PDA

View Full Version : Как и Къде намерихте половинките си ?



kristi7
07-15-2013, 20:52
Какво се случи как се запознахте, къде ? Разкажете :)

pofff
07-15-2013, 20:58
Със моята приятелка се запознахме в един сайт за една игра(Counter-Strike1.6) :D Искаше да играем,аз приех играехме след това си разменихме скайпове ала-бала.Тогава разбрахме че сме от 1и същ град. :D По принцип всички казваха "момиче което играе ЦС. е или много грозно или дебело" (което в повечето случай е едно и също,но все едно.Та видяхме се,беше зимата(И да беше красива! :) )Пихме кафе след това ходихме на една хижа само 2-мата,абе беше мега яко. :) И от тогава,все със нея,обичам си я и тя ме обича.Какво повече му трябва на човек? :)

Amore-Mio*
07-15-2013, 21:34
Съвсем случайно стана.

Моя приятелка се беше запознал с мой много близък приятел и се бяха разбрали да се видят. Но тъй като той се беше събрал с поне още 4 момчета, тя ме помоли да отида с нея, за да е сигурна, че нищо няма да й се случи. Отидохме. Видяха се те, аз се запознах с приятеля си и така. Не го виждах за първи път, но пък не се бяхме запознали.

tori
07-15-2013, 22:05
От класа на една приятелка е и тя низапозна в скайп, после се видяхме.

Azoria
07-15-2013, 22:17
На практика се запознахме в скайп, въпреки че бяхме приятели във фейсбук около година преди това, но просто никога не си пишехме. Писахме си няколко вечери, той дойде в моя град, излязохме да се запознаем, паснахме си, той остана тук за лятото, около месец се мотаехме заедно като през това време и двамата сме се харесвали и накрая се събрахме. (:

marin4itu
07-16-2013, 07:52
Общ приятел заведе мен и моя приятелка на домашно в приятеля ми. Понеже сме от различни градове година и няколко месеца пътувахме постоянно. Сега това "у тях", където се запознахме, стана "у нас", защото вече от 2 години живеем заедно.

nasnedogonyat
07-16-2013, 08:53
С приятелката ми учихме в едно училище . Но дори не се поздравявахме . Тя завърши и не сме се виждали повече . Дойде време за практиките от училище и ме сложиха точно на мястото където тя сега работи. Там се опознахме ала бала. Излязохме дрън дрън дрън влюбихме се :д Обичаме се ииии така. :)))

nevermind...
07-16-2013, 09:07
Aз съм си роден цял..

antevasin
07-16-2013, 09:16
Запознахме се в Counter-Strike 1.6. Писахме си няколко месеца , после се видяхме и вече сме заедно почти 2 години :)

SomeoneWhoCares
07-16-2013, 11:42
Запознахме се на концерт за Свети Валентин :) Беше много романтично...

fUcKsMiLe
07-25-2013, 21:39
Обща приятелка ни запозна на едно кафе :D

horacio
07-25-2013, 23:32
В училище, имахме някакъв измислен ученически съвет, той беше президента и ме е харесал, покани ме на среща и така ^^ след 1 месец станаха нещата и сега сме заедно година и 2 месеца :)

Cloud9
07-26-2013, 07:33
По принцип всички казваха "момиче което играе ЦС. е или много грозно или дебело" (което в повечето случай е едно и също,но все едно.

Дебела не е синоним на грозна и обратното!

Запозна ни съквартиранта му, който ми е колега в университета. моят е завършил информатика в гимназията и му беше интересно какво ще учим ние като имаме информатика, това няма нищо общо с специалността ни.Та помолим моя колега да дойде и така се запознахме.Колегата ми ми беше разказвал за него преди това.Беше третата седмица от първи курс.Когато влезе през вратата си чух сърцето в ушите и ми се разтрепериха краката.Вече сме завършили и живеещи заедно, но чувствата ми към него само нарастват.

nanachan115
07-26-2013, 08:33
На чина до мен :Д

TheNormalGuy
07-26-2013, 09:13
В моргата. Добре че беше още топла.

XTREMEFREERIDE
07-27-2013, 10:30
На едно парти за деня на St. Paddy в гората. Запивахме, нищо особено. После се озовахме в една компания, но аз тогава ходех с едно друго момче. Ениуей, де. Разменяне на скайп, писане, опознаване, излизания и...вече живеем заедно.

:)

Ivaaaaa
07-27-2013, 16:10
от училище се знаем
една от най-близките ми приятелки беше, а може би все още е влюбена в него
обаче той си падаше по мен
аз дълго време го отричах, но накрая се събрахме 8-)

yakuza_
07-27-2013, 16:14
Едната половина беше в контейнер, а другата малко по-надолу по улицата в торба, макар че там беше по-скоро малка част от другата половина.

NissaN
08-25-2013, 14:19
Във фитнеса на бившето ми даскало изключиха ме от него преди година и нещо заради побой сбих един пендел щеха дори да викат линейка а мен водиха в полицията.Тогава бях 9 клас а сега съм за 11,но това,че съм в друго даскало не пре4и на връзката ми от 02.2012

Colouring
08-25-2013, 15:05
Обща компания.

feikk
08-25-2013, 15:22
Бях с някакви хора в една кръчма, повечето почти непознати. Напих се много и той беше единствения, който се нави да ме изпрати до вкъщи СЛЕД последния градски транспорт. Като цяло и тогава се запознахме, пред това дори не го бях забелязала. :D