PDA

View Full Version : Първият/та...



MsBonbon
07-15-2013, 11:07
Днес съм настроена на вълна минало и доста мислих за случките в любовен аспект...Колко от вас помнят първия/та по когото/ято са били хлътнали,а може би дори влюбени.Имам предвид момчето/момичето което за пръв път ви е накарало/ла да усетите онези пеперуди в корема?И когато го/я видите изпитвате ли все още някакво вълнение или пък тръпка или просто малко по различно усещане от колкото към обикновен познат.Самата аз изпитвам нещо,неопределено към момчето, което ме накара да усетя пеперуди в корема за пръв път, когато го видя..да,не беше споделено и може би ми е неизживяна тръпка,ако може така да се нарече тъй като бяхме в 6 клас и все още деца и все пак това чувство се появява всеки път когато го видя.
Просто ми е интересно вие какво мислите по въпроса? :))

LDR
07-15-2013, 11:34
Естествено, че го помня. Какво изпитвам?... Много, много трудно да се каже. В никакъв случай любов, вече не. Вече 2 години съм със сегашния си приятел и той ме кара да забравям всичко лошо и само да се радвам на моментите ни заедно. Колкото до онзи бившия, може би изпитвам малко ярост, но в същото време и радост...Не знам. Той толкова ме нарани, а аз така бях хлътнала по него. Но всичко се връща, за това пък сега той втора година страда и се чуди как да ме върне, а аз съм безкрайно щастлива с най-прекрасното момче на земята.

HollyGolightly
07-15-2013, 12:05
Да, помня го. Като се сетя за него ми става неудобно, понеже сега (както и тогава де) прилича на анимационен герой. Много загубено хлапе съм била...

Amore-Mio*
07-15-2013, 12:11
Помня го, разбира се.
Тъй като не беше кой знае колко отдавна, въпреки че не ми е първия по принцип - той е първият, който ме накара да разбера това чувство. И ще си го помня. Въпреки всичко! Бях щастлива с него и се радвам, че съм го срещнала.

strawberry88
07-15-2013, 12:15
Помня го.Когато го видя сега, не чувствам абсолютно нищо.

PainMonopoly
07-15-2013, 12:17
Случаите в които съм си харесФал някоя преди първото ми гадже не ги взимам особено насериозно, защото имаше сериозна доза самонавиване обикновено. Сигурно съм бил влюбен, ама нивото е било доста по-примитивно отколкото по време на връзка.

TheBeliever
07-15-2013, 12:22
Най-най-първия беше в детските години. Почина момчето, трудно го преживях навремето, макар че си бяха лапешки работи.

Първият от тийн годините - поддържаме някакъв контакт, не бях чак толкова влюбена, но сериозно се бях филмирала тогава и големи глупости направих. Приятно момче е, забавляваме се като се засечем, симпатяга е, но не предизвиква никакви други чувства, освен носталгия по едни отминали времена.

xoxi
07-15-2013, 14:06
Помня първите двама, кой точно беше пръв, не съм сигурна. Братовчеди са. Играехме заедно, бяхме в една компания и по цял ден прекарвахме заедно. Много сладко беше.
Не изпитвам нищо към тях сега, останаха си част от детството ми. Е, понякога, когато ги видя, си мисля "От малка имам вкус." :D

FuCKkK13
07-15-2013, 14:48
аз пък не помня първо кой съм си харесала 8-)






всъщност сега се сетих,ако се брои де ( едно момченце което си ме беше харесало още в детската градина,а след това като бях 5-ти/ 6ти клас нещо се закачахме/зарибявахме по детския начин) 8-) и двамата ни беше мн срам от другия,това закачане е било с месеци ама като бяхме на по 12 не сме знаели какво да правим 8-)
като се сетя ми става някакво детско,забавно,смея се сама на себе си колко глупави сме били 8-)
сега като го видя просто си казваме ''здрасти'' и толкова
като го видя чувство - амии никакво 8-) ама може би щото е било прекалено детско харесване ...

Naive
07-15-2013, 19:41
Не го помня. Аз от малка все съм хлътнала до уши по някого, не ги помня всички. :Д
Ама след трети клас, ги помня всички. :Д Първият, който си спомням, беше много хлътнал по мен, само ме тормозеше да ме целува и ми досаждаше. После и аз хлътнах. И ходих в тях и ядяхме най-яките сандвичи, които съм яла някога въобще. Много шлядко беше. И ми беше подарил някъв як тефтер с двама влюбени отпред и беше написал "Т+Н", много мило. :Д После беше много драматично, много ревах за него. :Д
Иначе с първият от тийнейджърските ми години имам много яки спомени, още поддържаме връзка и се виждаме отвреме на време. :Д
Аз като цяло с всичките си гаджета, които помня, поддържам връзка и ги срещам понякога, ама нищо не чувствам, просто приятни хора (и не чак толкова:Д).

