PDA

View Full Version : ще го преживея ли скоро ;(



mucinka95
07-13-2013, 18:40
Здравейте , имах връзка 2години и 3-4 месеца . Скъсахме преди 3 месеца . Още ми е супер гадно , почти всяка нощ плача , да не кажа всяка .. сещам се за хубавите ни моменти , гледам снимките ни , чета смс-и и просто не мога да спра да мисля за него , а се опитвам , но ми е главата постоянно ... супер гадно ми е вече 3ти месец не мога да го преживея .. Не мога да си представя да съм без него и само при мисълта ,че може да е с друга просто не мога да ви опиша чувството ... Някой който е имал дълга връзка , как е успял да се отърси след това ? :( :( :( ;(

analgin
07-13-2013, 18:59
Ще го преживееш , но трябва да се почувстваш готова да продължиш напред и да имаш желание да го направиш . С гледане на снимки и четене на смс-и нищо няма да постигнеш. Приеми раздялата или направи опит да се съберете .

mucinka95
07-13-2013, 19:05
или направи опит да се съберете .[/QUOTE]


изобщо да не става въпрос за събиране ! Аз исках да ме остави , защото се държеше много гадно с мен , затварях си очите хиляди пъти , но този път си държа на думата . Аз исках да се разделим , а сега ми е супер трудно ,но предпочитам така ,защото както споменах не е от нормалните момчета ....

vassy
07-13-2013, 21:57
В подобно положение съм..
Вместо да се сещаш само хубавите, се сещай и за лошите, но не го мрази.. Забавлявай се! Излизай с приятелки и се забивай с други.. Мисли за него като за хубаво минало, но без да съжаляваш!
Сама каза, че ти си го искала! Дивей! (не го разбирай като - прави секс с всеки срещат).. просто се разсейвай с други без нищо сериозно

TheBeliever
07-13-2013, 22:08
сещам се за хубавите ни моменти , гледам снимките ни , чета смс-и и просто не мога да спра да мисля за него , а се опитвам

Ако това са ти опитите да го забравиш, няма да стане скоро.

Каквото било-било. Няма да го преживееш ако продължаваш да се вторачваш в миналото по този начин.

HollyGolightly
07-13-2013, 22:12
Ти направо си обсебена от него и от връзката ви. Изтрий снимките или поне ги сложи на диск или флашка, че да не ги гледаш постоянно, оттърви се от СМС-ите, които ти напомнят за хубавите ви моменти. Опитай се да се срещаш с хора, за да не мислиш толкова много за него и с времето, малко по малко, ще спре да ти е толкова тежко.

mucinka95
07-14-2013, 09:38
точно това и щях да правя , ако ми беше останала някоя приятелка ! Заради него пренебрегвах всички . Сега като им пиша те ми казват ,че ги търся само като нямам какво да правя и са си с пълното право да се сърдят ... Извиних им се , но не мисля ,че ще спрат да се сърдят ... Останаха ми само 2 , едната работи от сутрин до вечер , с нея няма как да се виждам ... другата пък сега е същата като мен , хвана си гадже и си излиза само с него ... Нямам си никой и седя по цял ден в нас.... Но аз сама съм си го направила да е така , вината си е моя ....

takecare
07-14-2013, 11:04
Захвани се да правиш нещо, което ти харесва, което е било хоби или винаги си искала да опиташ. Запиши се на танци, например. Хем ще завържеш нови контакти. Без приятели трудно успяваш да се изправиш. Но пък не е нещо непростимо и ако те наистина са ти били приятелки, ще намерите път обратно.

PainMonopoly
07-14-2013, 12:43
Раздялата след дългогодишна връзка събаря и хората с най-здравите психики. Няма как да ти се размине някакъв период в който да си тежко депресирана. Така че квото се случва дотук е нормално.

Въпросът сега е да излезеш от това състояние. Разглеждай раздялата като ново начало, начало на нова ера за теб. Ще можеш да се захванеш с нови неща, да срещнеш нови хора. Намери си нещо, което да те разсейва, учи за някой изпит, запиши се на някой курс, работи, спортувай, квото и да е. Единственият начин да излезеш (бавно и постепенно) от депресията е да си напълниш ежедневието с неща, които ти носят удовлетворение.

Отебала си старите си приятели, вероятно няма да си ги върнеш, твоя грешка, но ще можеш да си потърсиш други.

vassy
07-14-2013, 23:48
[QUOTE=takecare;10768805]Запиши се на танци, например. QUOTE]

идеално! За приятелките - значи не са ти били истински приятелки! От мен го знай и аз както казах съм така, затова сега имам само една, ама поне е истинска и ме разбра.. съвсем нормално е като имаш връзка да ги пренебрегваш..

ForzaFelipe
07-14-2013, 23:59
Всичко се преживява ;) Намери си занимание,престани да ровиш в спомените,там няма да намериш нищо което да ти помогне да продължиш напред ;) Намери си занимание,каквото и да еда ти запълва времето и да мислиш за това,излизай с приятелки,ходи на плаж,огледай се за момчета ако трябва :D Ама не да скачаш от легло на легло нали..Така се преживява нещо,като продължиш напред,а не като гледаш назад. :)

AnarchyBoy
07-15-2013, 00:16
Ще го преживееш, но трудно, бая време сте ходили, аз миналата година бях така, заради 3 годишна връзка, но ми мина доста бързо де.. ;) Спокойно, излизай и си създай нови контакти.. :) Всичко ще се оправи.. :)

Pedigree
07-15-2013, 04:21
Няма по-кухо и нелогично племе от жените. Той се държи гадно, тя не може да го прежали. Няма как да ти мине, докато си четеш старите смс-и и цивриш. Не си трий смс-ите, не се мъчи да забравяш, а си живей въпреки това. Никога не съм изпадала в чак такива депресии, защото приемам нещата като опит, а той е безценен. Ти сама си обясняваш, че не искаш да се събирате, и той се държи кофти. Тогава какво ревеш 3 месеца? Имаш толкова неща пред теб, необвързана си, то не е нещо лошо. Аз ли съм луда, или ти, не знам, но аз на твоето място щях да си прекарвам добре, а не да се сдухвам. :)