PDA

View Full Version : Форумната приказка



Chacho
07-15-2013, 11:54
Язе почвам, вие продължавате. Макс 20 изречения на един коментар, без дабъл постинг (както и трипъл, квадрипъл и производните).



Фехтовката тази вечер беше по-изморителна от друг път, вероятно оправдана от факта, че враждата между Рибарят и Болен бе достигнала кулминацията си няколко часа по-рано, когато обагрените с патогенни състояния и произволни анатомични термини обиди на Fisher накараха Болен да му наспами пощенската кутия с призиви за извинение. Но ето, че вече бяха заровени томахавките и се бяха отправили към чаеното парти на ЛейдиДи, която освен тях беше поканила Ваксата, Струнната теория, Якудзата, модераторското съсловие, илюминатите, християните, атеистите, няколко пловдивчанки със съмнителни възраст и пол, котката си и солидно количество хора, които пропускам, за което няма да се извиня. Тъкмо обсъждаха предпочитанията си за чай, сред които се поместваха маточината, липата и салвията, когато Аурис се включи с телефонно обаждане и последвал обезпокоен тон:
-Към пикника лети метеорит, така че, Фишъре, мършо гейска, неземна, евакуирай всички в района и след това остани там да съзерцаваш, посрещайки жалката си смърт, с която ще донесеш щастие на човечеството.
-Изтрий си некротиралия епидермис от устните, че нищо не ти разбирам, анален фетишисте, защото историите за свирки в училищните кенефи са по-реалистични от това, което чух. - отвърна Рибарят и затвори телефона, след което продължиха по пътя си.
Думите на Аурис обаче откраднаха спокойствието на рибарската душа и съвсем не забеляза кога бе стигнал поляната с посланата покривка, чайничето, компанията и розовият еднорог, който Щрудела яздеше, ядейки щрудел. Всъщност, пикника се оказа много по-многолюден, отколкото очакваше, че дори нямаше място къде да седне, затова повдигна Рабалка, постави я в една от кофите за разделно събиране, на която пишеше "Хартиени и картонени опаковки" с идеята да я рециклират, залагайки на малкият шанс да напишат Библията върху нейния биоматериал и да остави някаква следа от морал по нея, и след това седна на мястото й. Реши да забрави за тревожните мисли и се заслуша в Якудза, който беше взел думата и говореше за...

Баща Ти
07-15-2013, 11:56
Аз бях на пикника с цяла банда масони, брато.

sexyjujito
07-15-2013, 14:36
Rabalka vleze s vzlom v doma mi

anonymous895156
07-15-2013, 15:06
Якудза говореше с Muhtesemfan:
- Майка им продажна, цигани и турци! - извика той и изстиска още малко свинска мас върху корана. - Ти за кой искаше да се жениш?
- За Рибока :oops:
- Сериозно?
- Да, защо?
- Za6toto sam Blockhead i smqtam da mi pristane6
- Майка ти стара! - викаше мухтенцето безпомощно, докато блокхед я завързваше
- Maika mi umrq predi tri meseca mnogo blagodarq 4e mi napomni, idiotka - Блокхед й запрати стабилен шамар, от който тя припадна.
Коварният план на Баща Ти и RagioL за отвличане на годеницата на Fisherman вървеше по масло, докато той псуваше аурис, не подозирайки нищо...

anonymous895156
07-15-2013, 22:35
Наред с всичко това, във форума се водеше битка за Мистър Форум 2013

Fisherman
07-15-2013, 22:49
Якудза говореше с Muhtesemfan:
- Майка им продажна, цигани и турци! - извика той и изстиска още малко свинска мас върху корана. - Ти за кой искаше да се жениш?
- За Рибока :oops:
- Сериозно?
- Да, защо?
- Za6toto sam Blockhead i smqtam da mi pristane6
- Майка ти стара! - викаше мухтенцето безпомощно, докато блокхед я завързваше
- Maika mi umrq predi tri meseca mnogo blagodarq 4e mi napomni, idiotka - Блокхед й запрати стабилен шамар, от който тя припадна.
Коварният план на Баща Ти и RagioL за отвличане на годеницата на Fisherman вървеше по масло, докато той псуваше аурис, не подозирайки нищо...

