PDA

View Full Version : Живея в измислен свят



deni261
07-14-2013, 10:11
Здрасти на всички.Най-добрата ми приятелка ми сподели че от около година две живее в измислен свят.Тоест,тя си представя бъдещия си живот след време-как ще се развият нещатата,как с любимото момче първо ще бъдат гаджета(те още не са),а после ще се омъжат как ще имат дечица,как ще ги кръсти каква детска количка ще има и т.н.Моля ви да ми кажете това само при нея ли е или и при вас го има.Благодаря ви предварително.

takecare
07-14-2013, 11:01
Няма лошо да си представяш бъдещето, това са планове, но в такива подробности винаги изглежда глупаво. Според мен трябва малко трябва да почнеш да я отделяш от въображаемият и свят, защото ще й повлияе зле след време. На колко е тя?

Minwu
07-14-2013, 13:56
Аз също си представям живота ми в детайли преди всеки мой избор, в различни ситуации. Ако направя така, и така какво ще стане, какви ще са последствията и съответно мога ли да ги понеса. То мисленето не е лошо. :D Мечтите също... Не виждам какво лошо има в това да видя в някой магазин страхотна дрешка за кучето *например* и да си мисля колко ще ми е сладинко, докато аз си набавя парите. Това дава до известна степен мотивация.

Какво лошо има в това момичето да желае да се омъжи за въпросното момче, да си имат дечица и т.н.? Ти не си ли мислил никога как би искал да се казват децата ти? Не вярвам да не си го правил...

Аз лично много се кефя на хора, който си живеят в собствения си свят и не виждам нищо лошо в това. А ти вместо да оцениш това, което тя ти споделя го разказваш в някакъв си форум... Замисли се кой има нужда от промяна.

п.с. не разбрах кой живее в измислен свят, ти ли тя ли, момче ли си, момиче ли си :D извинявай (:

heartsdesire
07-14-2013, 15:46
Няма да ми пречи, ако приятелка ми разказва за бъдещето си. Въпроса е, че твоята приятелка може и да се разочарова, защото нещата не стават така, както ги планираме. :)

Amore-Mio*
07-14-2013, 21:22
Няма лошо в това да си мечтае.

HollyGolightly
07-14-2013, 22:34
Май не само си мечтаеш, ами имаш и раздвоение на личността, тези номера с приятелката всички ги знаем.
И не, до някаква степен не е лошо да си мислиш за такива неща, но ако прекарваш повече време в облаците, отколото в реалността, наистина трябва да се замислиш

Glamour92
07-15-2013, 08:11
... живее в измислен свят.Тоест,тя си представя бъдещия си живот след време-как ще се развият нещатата,как с любимото момче първо ще бъдат гаджета(те още не са),а после ще се омъжат как ще имат дечица,как ще ги кръсти каква детска количка ...

...и имат ферма за еднорози,които хранят с фураж от стрити водни кончета,феички и елфски уши?
Накарай я да излезе от тях като за начало. :)

deni77
07-28-2013, 12:35
Аз също си представям живота ми в детайли преди всеки мой избор, в различни ситуации. Ако направя така, и така какво ще стане, какви ще са последствията и съответно мога ли да ги понеса. То мисленето не е лошо. :D Мечтите също... Не виждам какво лошо има в това да видя в някой магазин страхотна дрешка за кучето *например* и да си мисля колко ще ми е сладинко, докато аз си набавя парите. Това дава до известна степен мотивация.

Какво лошо има в това момичето да желае да се омъжи за въпросното момче, да си имат дечица и т.н.? Ти не си ли мислил никога как би искал да се казват децата ти? Не вярвам да не си го правил...

Аз лично много се кефя на хора, който си живеят в собствения си свят и не виждам нищо лошо в това. А ти вместо да оцениш това, което тя ти споделя го разказваш в някакъв си форум... Замисли се кой има нужда от промяна.

п.с. не разбрах кой живее в измислен свят, ти ли тя ли, момче ли си, момиче ли си :D извинявай (: purvo tq givee v izmislen svqt i vtoro az sum momi4e

deni77
07-28-2013, 12:36
na Minwu deni261 i deni77 sa edno prosto na puviq my bqh zabravila parolata i suzdadoh nov profil

deni77
07-28-2013, 12:38
naistina ima hora s razdvoena li4nost no az ne sum ot tqh a i deni261 i deni77 sa edin 4ovek

deni77
07-28-2013, 12:50
Аз също си представям живота ми в детайли преди всеки мой избор, в различни ситуации. Ако направя така, и така какво ще стане, какви ще са последствията и съответно мога ли да ги понеса. То мисленето не е лошо. :D Мечтите също... Не виждам какво лошо има в това да видя в някой магазин страхотна дрешка за кучето *например* и да си мисля колко ще ми е сладинко, докато аз си набавя парите. Това дава до известна степен мотивация.

Какво лошо има в това момичето да желае да се омъжи за въпросното момче, да си имат дечица и т.н.? Ти не си ли мислил никога как би искал да се казват децата ти? Не вярвам да не си го правил...

Аз лично много се кефя на хора, който си живеят в собствения си свят и не виждам нищо лошо в това. А ти вместо да оцениш това, което тя ти споделя го разказваш в някакъв си форум... Замисли се кой има нужда от промяна.

п.с. не разбрах кой живее в измислен свят, ти ли тя ли, момче ли си, момиче ли си :D извинявай (:

estestveno 4e otsenqvam fakta 4e go e spodelila samo na men i ot tazi gledna to4ka az re6ih da vi spodelq za da razbera dali tova e 4estosre6htano qvlenie ili e samo tq za6toto se pritesnqvam za neq ii estestveno 4e sum si mislela kolko detsa iskam i kak 6te se kazvat no 4ak v takiva podrobnosti ne sum.No kato se zamislq donqkude e normalno no samo do nqkude.6te e kofti ako posle se razo4erova.Spomenah li 4e e kupila dre6hki za bude6toto si dete i dori my pi6e dnevnik za da znae to 4e i maika my e bila dete i e mislila kato nego.6tqla da my go dade na petnaistiq rogden den ili kogato e gotovo.I dori mi kaza 4e ako sega (na 13 po4ti 14) zabremenee bi rodila deteto i dage mnogo iska da ima dete to4no v tozi moment tuk i sega ot lubimoto mom4e estestveno no dori i da zabremenee ot dryg-ne lubimiq pak 6te rodi deteto i 6te go obi4a pove4e ot sebe si.EST 4e 6te si obi4a deteto no spored vas normalno li e.PItam za6toto sum zagrigena.Blagodarq predvaritelno

deni77
07-28-2013, 12:53
iska da byta koli4kata s deteto si (diri si e izbrala kakva) i postoqnno gleda nqkakvi bebe6tki koli4ki i stoki moge bi e obsebena ot detski koli4ki i zatova se sly4va vsi4ko tova kak mislite Blagodarq vi predvaritelno

fenastz
07-28-2013, 14:32
Филми