PDA

View Full Version : Проблем с момиче



Stoyan98
07-14-2013, 22:27
Офф не знам вече на кого да споделя, затова се реших да пиша в този форум. Значи има едно момичето което харесвам, имам чувството, че и тя ме харесва, но не знам как да постъпя, в смисъл пиша и, тя ми пише всичко е окей, но не знам как да докарам темата, дали иска да опитаме и т.н... Изобщо не знам стъписвам се, забравям какво да правя като я видя и оле мале става всичко. Иначе не ме е срам по принцип ( до известна степен де ) и мога да и кажа спокойно в очите, че я харесвам, обичам и т.н...

Даже някаква идея как да завържа тема, че и на двамата да се хареса и така лека полека да со дойдем на думата, че се харесваме и т.н. ?

102
07-15-2013, 06:53
Как да завържа тема ? Как да завържа разговор ? По каква тема да е разговора ? Говорете си, за тва кви книги имате да четете ваканцията.

Dannie96
07-16-2013, 19:19
Първо, покани я на среща. По чатове в интернет не можеш да добиеш реална представа за нея. После като се видите, ако разговора не върви няма смисъл, според мен, да насилваш нещата. А ако имате общи теми и ти е добре с нея чисто и просто можеш да я целунеш, вместо разговор тип "Ти харесваш ли ме? Искаш ли да станем гаджета?..." Успех!

LadyTerrible
07-17-2013, 13:07
Изобщо не знам стъписвам се, забравям какво да правя като я видя и оле мале става всичко. Иначе не ме е срам по принцип ( до известна степен де ) и мога да и кажа спокойно в очите, че я харесвам, обичам и т.н...

Тези двете неща не се ли изключват взаимно? В чата те е срам,на живо не те е ?

Баща Ти
07-17-2013, 15:25
Срам путки не ебе!

...

...


...

Малка пишка - също!

AnarchyBoy
07-17-2013, 15:33
Срам путки не ебе!

...

...


...

Малка пишка - също!

Прав си всъщност.. :D

baby_baby
07-17-2013, 15:40
Е как в чата те е срам а на живо не ? Покани я на среща можете за всичко да си говорите се някак ще завържеш тема ;)