PDA

View Full Version : Помощ !



andreafenka
07-15-2013, 10:13
Здравейте аз съм момиче на 17 ! Имам един нетипичен проблем за моята възраст .... не мога да се целувам с език ще давам по-накратко харесвам момче излизали сме няколко пъти , много ми е хубаво с него по начина по който ме гледа усещам че и той ме харесва но дойде ли време за сбогуване погледне ли ме в очите приближи ли се малко ПАНИРАМ СЕ започвам да бръщолевя глупости и да отбягвам погледа му давам му лека целувка и се разделяме...той вече явно усеща защото ме попита дали изобщо го харесвам ..не искам да става така щом се прибера си казвам каква страхлива съм !! трудно е да намериш правилния човек много е лесно да го отблъснеш точно заради този мой страх от провала .Знам че е нещо просто..една целувка Проклета целувка....дори не знам дали ще се обади ..Помогнете моля ви !!

Баща Ти
07-15-2013, 10:16
Досега не си ли се целувала? :(

Smrazqvashta
07-15-2013, 10:21
Спокойно, няма да ти отхапе езика. ;)

Обясни му притесненията си, той ще те разбере. Давай смело, опитай поне. Ще видиш после как ще се смееш на това си държание и излишна паника.

andreafenka
07-15-2013, 10:26
Не не съм...
знам че е доста глупаво..но когато човек си втълпи че ще се провали наистина се проваля.. знам че е нещо просто ..не е ядрена физика но ме тормози доста.

Smrazqvashta
07-15-2013, 10:27
Опитай, после ще ти е смешно, като се сетиш колко излишни нерви си изхабила.

andreafenka
07-15-2013, 10:39
дано дано се получи ще опитам ...но все пак има ли някаква техника която да следвам :D

Smrazqvashta
07-15-2013, 10:43
Първо - френската целувка (целувката с език), не е нищо сложно, както повечето от вас си го представят. И аз също като вас, преди първата ми целувка се притеснявах, задавах си въпроси от типа "Какво трябва да правя?", "Дали няма да объркам нещо?" и прочие.

Общо взето, целуването не е голяма философия. Първата целувка е "най - трудна", след това вече ще се отпуснете.

Като за начало - отпуснете се, притеснението е ваш враг. Когато усетите че е дошъл момента за целувката, просто се наклонете бавно към вашия партньор/ка (не твърде рязко за да не си ударите главите) и допрете устни като за начало. Поради факта, че френската целувка е по-влажна от други типове целувки, е добре да започнете със сухи устни, а не да ги мокрите преди целувката. Докоснете ги няколко пъти. Започнете с нормална целувка, не твърде официална, но не и твърде агресива. Затварянето на очите е по ваш избор - въпреки че се смята за неприлично да се целувате с отворени очи.

По време на целувката, нежно отворете устата си и внимателно с помощта на езика си подканете и човека срещу вас да си отвори своята. Отново не твърде агресивно, вкарайте езика си в устата на човека срещу вас и игриво докоснете езика му. Това е! Сега просто играйте с вашето езиче с това на партьора/ката си.

Важно е да не забравяте да дишате. През носа обаче, не през устата! Внимавайте със слюноотделянето, преглъщайте, защото дори по време на целувка слюнкоотделянето не се прекратява.

Имаше и въпроси от рода на "Къде да си държа ръцете, докато се целувам?". Ръцете може да си ги държите, където ви е удобно - за момчетата: на кръста на момичето,да я гушнете с една ръка, а с другата да я галите по шията; момичетата също може да гушнете момчето. Общо взето където ви е удобно там ги дръжте, няма някакво правило за това..

babity
07-15-2013, 10:53
Изобщо не трябва да се притесняваш за такива неща. Отдавна съм в играта и няма да ти кажа какви катастрофални целувки съм имала, иначе опита го има, ама... Мисълта ми е, че дори и нещо да не мине като по холивудските филми никой няма да те изяде или да те анатемоса. Отпусни се и не го мисли толкова.

Amore-Mio*
07-16-2013, 10:29
Действай смело просто.

pofff
07-17-2013, 19:30
Ми,просто се отпусни,няма нищо сложно в това!

Alexsander777
07-18-2013, 12:42
Не не съм...
знам че е доста глупаво..но когато човек си втълпи че ще се провали наистина се проваля.. знам че е нещо просто ..не е ядрена физика но ме тормози доста.

Не мисля, че глупаво е най-подходящата дума, която може да се използва. Аз съм в същото положение, ще се учудиш, но това не е толкова рядко срещано. Знам, че това е твоята тема, но ще ти кажа нещо друго. Аз имам доста проблеми, от които нещо или някой трябва да ме откъсне и съм си поставил за цел след лятото да си намеря приятелка от сега се подготвям психически.

Сега по темата, мисля, че най - доброто, което можеш да направиш е да му кажеш къде точно е проблема и да го обсъдите
Ако е свестен ще те разбере и ще прояви, колкото е нужно търпение, ако ли не, то и без това не те заслужава!

Успех! :)