само тия фишерман ти е в кривита устичка момче,защо не си намериш работа освен да киснеш пред учебника у вас докато не го зазубкаш и после майка ти да е доволна и да ти казва че си най прекрасното дете на света и най умното ,излез навънка кура ти види слънце

Fisherman
07-15-2013, 22:50
майка ти ше еба прокажена

Fisherman
07-15-2013, 22:51
Твърдиш,че си умен как пък едно умно нещо не прочетох,въздух под налягане си,само лаеш кучка

muhtesemfan
07-15-2013, 23:48
Якудза говореше с Muhtesemfan:
- Майка им продажна, цигани и турци! - извика той и изстиска още малко свинска мас върху корана. - Ти за кой искаше да се жениш?
- За Рибока :oops:
- Сериозно?
- Да, защо?
- Za6toto sam Blockhead i smqtam da mi pristane6
- Майка ти стара! - викаше мухтенцето безпомощно, докато блокхед я завързваше
- Maika mi umrq predi tri meseca mnogo blagodarq 4e mi napomni, idiotka - Блокхед й запрати стабилен шамар, от който тя припадна.
Коварният план на Баща Ти и RagioL за отвличане на годеницата на Fisherman вървеше по масло, докато той псуваше аурис, не подозирайки нищо...

Рибоче,ела да ме спасиш.Тези гадове ме отвлякоха и ме е страх какво ще ми причинят :cry:

Fisherman
07-16-2013, 08:42
Фишърман става,измива си зъбите,качва се в неговия додж чарджър от 68',лети с 80 км/ч,пристига на местопрестъплението,убива всички спасява мюхтенцето ве и после се просто се гледаме,защото си прекалено малка за прелюбодействия

anonymous895156
07-16-2013, 08:43
След това се събужда и осъзнава, че е прекарал нощта, заспал в гей бара.

heartsdesire
07-16-2013, 08:53
И това със спасението е било просто сън, плод на неговото въображение.

Fisherman
07-16-2013, 09:32
След това се събужда и осъзнава, че е прекарал нощта, заспал в гей бара.

след това се събужда и отива на кремацията на митко от кофата

shusha
07-16-2013, 10:00
Ходейки към мястото за кремация, той си мислеше за прощалната реч. Чудеше се как да включи в тази реч възможно най-много пъти думите "курвичка" "кур" "устичка" и всичко което му дойде на ум още, без да стане натруфена речта. Тъкмо беше стигнал до перфекния баланс и в този момент му причирня пред погледа.

tori
07-16-2013, 10:21
Щото видя Тори как скача от щастие, че някой си е гътнал баката.

anonymous895156
07-16-2013, 10:22
Всички идваха щастливи на моята кремация. Единствено Passion39 плачеше неутешимо, а shusha крадеше моите ръкописи, необезпокоявана от никого.

heartsdesire
07-16-2013, 10:25
Но heartsdesire си отиде, за да види кои са номинациите за Мистър Форум 2013.

shusha
07-16-2013, 10:40
Shusha беше доволна от златната мина ,която намери. Ръкописите на покойника можеха да се продадат и да се спечели някой лев, но трябваше да се пази от Sha@dow защото имаше намерение да затрие ръкописите от лицето на земята.

muhtesemfan
07-16-2013, 13:05
Фишърман става,измива си зъбите,качва се в неговия додж чарджър от 68',лети с 80 км/ч,пристига на местопрестъплението,убива всички спасява мюхтенцето ве и после се просто се гледаме,защото си прекалено малка за прелюбодействия

Dat's my boy :-) :oops:

muhtesemfan
07-16-2013, 13:07
След като Рибока спаси Мюхтенцето и наби Митко от кофата,двамата потеглиха да обикалят из магазините,за да и намерят булчинска рокля.Мюхтенцето изглеждаше много щастлива,Рибока също.Имаше само 1 седмица до сватбата им,а двамата бяха лудо влюбени :oops:

ge6aaaa3
07-16-2013, 13:12
После осъдиха рибока за педофилия и един надарен затворник го пореше дълго и щастливо.

