PDA

View Full Version : Приятелката ми пожела да се разделиме. моля за съвет.



breakthewall
07-15-2013, 09:08
:)

Баща Ти
07-15-2013, 09:11
Иска да си почине, щото си путка. За 5 години и половина, деца трябва да имате бе?

И вместо да й имаш доверие и да правите всякакви яки неща, ти я ревнуваш и нон стоп я търсиш по телефончето.

Знаеш ли защо? Защото си досадна мъжка путка.

breakthewall
07-15-2013, 09:14
:)

nevermind...
07-15-2013, 09:15
Пич, звучиш като 15 годишен. Фани се стегни малко.

Баща Ти
07-15-2013, 09:16
Приятел преди да ме убиждаш нека ти кажа : За семеиство съм искал одавна . Тя не иска а и родителите са и против да се жени на тази възраст .

Не те обиждам. Казвам ти истината. Ако порева с теб - това нищо няма да промени.

Тази я отписваш, дотегнал си й, почвай да излизаш с други, тя ако реши е те потърси.

breakthewall
07-15-2013, 09:17
:)

granger
07-15-2013, 09:17
И вместо да й имаш доверие и да правите всякакви яки неща, ти я ревнуваш и нон стоп я търсиш по телефончето.



Прав е татко!
Ми нормално е да не ще да се жени, заедно сте от 5 години и половина, а се държиш все едно не я познаваш и я ревнуваш...недоверието убива връзката. Тва ,че се виждате веднъж на 100 години също.

Кво да направиш - остави я да си почине,ако толкова те обича , ще се върне. Ако не...така е трябвало да стане. Приемаш го и продължаваш.

tireheb
07-15-2013, 09:21
ми разделете се, тва ми е съветът
щом веднъж ти е казала, че иска, няма кво да го сучеш оттам нататък

breakthewall
07-15-2013, 09:30
:)

Баща Ти
07-15-2013, 09:31
ние сме разделени, просто я помолих за 2 ри шанс и тя каза че то края на седмицата ще ми каже дали иска да се видиме :(

Ще ти каже, че иска да останете приятели.

breakthewall
07-15-2013, 09:32
:)

Баща Ти
07-15-2013, 09:33
5те ти най-хубави години, когато е трябвало да се отдадеш на безразборен секс, алкохол и партита, си ги отдал на една шматка. Приключвай я.

xXxPETYAxXx
07-15-2013, 10:28
Е, то е нормално вече да ѝ омръзне такава връзка, ако ще и да не ѝ звъниш по 100 пъти. Просто сте се събрали, когато сте били сравнително малки, тогава сте били на съвсем различен етап. Вече сте пораснали(поне тя може би е, ти не си, а трябва), учете се от грешките си и не ги повтаряйте в следващите си връзки! Ще си намерите други, време ви е вече!

Amore-Mio*
07-15-2013, 10:31
Приятел преди да ме убиждаш нека ти кажа : За семеиство съм искал одавна . Тя не иска а и родителите са и против да се жени на тази възраст .

Извинявай, обаче, тя е пълнолетна от години насам, което ще рече, че ако иска да е с теб и да си създаде семейство няма да се съобразява с тях.

xXxPETYAxXx
07-15-2013, 10:40
Той каза, че И тя не иска. Много ясно, че няма да иска, съдейки по това, че са тръгнали, когато е била на 16-17 най-вероятно това им е единствената по-сериозна връзка. Най-много да е втората по-сериозна. И като почнете с това, че ако си пълнолетен няма да се съобразяваш с родителите си... Щото като направиш 18 хващаш Господ за шлифера, нали?

LDR
07-15-2013, 11:46
Аз ще ти кажа защо те е оставила... Ако имах приятел като теб (който е буквално обсебен от мен) и аз щях да го оставя. Не може да искаш от нея да оставя всичко (приятели, семейство) и да е само с теб! Това е най-голямата глупост, НАЙ-НАЙ-НАЙ-НАЙ-НАЙ! Запомнете го бе момчета. Дори и да не си и казал да си остави приятелите и да излиза само с теб, то се е подразбрало, когато ти си оставил своите. С какъв акъл зае*а всичките си познати. Ами излизайте всички, в компания с любими хора е най-добре. И стига си ревнувал момичето, естествено, че ще се чувства зле, ти я задушаваш буквално.

PainMonopoly
07-15-2013, 12:01
Абе малки са за семейство, затова не са създали досега. Иначе наистина да си 5 години с някого единствената логична развръзка е да създадете семейство, а повечето връзки започнали в пубертета се разпадат, защото това няма как да стане когато двамата са на 21-22 и са още студенти.

Иначе ще ти кажа само, че трябва да изясниш този въпрос бързо. Да речем в рамките на седмица. Трябва да ти каже категорично дали ще се събирате или не. Ако пак ти каже "не знам", го приемаш за "не". Ако е "да", събирате се и спираш да си тегав и ревнив. Ако е "не", забравяш всякакви надежди и продължаваш напред.

Ако не направиш така, рискуваш да останеш на каишката ѝ месеци, дори години. Това ще те съсипе и ще ти попречи да живееш нормален живот, в който да се запознаваш с нови хора, вкл с нови жени, които да можеш да си консумираш.

Така че това трябва да изискаш от нея - категоричен отговор. Дали ще ѝ звъниш, дали ще се виждате - все тая. Важното е да измъкнеш категоричен отговор и после си продължаваш според него.

MsBonbon
07-15-2013, 12:02
Ммм ти първия на момичето си и съответно тя първата ли ти е (във всяко отношение)Ако сте си първи и аз да съм след 5години ще искам да пробвам нещо ново..няма какво да се лъжем..Отделно,че ти я задушаваш с тази твоя ревност,спри да й звъниш на всеки 5мин.,оставия да си ПОЧИНЕ и се опитай да преодолееш тази своя мания по нея...

breakthewall
07-15-2013, 13:08
Осъзнах много неща за тези 4-5 дни, ако тя иска да се съберем ще е супер, а и не и звъня често сега от както сме скарани по 1 път на ден и тя ми се обажда по 1 път.Много от вас са прави кретен съм осъзнавам.Реишил съм да не я притеснявам тя до 1 -2 седмици ще ми каже дали иска да се видиме или не.До тогава няма да я търся за да не я притеснявам,да си помисли всичко.И да както казвате ще искам точен отговор да или не .

heartshapedbox
07-15-2013, 13:31
Иска да си почине, щото си путка. За 5 години и половина, деца трябва да имате бе?

И вместо да й имаш доверие и да правите всякакви яки неща, ти я ревнуваш и нон стоп я търсиш по телефончето.

Знаеш ли защо? Защото си досадна мъжка путка.

Mалко грубо, но пък абсолютно точно.
Сподели какво е станало после, макар че както преценям ситуацията, не би трябвало да възлагаш големи надежди.

muhtesemfan
07-15-2013, 15:33
Иска да си почине, щото си путка. За 5 години и половина, деца трябва да имате бе?

И вместо да й имаш доверие и да правите всякакви яки неща, ти я ревнуваш и нон стоп я търсиш по телефончето.

Знаеш ли защо? Защото си досадна мъжка путка.

+1