PDA

View Full Version : Мрази ли ме,какво по дяволите е това?!?!



In ever walk alone
07-13-2013, 21:19
Искам да споделя една изключително неприятна,да не говорим и колко болезнена ,моя драма.Влюбен съм в едно момиче,но очевидно ,меко казано тя не изпитва същите чувства.И не стига ,че достатъчно ме боли от факта,че никога няма да откликне на чувствата ми,ами и онзи ден както си говорехме с мои приятели с периферното си зрение забелязах,че и тя беше наблизо с нейни приятелки и идва към мен и без да казва нищо ме изрита в слабините,според мен със всичка сила и докато аз се гърчех и не можех да си намеря място от болка ,всъщност не знам и как не припаднах,понеже уж мозъка изключвал при силна болка,тя се смееше с приятелките си и просто каза :"Я,наистина било забавно."Толкова ли ме мрази ,че трябваше да изтърпя и това ?!Още ме боли само като вървя...Нито съм я обидил по някакъв начин,нито нищо ,то почти не комуникираме,а просто дойде и ме изрита....

Баща Ти
07-13-2013, 21:23
Това е щото си по-голяма жена от нея.

FuCKkK13
07-13-2013, 21:28
следващия път я постави на мястото и чрез думи.. кажи и,че на теб ти работи сивото повече от на нея.. прасни и няколко интелигентни изречения за поведението и и за това,че не предполага,че това да риташ момче там може да му доведе проблеми и то пред много хора и я виж дали после ще е толкова отворена..
е такива много мразя

In ever walk alone
07-13-2013, 21:46
Това е щото си по-голяма жена от нея.
Когато се депозира твърдение,се излагат доводи,освен това се предполага изречение от 5 думи ,да бъде написано грамотно.Аватара ,nick name-а ти и езиковата култура,комбинирана с неоспоримата логика,водят единствено до извода,че си просто идиот,неспособен за колоквиум.

Баща Ти
07-13-2013, 21:48
Позволяваш момичета да те удрят в слабините? Доста жалко.

heartsdesire
07-13-2013, 21:52
Не е трябвало да бездействаш след случката. Следващия път като я видиш направо отиваш при нея и ѝ пускаш една интелигентна лекция за това какви неща могат да се случат след това, което е направила, че има опасности, обясни ѝ колко е ''интелигентна'' и приятелките ѝ какви са същите, но без да я обиждаш. Ще остане на място.

In ever walk alone
07-13-2013, 21:58
Позволяваш момичета да те удрят в слабините? Доста жалко.
Момичета?!Жалко е,че единствено и множествено число също ти идват в повече....Моля,излагай форумната си мъдрост някъде другаде.Мнението ти е толкова ценно и съдържателно ,колкото една смачкана кайсия.Ако живота ти е толкова безсмислен и скучен,винаги можеш да си прережеш вените в някой ъгъл.Повече не мисля да отделям внимание на жалките ти опити за изразяване на мисъл.

Баща Ти
07-13-2013, 22:00
А на теб момичетата ти се присмиват.

In ever walk alone
07-13-2013, 22:08
Не е трябвало да бездействаш след случката. Следващия път като я видиш направо отиваш при нея и ѝ пускаш една интелигентна лекция за това какви неща могат да се случат след това, което е направила, че има опасности, обясни ѝ колко е ''интелигентна'' и приятелките ѝ какви са същите, но без да я обиждаш. Ще остане на място.

Интелигентната лекция едва ли ще има ефект върху нея,а за приятелките и да не говорим.А не мога да я ударя,не знам и как се влюбих в подобно момиче,за което семантиката на живота е сандалки за 200 лв.,кафенце в мола и в тоя ред на мисли.....Общо взето пълен игнор ще е от моя страна,но не мога да си обясня що за забавление ще да е това да риташ без причина ,за забавата....

yakuza_
07-13-2013, 22:09
Заболя ме само като си представих, как може някой да ме ритне в слабините :(
Тая да не е едноклетъчно? А ако почнеш после да пикаеш кръв, за да може тя да се направи на интересна? Аз ако бях докато падах да се свия, щях да я хвана за крака и да я засиля с мен надолу. Това не е момиче, а дебил. Дебилите го заслужават винаги.

pandabear
07-13-2013, 22:12
отхапи ѝ зърната! <:

от сега нататък пълен игнор и така, не ти трябват отговори на въпросите ти, просто защото 'то'- не казвам 'тя', защото ме е срам, че е от моя пол- не заслужава дори да се чудиш каква е причината да го направи, не че не е ясно: яко тъпа, проста и ограничена.

In ever walk alone
07-13-2013, 22:19
Абе,то хубаво ще игнорирам,ама как да я изкарам от главата си,по-точно сърцето....Това любовта,може да бъде доста кофти чувство.