Ivaaaaa
07-16-2013, 13:16
тъпоо..

muhtesemfan
07-16-2013, 13:18
ge6aaaa3 се събуди от съня си и видя как Рибока и Мюхтенцето гледаха Мистър Форум 2013,след което си тръгнаха. :)

anonymous895156
07-16-2013, 15:35
- Отивам до Кауфланд за вакуум, с който да ме отпушиш! - каза мюхтето с типичния за нея диалект
Фишерман завъртя очи иронично.
- Ок, мило, аз ще се забавя в магазина за вибратори :* - рибока заподскача като танцуваща диско двойка от 80-те
- Ръцете на тила, извратеняк! - крещеше минута по-късно полицай на Fisherman. - Ще ти повдигнем обвинение за блудстване с малолетна!
- Ма аз... Господин полицай, тъкмо се връщах от кремирането на моя идол, модел за подражание и личен ментор dimitar., и съм много тъжен... Моля да ми простите... - молеше се като малка курва
- На Неговото кремиране ли? Простено ти е! Мир на праха Му тогава! Такъв човек не се беше раждал досега...
Димитър., мина покрай тях и поздрави.
- Значи и лъжеш, мастийо проклета! - полицаят удари плесник на Рибока и онзи изпищя
А кой стоеше зад инсценираното умиране на dimitar., , никой не можеше да каже...

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 15:54
И накрая Samo Botev Plovdiv заведе ФИШЕРМАНА и Мюхтенцето на мач на Ботев Пловдив с Локомотив Пловдив , като сватбен подарък от кума.

evtimow :3
07-16-2013, 16:03
- Отивам до Кауфланд за вакуум, с който да ме отпушиш! - каза мюхтето с типичния за нея диалект
Фишерман завъртя очи иронично.
- Ок, мило, аз ще се забавя в магазина за вибратори :* - рибока заподскача като танцуваща диско двойка от 80-те
- Ръцете на тила, извратеняк! - крещеше минута по-късно полицай на Fisherman. - Ще ти повдигнем обвинение за блудстване с малолетна!
- Ма аз... Господин полицай, тъкмо се връщах от кремирането на моя идол, модел за подражание и личен ментор dimitar., и съм много тъжен... Моля да ми простите... - молеше се като малка курва
- На Неговото кремиране ли? Простено ти е! Мир на праха Му тогава! Такъв човек не се беше раждал досега...
Димитър., мина покрай тях и поздрави.
- Значи и лъжеш, мастийо проклета! - полицаят удари плесник на Рибока и онзи изпищя
А кой стоеше зад инсценираното умиране на dimitar., , никой не можеше да каже...
Samo Botev Plovdiv беше с Калашников в телефонната кабинка. Трябваше да застреля полицая и димитър., , който беше фалшиво кремиран. Изведнъж небето почерня и около мухтесемфан запона да обикаля бял пушек и замириса на кайма. След 2 секунди имаше бележка с надпис "Ела в Надежда" и мухтето я нямаше...
Фишърман бързо глътна бележката и полицаят го отведе в патрулката. Фишъра гледаше тъжно навън.

Сега фишърман работеше по план да избяга от затвора със строг режим в Сливен, и да се върне за мюхти.Но не знаеше за скритата камера в килията му, а от другата страна го гледаше човекът, отговорен за фалшивото кремиране на димитър.В същата стая,където беше и човекът, отговорен за кремирането, мюхти квичеше от болка..

