PDA

View Full Version : Забравено хапче



АнаМарин
07-15-2013, 07:42
Пия Ясмин вече втори месец. В шестия ден на първата седмица правих секс без презерватив, приятелят ми твърди, че не е свършвал в мен, макар че накрая излезе една капчица течност от пениса му. Силно се надявам това да е предсеменна течност, защото иначе... лошо. Та в същата вечер в 10 трябваше да пия следващото хапче, но го забравих (това на шестия ден). Вчера, когато стана време вече за другото хапче видях, че съм забравила предходното, притесних се, а и в листовката пише да ги изпия двете, тъй че го направих. Но все пак ме е страх дали няма шанс от забременяване. Имам час за гинеколог днес, но все пак искам малко да се поуспокоя преди това, защото ми идва да си тегля куршума от притеснение.

LDR
07-15-2013, 10:15
Е щом твърди, че не е свършвал в теб защо не му вярваш? Ако му нямаш доверие за такива неща, то изобщо вярваш ли му за нещо?

kam3n1tza
07-15-2013, 10:28
Честито след 9 месеца ще се радваш на едно малко сладко бебенце! Да ви е живо и здраво и ако си хванала наистина въобще да не ти е минало през ума за аборти и тем подобни! Оставяш си го! Да сте мислили навреме! Рапайте се с презервативи бе хора да знам че не е същото но поне ще си се насладите спокойно на изживяването от секса и приятеля ти ще може да свърши спокойно вътре без през цялото време да мисли за това че когато дойде кулминацията ще му стане прекалено хубаво за да го извади...

baby_baby
07-15-2013, 13:23
Е щом твърди, че не е свършвал в теб защо не му вярваш? Ако му нямаш доверие за такива неща, то изобщо вярваш ли му за нещо?

Съгласна съм с нея

zoolee
07-21-2013, 08:02
Няма проблеми, ако си пропуснала един ден. Приятелката ми и тя взема ( не Ясмин, но няма значение ) случвало и се е доста пъти да забравя да ги пие..и все още ( слава богу ) не е бременна, а всеки път свършвам в нея. Ако се притесняваш толкова много влез в аптеката и тест за бременност.

kalpazanka
07-21-2013, 09:34
^Рано е за тест, ако не са минали 14 дни. Да не говорим, че трябва да е с първа сутрешна урина и ако менструалоподобното течение не се появи, да вземе още 2 теста на различни марки.