Georgi.M
07-15-2013, 19:43
Не съм сигурен,коя е била тази към която съм бил хлътнал като по-малък най-много ,но пък помня доста от момичетата с които съм имал някакви отношения и било ми е хубаво за тогава,сега ми е напълно безразлично и не изпитвам никакви чувства към тях,само че са някакви познати.

AliceSw
07-15-2013, 19:57
хм, имам спомени, даже по едно време към 10-ти клас излизахме отново, ама не се получи

нищо нямам към него - ако случайно се засечем, което почти не се случва - усмивка, поздрав, някакъв рандъм разговор и толкоз (:

tori
07-15-2013, 22:16
Помня, да. Живеем в един квартал. Изпитвам... много странни чувства към него. Изнервя ме, сякаш само тава, че е покрай мен ме смущава и дразни. Станал е наркоман, гадняр и е още по-самоуверен от преди. Хич не го понасям май.

Azoria
07-15-2013, 22:30
Първите ми пеперуди в стомаха, породени от момче, изпитах на 6 години. :lol: Много си харесвах най-добрия приятел на брат ми и това е най-дългата ми несподелена "любов" - цели 6 години го харесвах. ;D Сега почти не го виждам, а когато го видя все се сещам как си гълтах езика когато ме заговори и ми става забавно.
Първото ми влюбване беше когато бях на 13 (пак на брат ми приятел :D ). Спомням си, че когато ме целуна за първи път не можех да се прибера, защото ми трепереха колената. Криехме се от брат ми, защото щеше да го пребие. :D Остана недоизживяно, но това е хубаво. Сега когато го видя не изникват лоши спомени и не, не изпитвам нищо вече.

swagit
07-15-2013, 22:54
Даа помня :Д бях 2-ри клас и харесвах един с 4 години по-голям от мен и го харесвах 2 години :Д и си бяхме говорили с него точно 2 пъти :Д ... ии сега като го видя , нямам никакви чувства , само се сещам винаги , че много го харесвах :ДД:ДД

muhtesemfan
07-16-2013, 00:24
Началото на седми клас,той е много по-голям,но както и да е ;д Всичко започна на майтап,че взех,че се влюбих :D Чувствата ми много ясно,че не са същите като тогава,не пеперуди,ами цялата зоологическа градина чувствах в корема си ;Д Все още има нещо,което просто не може да разкърша,сякаш ми е под кожата,но много ясно,все пак това е първата истинска любов...или беше:D

lady6
07-17-2013, 22:49
Помня го , разбира се :) Няма как да забравя как бях хлътнала по италианец , който бях виждала само един път и го обичах цели 2 години .. ех ех какво хлапе съм била хаха :)

Fantasyyy
07-18-2013, 20:43
Помня го много ясно.Бях 6-ти клас и двамата се харесвахме ама то лапешка работа,закачах ме се и тва е :D Беше 2 години по-голям от мен и много си го харесвах :ДД

LadyTerrible
07-18-2013, 21:23
Малко трудно мога да определя кога за първи път съм ги усетила тези пеперудки....май и аз бях 6ти клас,в ново училище,момчето беше от моя клас и всички момичета от класа бяха луди по него. :D :D Много си го бях харесала,но не ни се получи особено,дечица кво да кажа. :D Извадих си поуки и така. :) След като завършихме 7ми клас бяхме в доста гадни отношения,виждала съм го през годините,но никога нищо не почувствах наново.Лапешка история си беше,но и като пораснали не сме един за друг. :D

fenastz
07-19-2013, 14:01
Не

feikk
07-19-2013, 18:50
Помня първото момче, което си харесвах в първи клас. 8-)
Помня и в пети, в шести, и седми.
Нито един не ми стана гадже. :D Но с последния още като се срещнем ми е неудобно, много го тормозех, а беше с 4 години по-голям. Този от 6ти клас ми е в квартала и него като го видя се въртя на другата страна. Бях ужасно дете с никакъв подход.
С първия ми сериозен приятел все още излизам от време на време да пия бира, но не чувствам нищо, освен чисто приятелско чувство. Е, и от време на време му тегля по една дълга за тва как ме заряза. Ма нищо де, той си знае. :D

reallove4u
07-19-2013, 19:08
Естествено че го помня такова нещо не се забравя и досега като я видя и все още нещо трепва в мен въпреки че си имам приятелка която е прекрасна ...

klimatronik
07-19-2013, 19:26
Началото на седми клас,той е много по-голям,но както и да е ;д Всичко започна на майтап,че взех,че се влюбих :D Чувствата ми много ясно,че не са същите като тогава,не пеперуди,ами цялата зоологическа градина чувствах в корема си ;Д Все още има нещо,което просто не може да разкърша,сякаш ми е под кожата,но много ясно,все пак това е първата истинска любов...или беше:D

тва рибока ли е хахах (ако да, много си тъпа)

fakesmiles
07-19-2013, 22:16
Помня го,да ;д
2-3 клас си го бях харесала много,лапешка работа.
сега го виждам мноооого рядко,не си и говорим особено,не е лошо момчето,но не усещам нищо :)