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 16:05
Впоследствие Samo Botev Plovdiv освободи Мюхти , след като разстреля и направи на решето отвлеклите я Калъфи и помогна на ФИШЕРМАНА да избяга от затвора. После получи цял харем с фенки на Локомотив (ама не от циганките) , които той праскаше и правеше на решето след това - за да няма следи , че е блудствал с тях , а циганската махала беше подпалена от него.

evtimow :3
07-16-2013, 16:09
Накрая Samo Botev Plovdiv освободи Мюхти , след като разстреля и направи на решето отвлеклите я Калъфи и помогна на ФИШЕРМАНА да избяга от затвора. После получи цял харем с фенки на Локомотив (ама не от циганките) , които той праскаше и правеше на решето след това - за да няма следи , че е блудствал с тях , а циганската махала беше подпалена от него.
След това се събуди в мотелската стая, взе си лаптопчето, свърза се с уай-фай и започна да търси информация..

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 16:11
Намери информация , че Мюхтето и ФИШЕРМАНЪТ са отвлечени от банда оцелели мангали.

evtimow :3
07-16-2013, 16:13
Мангалите бяха евтина работна ръка на фирма "Мултипринт АД", Костинброд, собственост на Евтимов.

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 16:16
След като разбра това , Samo Botev Plovdiv скочи в Трабанта и замина за Костинброд и намери вързани двамата в едно депо , препълнено с фалшиви бюлетини. Дойдоха маскирани хора на Евтимов и Samo Botev Plovdiv , който още си носеше автомат Калашников ги разстреля. Отново ги спаси , но по пътя , Трабантът се разцепи на две и ФИШЕРМАНЪТ и Мюхтето останаха на магистралата , заловени от няколко коли с агенти на "Рабалска полиция". Samo Botev Plovdiv разбра , че е останал с половин кола , чак в Пловдив.

evtimow :3
07-16-2013, 16:19
Фишъра и Мюхтето бяха върнати на местата си, Евтимов си нае още 5 дузини с евтини мангали, който да ги охраняват и планира как да убие мюхтето утре: двата ѝ крака, завързани за две различни коли и едната кола тръгва наляво, другата кола тръгва надясно, а фишера ще гледа отдалеч.

Едит: Убийството ще се случи на фона на Рамзи Кючек. :П

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 16:24
Но Samo Botev Plovdiv дойде с Ферари и горящ касетофон , от когото се чуваше РАМЩАЙН - ЗЕНЗУХТ и пак измъкна бъдещите младоженци , крадейки за скрап двете коли. Евтимов се ядоса.

evtimow :3
07-16-2013, 16:26
Евтимов се ядоса, и прати Пенка от мис българия да догони ферарито. Тя догони ферарито, изхвърли само ботев пловдив на 200 метра и грабна младоженците, като ги качи на розов еднорог.Розовият еднорог ги отведе в незаконната фабрика на мултипринт в слънчев бряг.Само ботев пловдив се закле, че ще отмъсти.

Едит: През това време Андреа пя и игра кючеци на живо.

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 16:27
И Само Ботев Пловдив тръгна с цял батальон фенове на Ботев.

evtimow :3
07-16-2013, 16:29
Батальонът беше замерян с гранати, отново от Пенка.Само Ботев Пловдив се измъкна жив, заедно с лилав еднорог и щраус.

