PDA

View Full Version : Чувствителна главичка



Planetarium
07-14-2013, 10:17
Нач'. Проблемът е следният : При допир, главичката на пениса ме боли. Имам добра лична хигиена. Не съм правил секс и се притеснявам от сега, дали това няма да попречи на акта. Така е от както се помня. Не съм забелвал други пениси, не знам колко плавно трябва да става, но понякога не е много гладък процеса. Имам чувството, че самата главичка е прекалено голяма и кожичката не стига. Правили са ми три пъти свирка около 15 мин и не съм свършвал. Като мастурбирам просто не си го забелзвам. Така е от както се запознахме с пениса ми. Надявам се да имате някакви отговори за мен, иначе ше бягам на лекар. Даже не знам как се казва лекарят, който се занимава с такива проблеми. Някой да има същия проблем или да е чувал нещо?

babity
07-14-2013, 10:21
Най-адекватното решение ще е да се видиш с чичко доктор. Уролог се казва лекаря, който преглежда чурките.

kalpazanka
07-14-2013, 10:23
В раздела под този има една тема с автор баткодоки- Фимоза. Пиши там, момчетата ще те упътят какво да правиш, дори могат да ти препоръчат и лекар.
P. S. Като съм написала името на темата Фимоза, не значи, че ти имаш това състояние. ;) Не се панирай излишно, преди да те види лекар. ;)

Rabalka
07-14-2013, 11:30
Аз сам правила свирки на момче с подобен проблем и ми каза и в началото не гледах да му го забелвам много.След обаче като му духах 5-10 мин и много лесно му излезе главичката и каза даже че не го боляло хич както в началото.Следващия път пак беше същото и той каза че може би било заради късо гемче или нещо такова май беше.Ама тва че не си свършил от свирка не значи нищо.

baby_baby
08-10-2013, 12:43
Отиди на уролог