PDA

View Full Version : Зачервен нос



goShee
07-15-2013, 15:38
Здравейте!

От средата на 9ти клас до сега, което е близо 5 години време имам проблем с носа и това, че е червен през цялото време!До сега не съм ходил на лекар за този проблем с надеждата, че от само себе си ще мине някой ден, но за съжаление не минава!Преди много пъпки ми излизаха също по носа, но в последно време ми излизат по рядко и в същото време много е мазен,на всеки час по един път го измивам с хладка вода!Някой от вас имал ли е подобен проблем с носа и ако е имал успял ли е да го излекува и ако е успял точно как,нека ми помогни ще съм му много благодарен!Или пък вече наистина дойде ли времето да отида на лекар?

lamer4e7o
07-17-2013, 23:30
5 години носът ти е червен? Много странно нещо. НЕ вярвам да е нещо крайно лошо, но ще бъде добре да посетиш личния си лекар примерно. Не се сещам от какво може да е, въпреки че това за мазната кожа може би е от пубертета, както и пъпките, но зачервяването… Успех!

mlf
07-18-2013, 16:41
Имаш просто доста дразнеща се кожа ... намажи се с крем "Здраве" и ако не стане нищо до 1-2 седмици отиди на лекар .. крайно време е :) УСПЕХХ

goShee
07-19-2013, 14:53
Имам също много черни точки по носа, възможно ли е те да имат нещо общо с това ?

Webtrance
07-19-2013, 16:54
Imam sa6tiq problem i az ot 9 klas, no samo 4e prez zimata kogato vremeto e studeno, bqh 4el nqkade 4e nosa nemojelo da poeme dostatu4no kislorod