PDA

View Full Version : Обичам ли я или не?



disfu
07-15-2013, 08:18
Значи имах връзка с едно момиче но, преди 3 дена скъсахме, когато бях с нея тя много ме обичаше искаше да е с мене, когато се скарахме тя ме гонише и плачише, правила е всичко за да не и се сърдя, аз не бях толкова влюбен дори на моменти чуствах че не съм влюбен, а сега незнам какво ми става, тя скъса с мене, от ряз аз въобще не предполагах, не мислих че е способна да скъса с мене, няма да ви казвам за какво скъсахме, но тя ми вика че още ме обича, но аз направих всичко почти да се саберем пак, но тя не иска, явно не ме обича, поне не както преди, незнам и защо ме лъже.. странното е че тя беше по заблудената и влюбената от двамата ни, а ме заряза.. аз когато бях с нея много често чуствах че не е за мене, незнам дали съм я обичал но често мислих да скъсаме, макар и да не бях готов да го направя, като я виждах (ние се виждахме по рядко) и ми харесваше много да съм с нея от начало, липсваше ми, но после на другия ден не чуствах същото баш, винаги ми е била сладка, хубавичка.. харесвах я 100%, но да я обичам незнам, просто сега когато тя скъса с мене, ми е супер гадно, липсва ми искам да я прегърна, незнам обичам ли я или просто щото вече я загубих и за това я искам пак при мене.. според мене е 2рото но наистина чуствам че искам да съм с нея пак.. незнам за какво така стана, сякаш сега я заобичах когато вече е късно :/

Също така кажете ми как да спра това чуство, и да не ми е гадно? Знам че трябва да си намеря нова приятелка но не е така лесно..

FuCKkK13
07-15-2013, 08:44
няма да чета какво си написал,само от заглавието ти казвам -НЕ
щом питаш,значи не
когато обичаш някой знаеш,че е така,няма ''май,не съм сигурен'' и т.н.

TrollFaace
07-15-2013, 09:01
Майко прочетох го аз съм бог
Просто искаш някой да ти тича след гъза като гледам

xXxPETYAxXx
07-15-2013, 10:33
Оценяваш нещо, когато го изгубиш - основната грешка на мъжете(а и на доста жени).
Следващия път като си намериш приятелка я оценявай преди да те зареже.

Smrazqvashta
07-15-2013, 10:41
Това, което имаше бе обикновено, загуби го и то стана ценно, а?

Amore-Mio*
07-15-2013, 12:18
Заобича я и я оцени, когато видя, че не ти е собственост и няма цял живот да ти тича след гъза ли?

granger
07-15-2013, 12:34
:lol: Що за зловещо тъп въпрос. Бил си идиот и вероятно ще продължиш да си,ама поне оценявай тва ,което си имал. Едва ли я обичаш,просто ти е тегаво,че тя ти е била шута, без да подозираш.
Застреляй се!

heartshapedbox
07-15-2013, 15:54
Не я обичаш, просто искаш пак да ти върви по свирката.

Georgi.M
07-15-2013, 17:45
Но влюби ли се, знаеш че поне мъжът умее много да обича... !!

Можеш брат да искаш 100000 момичета и да имаш мега яката тръпка с тях ,ама мога да ти кажа,че много рядко се влюбва един мъж наистина и когато го направи обича много силно и няма съмнения.

disfu
07-15-2013, 20:36
Знам че не ми е любовта на живота 100%, знаех си обаче че след като я загубя ще съжалявам, когато бях с нея мислих само за лошите неща в нея, а когато съм без нея (като сега) мисля само за хубавите който имаше тя :/

Знам че е супер тъпо това че оценявам нещата след като ги загубя, мисля да не правя тая грешка пак, обаче знам че тая раздяла е за добро до някаде, мисля че не сме един за друг така или иначе.. но просто нещо ме кара да я искам пак, дано това да отмине :/

Проблемът също в нашата връзка беше това че с нея беше много лесно всичко, каквото искам това ставаше, може би за това тогава не чуствах кой знае какви чуства, а сега тя реши да се разделим, нещо което въобще не предполагах че ще направи..

pofff
07-15-2013, 20:45
Мисля че искаш да си с нея пак,само защото няма кой да ти върви по свирката,и си свикнал някой все да ти е до ***. :) А това не е правилно,хората не са предмети ! :) И да я обичаш има една дума на английски ,,It`s to late" (мисля че така се пишеше :D )
"Също така кажете ми как да спра това чуство, и да не ми е гадно?" Това никой не знае.:) А като е скъсала с теб,значи най-вероятно (ако те обича) си направил някой гаф. ;) Като не мислиш с главата си,винаги ще патиш! :)

Dannie96
07-16-2013, 19:05
Не си я обичал, а ти е харесвало да има някоя, която да ти върви след свирката. Мислил си да я скъсаш, но тя те е изпреварила и егото ти се обажда. Сега не ти липсва момичето, а интимността с нея.

shmatarok
07-16-2013, 19:08
Видяла е как пишеш и ѝ е дошъл умът в главата, може би.

Иначе не, не я обичаш. Намери си нов начин за оползотворяване на свободното време.