих да и кажа, че я харесвам защото си имаше приятел. След 2 седмици и писах, че я харесвам ... само че в ask.fm кат анонимен :XX Така де поинтересува се кой съм и и писах само, че от друг мой skype, където няма име.... Така де много харесвам това момиче и постоянно си пишем когато сме онлайн. Тя много иска да разбере кой съм, но не знам какво ще стане. Не знам дали ме харесва. С дълга коса съм (колко да е дълга - почти до раменете), тренирам, 1.73 съм висок (доста съм висок за на 14 год xDD). Мисля, че изглеждам добре, имам самочувствие, но ме е страх да и кажа чувствата си...

пAteNцЕ
07-13-2013, 17:59
Не прави грешката да й казваш за чувствата си онлайн.
срещнете се някъде и като те види,ще й видиш реакцията веднага :Д

damnguy
07-13-2013, 18:08
Само да не вземе да избяга xDD. Човек проблема е че се панирам като я видя. Много я харесвам и не искам да прецакам нещата..

shusha
07-13-2013, 18:13
Стегни се, кажи и, че си стеснителен и се срещнете

пAteNцЕ
07-13-2013, 18:13
ами просто събери кураж,ма :cool:
поне ще ти олекне после, но все пак имай предвид, че е заета и възможността за фейл е голяма -.-

damnguy
07-13-2013, 18:19
Ем фейла може да е само от това, че АЗ я харесвам (тоест каква ще и е реакцията). Искам да кажа, че няма приятел и "пате" няма шанс за фейл там xD

HollyGolightly
07-14-2013, 05:15
Стига се кри като мишка зад фалшиви акаунти, а и кажи кой си. Поне тогава ще знаеш реално имаш ли шанс или не.
И ако те притеснява дългата ти коса, отрежи я, не е чак толкова сложно преполагам :?

damnguy
07-14-2013, 11:56
Добре. Направих нещата иии.. еми получи се. Вече знае кой съм, че я харесвам и тн. Само, че разбрах, че има приятел.. С нея постоянно си говорим на живо и онлайн. Тя с приятеля си не се виждат често, защото той живее в доста отдалечен град. Дори са се виждали 1-2 пъти и той е доста по-голям от нея. Добре де както и да е, та въпроса ми е как мога да спечеля момичето при тези обстоятелства.

pofff
07-18-2013, 13:56
Със много усилия,бъди естествен,мил(не не прекалено) и гледай да не говориш много. :smt006

LipSy
07-18-2013, 14:17
Уговори си среща с нея и направо й кажи, че я харесваш и имаш чувства. Ако пък те е срам или не си сигурен, че ще стане, изчакай още малко. Но все пак мисля, че ще е по-добре да й кажеш това на живо.