PDA

View Full Version : Проблем....:((((



EmilyFr
07-16-2013, 09:11
Направих нещо ужасно!Счупих лаптопа на майка ми, по-точно екрана му.Бях ядосана на нещо и след като си говорехме с майка ми по телефона исках да си хвърля телефона на дивана но вместо това без да искам го хвърлих към екрана на лаптопа....Веднага й се обадих и й казах, а тя като че ли се опита да си сдържи нервите но не се получи...Поскара ми се, а сега се чувствам просто ужасно, защото първо нямам си на представа какво може да се случи когато тя се прибере и второ защото поне половината от работата й е в него, а сега екране е на черти...
Има ли някой който разбира от лаптопи /по точно DELL/ и знае ли горе-долу колко време отнема смяната на екрана на лаптопа, колко струва и т.н. Моля ви посъветвайте ме какво да правя, когато майка ми се върне в къщи, много се притеснявам.....:(

nasnedogonyat
07-16-2013, 09:15
Подписала си си смъртния акт.

TheBeliever
07-16-2013, 10:46
Подписала си си смъртния акт.

Глупости.

Покажи, че съжаляваш. Дръж си устата затворена докато ти чете конското, поеми цялата вина и да не ти се чува гласа няколко дни. Ще й мине на майка ти, един лаптоп не е по-важен от детето й, но все пак ще ти бъде ядосана известно време. Опитай да не я изнерваш допълнително.

Amore-Mio*
07-16-2013, 13:08
Ще е ядосана, но ще й мине.

В крайна сметка ти си по-важна от някакъв си лаптоп.

purple_butterfly
07-16-2013, 14:00
Нали се сещаш че това е лаптоп а не комп? Една прителка направи подобна беля, строши монитора, отидоха в сервиз където поправят лаптопи и техникът им е казал, че да им сменят монитора, ще им излезе колкото да си купят нов лаптоп. Не знам какъв е случаят при теб. Но информацията която е била на лаптопа може да се прехвърли, не се тревожи за това.

LipSy
07-18-2013, 14:04
На всеки може да му се случи. Нормално е майка ти да се ядоса и да ти е сърдита няколко дена, но смятам, че след ремонта всичко ще е оправи. И в крайна сметка му е счупен само екрана, тоест запаметените файлове са си там! :)

XTREME_
07-22-2013, 20:09
Ще е ядосана, но ще й мине.

В крайна сметка ти си по-важна от някакъв си лаптоп.

Защо винаги повтаряш думите на другите потребители?

hristo99
07-22-2013, 22:14
Имаш късмет,че и телефонът не се е счупил!

ForsakenFreak
07-25-2013, 08:30
Това е просто дисплея. Ако хард диска е здрав, би трябвало информацията да е запазена, но нз как стоят нещата с лаптопите.

mlf
07-25-2013, 10:08
Ще се ядоса много .. Но ще и мине .. Обаче знай, че подмяна на екран струва колкото нов лаптоп

CuzYouLoveMe
07-26-2013, 15:57
Друг път си контролирай нервите.Знам, че е трудно, но виж иначе какви неща стават.

fevoos
07-26-2013, 17:52
Ако има много важни файлове на лаптопа и само екрана е повреден, може да се свърже с монитор или проектор и евентуално да се прехвърлят на дискове и тн.

Mickey G.
07-27-2013, 13:25
Не е толкова лошо..
Така де, потрошила си го леко и то само екрана, а файловете са вътре.
Кофти е, че ще ти повика малко и след 2 дена максимум ще й мине.
Все пак един лаптоп не е по-важен от теб или нещо др. :)