Баща Ти
07-13-2013, 22:21
Пробвай с други момичета. Клин клин избива.

heartsdesire
07-13-2013, 22:23
Абе,то хубаво ще игнорирам,ама как да я изкарам от главата си,по-точно сърцето....Това любовта,може да бъде доста кофти чувство.
Избий си от главата, че това същество заслужава любовта ти.

tori
07-13-2013, 22:30
Отиди, обясни и какви са рисковете от това, обясни и, че е кифла и че трябва сериозно да се замисли над действията си. Ако все пак продължи с побоищата, извърти и шамар, който ще помни дълго.

yakuza_
07-13-2013, 22:32
Няма какво да и се обеснява, изчакай да забременее, отиваш набиваш и 2 шута в корема и не забравяй да й се изсмееш.

In ever walk alone
07-13-2013, 22:40
Не мога да ударя жена,да не говорим такава,към която имам чувства.Дори ми се струва,че и не мога да я квалифицирам с обидни думи.А и се съмнявам,като и кажа ,че е кифла, да се трогне.Най-много пак да ми посегне,а няма да и отвърна с физическа сила.Като цяло доста нелепа ситуция-100 кг. съм,тренирам откакто се помня.Нося на бой и на болка,но много ме нарани ,че точно тя постъпи така с мен.Сякаш ме мрази ,без никакъв повод,просто ей така.

tori
07-13-2013, 22:51
Виж сега, хем те боли, хем те сърби тебе. Не искаш да я игнорираш, не искаш и да говориш с нея. Тези принципи са остарели. Нещата трябва да са до човек. Най-доброто решение са разговорите, ако все пак ти посегне, отвърни и. Не може да пребива някого понеже и е кефнало така. Не може да и ставаш някаква изтривалка, щото видиш ли тя е ебати сексито.

yakuza_
07-14-2013, 05:04
Не мога да ударя жена,да не говорим такава,към която имам чувства.Дори ми се струва,че и не мога да я квалифицирам с обидни думи.А и се съмнявам,като и кажа ,че е кифла, да се трогне.Най-много пак да ми посегне,а няма да и отвърна с физическа сила.Като цяло доста нелепа ситуция-100 кг. съм,тренирам откакто се помня.Нося на бой и на болка,но много ме нарани ,че точно тя постъпи така с мен.Сякаш ме мрази ,без никакъв повод,просто ей така.

Няма страшно, днешните жени са еманципацирани. А и една нормална жена няма да дойде да те рита в чатала, а по-скоро ще ти вкара един шамар, естествено с причина.

HollyGolightly
07-14-2013, 05:10
Когато се депозира твърдение,се излагат доводи,освен това се предполага изречение от 5 думи ,да бъде написано грамотно.
Някакво момиче те рита, да болезнено е, сигурна съм, но вместо да се справиш със ситуацията като мъж, ти се жалваш по форумите, че те мразили. Нищо няма да постигнеш по този начин, най-много пак да те наритат.

102
07-15-2013, 07:04
Напиши й гневно писмо, но не забравяй да изтъкнеш и доводи.

Glamour92
07-15-2013, 07:23
втф ...
О.о
Що за жени си харесваш?

Amore-Mio*
07-15-2013, 10:33
Вие на колко години сте, бе?

Детски драми.

Простотии.

andreafenka
07-15-2013, 22:09
изключи емоциите си

heartsdesire
07-15-2013, 22:16
изключи емоциите си
Прекалено много The Vampire Diaries.

In ever walk alone
07-16-2013, 00:24
Така,реших да опитам вашата стратегия да говоря с нея за постъпката и.Издебнах я ,като е сама и отидах при нея ,като опитах да и обясня ,че с нищо не съм заслужил подобно отношение и постъпката и е меко казано отвратителна.Но девойката дори не изчака да си довърша пледоарията и посегна пак да ме рита,но този път и хванах крака и го блъснах обратно към земята.Ядосах се и се разкрещях,че пак посяга да ме рита, а аз дори имам чувства към нея ,и вместо да се опитва да ми качи отново топките на врата,да ми каже дали ще спре да ме рита и ще ми даде шанс или наистина ме мрази и да прекратя всякакъв контакт и всеки по живо -по здраво.Сякаш леко се смути,но нищо не каза,фръцна си четирибуквието и гледах как гърба и се отдалечава.....Явно няма да я бъде тая моята любов...

damnguy
07-16-2013, 06:15
Брат къв е тоя звяр по който си си паднал... Тя те бие ти я обичаш. Еб*ти аз любовта

heartsdesire
07-16-2013, 08:31
Горкия. Нямам думи, тая само да влезе във форума и... :D Мъртва е.

damnguy
07-16-2013, 08:43
А брат ми. Сетих се как да и го върнеш. Само и покажи темата тука xDD

tori
07-16-2013, 08:52
Голяма е простакеса, не се занимавай с нея. "Бий ме, обичам те. Умри, ще те взема." не вАжи.

VenkolM
12-13-2015, 19:03
Пробвай с други момичета. Клин клин избива.

Колко си жалък, не мога го повярвам.

muhatacece
12-14-2015, 01:49
Ако бях аз, ква хубава майна щях да и тегля ... Тая е няква ограничена, проста селянка, избий си я от главата, щи мине, а ако пак ти посегне я насери с думи