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 16:48
Пенка се предложи на Само Ботев Пловдив , зарязвайки Евтимов , защото Само Ботев Пловдив беше в пъти по - смел от Евтимов.

muhtesemfan
07-16-2013, 17:00
Мюхтенцето излезна навън и видя как Рибочето влиза в полицейската кола,тя веднага се досети какво се случва и че Димитър стои зад всичко това,за миг не можа да си поеме въздух и падна на колене и издаде рев,наподобяващ плача на майка загубила детето си.След 10 минути се съвзе и видя Митко,който я гледаше странно и й каза:
-Ако искаш да освободиш Рибака трябва да се омъжиш за мен!-и се усмихна мазно
-Никога!Няма да обичам никой друг,освен моята Рибка!-изкрещя,плачейки Мюхтенцето
Имаше 5 дни до сватбата,а младоженеца беше в затвора.Тя се върна в родния си малък град и разказа всичко на баща си.За щастие Фишъра беше задържан под гаранция,след като му платиха гаранцията той излезе на свобода.Мюхтенцето,плачейк и го прегърна.Рибока със спокоен глас каза на бащата на булката:
-Ще я пазя като окото си!
-Не се и съмнявам.Аз ще се погрижа за онова копеленце Димитър,бъдете спокойни!-младоженците усетиха яростта в думите му
Оставаха 4 дни до сватбата.
Мюхтенцето целуна Рибока,след което се опита да го съблече,но той я спря и й каза:
-Обичам те,ти си моето малко момиченце,никога не бих ти причинил подобно нещо,все пак не съм като разгонения гей Рагиол.
-Ти си всичко за мен.-каза Мюхтито спокойно и го прегърна,след което двамата заспаха,без да подозират за лошия план на евтимов
След 4 дни щяха да се оженят и преместят на някой остров,където никой нямаше да ги намери.
:D

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 17:17
На сватбата , Само Ботев Пловдив беше Главен Готвач и кум в едно и беше приготвил всичко предварително. Той отрови Евтимов , Региол и Димитър и Мюхтето и ФИШЕРМАНА заживяха спокойно.

evtimow :3
07-16-2013, 17:38
На сватбата , Само Ботев Пловдив беше Главен Готвач и кум в едно и беше приготвил всичко предварително. Той отрови Евтимов , Региол и Димитър и Мюхтето и ФИШЕРМАНА заживяха спокойно.
И само ботев пловдив се събуди в покоите на пенка.

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 17:43
Скобите означават "между другото" : (А Пенка каква се пада?)
Накрая Евтимов реално не съществува и всичко е било лош сън от еуфорията , след убийството на Рабалка.

evtimow :3
07-16-2013, 17:46
Скобите означават "между другото" : (А Пенка каква се пада?)
Накрая Евтимов реално не съществува и всичко е било лош сън от еуфорията , след убийството на Рабалка.
Пенка от мис България м2013, дето го дават по тв7. :D

Накрая се оказа, че Евтимов контролира Барак Обама.

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 18:03
(Я дай да я видя нея.)
Да бе , вярвам ти.

evtimow :3
07-16-2013, 18:22
пусни си тв7 и ще я видиш ;д

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 19:00
Е аз искам ти да я покажеш.

muhtesemfan
07-17-2013, 10:57
Рибока и Мюхтито планираха смъртта на Митко...:D

Samo Botev Plovdiv
07-17-2013, 11:14
А с мен какво се случва?

muhtesemfan
07-17-2013, 12:56
След което наградиха смелия само ботев пловдив с цял харем от мацки :D

Samo Botev Plovdiv
07-17-2013, 13:02
Е какви?! Да не е онази от снимката ти във фейсбука?

muhtesemfan
07-17-2013, 15:37
Тази на профилната съм аз :D

Samo Botev Plovdiv
07-17-2013, 16:00
Не бе , другата ,с жълтата блуза.

Samo Botev Plovdiv
07-20-2013, 22:55
Да си я продължим приакзката?

anonymous895156
07-20-2013, 23:14
Пишете супер не-творчески, не искам да работя с такива хора

Samo Botev Plovdiv
07-20-2013, 23:37
А с какви?!

anonymous895156
07-25-2013, 14:30
познай

anonymous895156
10-12-2013, 17:59
Димитър беше истински щастлив...

Mary_Jane_69
10-12-2013, 18:16
докато не изкара и последните останали анални топчета от задника си.